12-18 kwietnia w TV Puls

W tygodniu 12-18 kwietnia TV Puls zaprezentuje kilka premier filmowych i serialowych. Już w sobotę premierę w ogólnopolskiej telewizji będzie miał film „Doomsday” w reżyserii samego Neilla Marshalla, autora tak głośnych produkcji, jak „Dog Soldiers”, „Zejście” i „Centurion”. Ponadto stacja pokaże tak głośne filmy, jak „Constantine”, „Jurassic Park” Stevena Spielberga i „Con Air: Lot skazańców”. Fanów absurdalnego humoru TV Puls zaprasza na surrealistyczną podróż po Wielkiej Brytanii -€“ we wtorek, 15 kwietnia ruszy z kultowym serialem „Mała Brytania”.

Oprócz tego TV Puls jak zwykle zaprasza na serialowy hit „Arrow”. Młodszych widzów i ich rodziców stacja zaprasza też na nową animację Disney’a – „Fineasz i Ferb”.

„Constantine”
akcja, USA/ Niemcy 2005, reż. Francis Lawrence, wyst.: Keanu Reeves, Tilda Swinton, Rachel Weisz, Shia LaBeouf, Gavin Rossdale
John Constantine (Keanu Reeves) urodził się z darem, który jednocześnie stał się jego przekleństwem. Mężczyzna potrafi rozpoznawać anioły i demony, przybierające ludzką postać. Nikt nie wie, że nie są normalnymi ludźmi, w dodatku tylko John ich widzi. Te niesamowite wizje pchnęły Constantine’a ku samobójstwu. Niestety, próba się nie udała. Odratowany wbrew swojej woli ponownie znalazł się wśród żywych. Teraz, ma nadzieję, że uda mu się uzyskać zbawienie, odsyłając zbłądzone istoty z powrotem. Nieoczekiwanie pojawia się zdesperowana pani detektyw – Angela Dodson (Rachel Weisz), która nakłania go do pomocy w sprawie zagadkowej śmierci jej bliźniaczej siostry. Nie spodziewa się, że zawiedzie ją to wprost do świata demonów i aniołów.
Emisja: sobota, 12 kwietnia, godzina 20:00

„Doomsday” – PREMIERA
akcja, Niemcy/ RPA, USA/ Wielka Brytania 2008, reż. Neil Marshall, wyst.: Rhona Mitra, Bob Hoskins, Alexander Siddig, Malcolm McDowell
Po zdziesiątkowaniu przez śmiercionośnego wirusa ludności Wielkiej Brytanii, zostaje wybudowany olbrzymi mur, mający powstrzymać zarażonych przed opuszczeniem kraju jego pochodzenia – Szkocji. Mur staje się barierą wyposażoną w najnowocześniejszą broń, której nikt nie może przekroczyć, wszyscy próbujący to uczynić zostają zabici. Szkocja zostaje odcięta od reszty świata -€“ na zawsze… Kiedy wirus zwany „Żniwiarzem” został już zapomniany, w Londynie pojawiają się jego nowe ofiary. W obliczu epidemii, rząd decyduje się wysłać elitarny oddział na drugą stronę muru, na tereny nietknięte przez zdrowych ludzi od ponad 25 lat. Grupie zostaje powierzona misja odnalezienia prac Dr.Kane’a, który był bliski odkrycia lekarstwa na wirusa, gdy ten uderzył po raz pierwszy. Co leży poza murem jest wielką tajemnicą. To co odkryją członkowie oddziału, wykracza poza granice wszelkich wyobrażeń.
Emisja: sobota, 12 kwietnia, godzina 22:25

„Czarny rumak” – PREMIERA
familijny, USA 1993, reż. Simon Wincer, wyst.: Patrick Elyas, Biana Tamimi, Richard Romanus
Film wytwórni Walta Disneya. „Czarny rumak” przedstawia historię przyjaźni młodego źrebaka oraz dziewczynki o imieniu Neera, oddzielonej od swojego ojca przez drugą wojnę światową. Pozostawiona samotnie na pustyni Arabii, dziewczynka poznaje i zaprzyjaźnia się z młodym dzikim koniem, któremu nadaje imię Shetan. Gdy w końcu udaje się jej wrócić do taty, Neera wciąż nie może zapomnieć o swoim pustynnym przyjacielu.
Emisja: niedziela, 13 kwietnia, godzina 10:00

