Monika Tarka i Robert Kilen, znani z porannego show “Z parą od rana” w Radiu WAWA, pojawią się na antenie kanału Fokus TV z codziennym magazynem poradnikowo-rozrywkowym “Para daje radę”. Program nadawany będzie od poniedziałku do piątku, z premierą w godzinach popołudniowych i powtórką w porannych.

Od kilkunastu lat jesteśmy parą w życiu prywatnym i w pracy. Jak każdy zmagamy się z codziennymi problemami. Wiadomo, w każdym związku czasami się zgadzamy ze sobą, a czasem kłócimy. Zapewniam, że będzie iskrzyło również w programie. Zamierzamy z widzami podzielić się naszą dobrą energią i pokazać, że każdy dzień można starać się przeżyć z uśmiechem. Gdy ten uśmiech pojawi się na twarzach oglądających nasz program będę wiedział, że Para dała radę! – mówi Robert Kilen.

“Para daje radę” to nowoczesny program poradnikowo-rozrywkowy. Zamierzamy w nim pokazać, że ze wszystkim można sobie poradzić, zachowując dużą dawkę humoru i dystans do samego siebie. Jesteśmy dwoma żywiołami, mamy różne spojrzenia na świat i odmienną wrażliwość. Nasz program będzie błyskotliwą mieszanką wybuchową wzbogaconą cennymi radami – dodaje Monika Tarka.

“Para daje radę” to nowoczesny, inteligentny i dynamicznie realizowany magazyn poradnikowo-rozrywkowy, podejmujący tematy uniwersalne, bliskie ludziom w codziennym życiu. W prosty i lekki sposób, w przyjacielskiej atmosferze będzie dostarczał widzom informacji i porad. W programie będą poruszane następujące tematy: zdrowie, uroda, bezpieczeństwo, dom, finanse domowe, relacje w rodzinie, wychowanie dzieci, zwierzęta domowe, pojawi się też kącik ogrodniczy i podróżniczy. Producentem wykonawczym magazynu “Para daje radę” jest Dorota Wawryniuk.

“Para daje radę” to kolejna produkcja własna kanału Fokus TV. W połowie marca rozpoczęły się zdjęcia do programów edukacyjnych “Wehikuł czasu” i “A to ciekawe!” oraz do serii autorskiej Radka Kotarskiego “Tajemnice historii”.

FOKUS TV to nowa bezpłatna telewizja o profilu edukacyjno-poznawczym. Jej start zaplanowano na 28 kwietnia 2014 roku.

fokustvparadajerade

Źródło: TV Spektrum