„Jurassic Park”
przygodowy, USA 1993, reż. Steven Spielberg, wyst.: Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Richard Attenborough
Ekscentryczny multimilioner John Hammond (Richard Attenborough) zaprasza parę naukowców, paleontologa dr Alana Granta (Sam Neill) i doktor Ellie Sattler (Laura Dern) na swoją egzotyczną wyspę, gdzie udało mu się stworzyć prehistoryczny park jurajski. Jego atrakcją są przywołane do życia po stu milionach lat dinozaury. Aby park mógł zostać oficjalnie otwarty, grupa fachowców musi potwierdzić, że jest to miejsce całkowicie bezpieczne. Niestety, wyprawa naukowców kończy się przerażająco…
Emisja: niedziela, 13 kwietnia, godzina 16:25

„Con Air: Lot skazańców”
akcja, USA 1997, reż. Simon West, wyst.: Nicolas Cage, John Malkovich, John Cusack
Cameron Poe, zwolniony warunkowo więzień, wraca do domu na pokładzie pilnie strzeżonego samolotu, którym jednocześnie transportowani są najniebezpieczniejsi mordercy w kraju. Gdy przestępcy, pod dowództwem psychopatycznego Cyrusa „Wirusa” Grissoma przejmują kontrolę nad maszyną, Poe uświadamia sobie, że znalazł się w śmiertelnej pułapce. Tym bardziej, że władze postanawiają wysadzić maszynę w powietrzu…
Emisja: niedziela, 13 kwietnia, godzina 20:00

„Bibliotekarz: Tajemnica włóczni”
przygodowy, USA/ Niemcy 2004, reż. Peter Winther, wyst.: Kyle MacLachlan, Bob Newhart, Jane Curtin, Kelly Hu, Noah Wyle, Sonya Walger
Mól książkowy – Flynn Carsen -€“ otrzymuje zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy w Bibliotece Publicznej. Po rozmowie kwalifikacyjnej, Carsen dostaje posadę. Jako nowo zatrudniony bibliotekarz musi strzec największych skarbów historii przechowywanych w tajnej części budynku. Pewnej nocy tajemnicze Bractwo Węża wykrada jedną z trzech części Włóczni Przeznaczenia. Od tej chwili Carsena czeka niebezpieczna misja: musi odnaleźć święty relikt, zanim wpadnie on w niepowołane ręce.
Emisja: środa, 16 kwietnia, godzina 20:00

„Pacyfikator”
komedia, USA/Kanada 2005, reż. Adam Shankman, wyst.: Vin Diesel, Brittany Snow
Porucznik Shane Wolfe, członek elitarnej formacji Navy S.E.A.L.S., sprawował kontrolę nad misjami wojskowymi w każdym zakątku świata. Teraz jednak zostaje poddany najtrudniejszej próbie w swojej karierze. Ma ochraniać dzieci zaginionego naukowca, który pracował nad tajnym, wojskowym projektem. Porucznik musi też wykryć sprawców całego zamieszania, co jest niczym w porównaniu z opanowaniem gromadki pięciorga dzieciaków.
Emisja: czwartek, 17 kwietnia, godzina 20:00

„Czarodzieje z Waverly Place: Film” – PREMIERA
familijny, USA 2009, reż. Peter Chelsom, wyst.: Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin
Rodzeństwo Russo: Alex (Selena Gomez), Max i Justin, wyjeżdżają wraz z rodzicami na Karaiby. Alex jest zła, że musi towarzyszyć rodzicom w tej podróży. W końcu wypowiada zaklęcie, które odwołuje pierwsze spotkanie jej rodziców, co stawia istnienie rodziny Russo pod znakiem zapytania. Rodzeństwo musi zrobić wszystko, by ich ratować! Alex i Justin wyruszają na poszukiwanie posiadającego niebywałe moce „kamienia marzeń”. W międzyczasie Max stara się, aby jego rodzice ponownie się w sobie zakochali.
Emisja: piątek, 18 kwietnia, godzina 10:55

„Zaginiony świat: Jurassic park” – PREMIERA
przygodowy, USA 1997, reż. Steven Spielberg, wyst.: Jeff Goldblum, Julianne Moore, Pete Postlethwaite, Richard Attenborough, Vince Vaughn
Minęły cztery lata od zamknięcia Parku Jurajskiego. Dr Ian Malcolm (Jeff Goldblum) odkrywa, że John Hammond (Richard Attenborough), miliarder,dzięki któremu powstał pierwszy park, wyhodował całe stada dinozaurów na innej wyspie w głębi oceanu. Dowiaduje się także, że jego dziewczyna, paleontolog Sarah Harding (Julianne Moore), wyjechała na wyspę, by studiować zachowania dinozaurów. Przeczuwając najgorsze wyrusza jej na ratunek. Po przybyciu na miejsce musi stawić czoła nie tylko niebezpiecznym dinozaurom, ale także grupie najemników, którzy chcą wywieźć gady z wyspy.
Emisja: piątek, 18 kwietnia, godzina 20:00

„Mysi agenci” – PREMIERA
animacja, Hiszpania 2008
Stefan Malutki powraca w nowej odsłonie! Tym razem staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącego gryzonia i uczynić z niego gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki – odważnej mysiej mistrzyni salsy.
Emisja: piątek, 18 kwietnia, godzina 9:00

„Fineasz i Ferb”
animacja, 2007
Animacja „Fineasz i Ferb” opowiada o przygodach Fineasza Flynna i jego przyrodniego brata Ferba Fletchera, którzy nie cierpią nudy i mają całą masę zwariowanych pomysłów. Starszej siostrze chłopaków – Fretce, nie podoba się to i robi wszystko aby rodzice dowiedzieli się o ich występkach. W każdej przygodzie Fineaszowi i Ferbowi towarzyszy Pan Dziobak, który wydaje się potulnym domowym zwierzątkiem, lecz w tajemnicy przed wszystkimi, nawet przed chłopcami, realizuje swoje drugie wcielenie -€“ jest tajnym agentem, który ratuje świat, walcząc ze złym doktorem Dundersztycem.
Emisja: piątek, godzina 7:30; sobota, godzina 10:30

„SpongeBob Kanciastoporty”
animacja, USA 1999
SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery i chce być najlepszym kucharzem świata. W wolnych chwilach świetnie się bawi i zawsze pakuje się w tarapaty. „SpongeBob Kanciastoporty” jest emitowany w TV Puls w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00; poniedziałek-piątek, godzina 18:30

„Arrow”
akcja, USA 2012, wyst: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Amerykański serial akcji „Arrow”, oparty na popularnym komiksie DC Comics, to współczesna historia Zielonej Strzały -€“ niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście.
Emisja: wtorek, godzina 20:00

„Mała Brytania” – PREMIERA
serial komediowy, Wielka Brytania 2003, wyst: Matt Lucas, David Walliams, Anthony Head, Paul Putner
Serial „Mała Brytania” w zabawny sposób ukazuje życie kilku Brytyjczyków. Wśród nich znajduje się Emily – beztroski transwestyta, który wprowadza się do domku nad morzem. Jason, namiętnie zakochany w babci swojego najlepszego przyjaciela. Daffyda, który jest jedynym gejem we wsi oraz wiele barwnych postaci, które pomogą odpowiedź widzom na pytanie, kim tak naprawdę są Anglicy.
Premiera: wtorek, 15 kwietnia, godzina 00:00
Emisja: wtorek, około godziny 23:00

„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas – sezon I”
kryminalny, USA/Kanda 2000, wyst: William Petersen, Marg Helgenberger, Jorja Fox, George Eads, Gary Dourdan, Robert Hall, Eric Szmanda, Paul Guilfoyle, Wallace Langham
Pierwszy, legendarny już niemal sezon serialu, który rozpoczął cały cykl serii „CSI” („CSI: Kryminalne zagadki Miami” i „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”). Serial ukazuje pracę grupy kryminologów z Las Vegas, którzy badają miejsca zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw. Kierownikiem zespołu jest Gil Grissom, samotnik i ekscentryk, ceniony przez podwładnych za niesamowitą wiedzę. Do jego zespołu należą: Catherine Willows, była striptizerka i samotna matka, która stara się pogodzić pracę z macierzyństwem, Nick Stokes i Warrick Brown, zawsze gotowi podjąć nowe wyzwanie, Sara Sidle, najmłodsza z drużyny i kapitan Jim Brass z wydziału zabójstw. Pomagają im: technik laboratoryjny Greg Sanders, koroner dr David Robbins i sierżant O’Riley. Ciekawostką jest fakt, że scenariusz poszczególnych odcinków powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania na miejscach zbrodni.
Emisja: poniedziałek, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *