Już wkrótce w PULS 2 premierę będą miały dwa seriale dokumentalne. W piątek, 11 kwietnia, stacja wyemituje pierwszy odcinek serialu “Magia umysłu”, a dwa dni później, w niedzielę, 13 kwietnia, na antenie pojawi się “Kot z piekła rodem”.

W piątek, 11 kwietnia premierę będzie miał czteroodcinkowy serial dokumentalny “Magia umysłu”. Bohaterem programu jest Keith Barry – mentalista i ekspert w dziedzinie percepcji. W serialu przedstawia niezwykłe sposoby sztuki manipulacji ludzkim umysłem. Pokazuje jak istotne są w komunikacji międzyludzkiej sygnały niewerbalne. Dzięki ich właściwej analizie jest w stanie kontrolować i przewidywać zachowania oraz odpowiedzi ludzi. Eksperymenty, które przeprowadza ujawniają nadzwyczajne tajemnice ludzkiego umysłu.

Z kolei behawiorysta Jackson Galaxy, prowadzący program “Kot z piekła rodem” widział już niemal wszystko i nie są go w stanie zaskoczyć żadne kocie ekscesy. To on przychodzi z pomocą i zrozumieniem, gdy właściciele problematycznych kotów są na skraju załamania. Jackson uczy swoich podopiecznych patrzenia na świat oczami kotów, co pomaga im poprawić swoje relacje z ukochanymi pupilami. Podczas kilku wizyt Jackson dogłębnie bada zaistniały problem, układa plan “uzdrawiania” i przywraca długo wyczekiwaną harmonię.

“Magia umysłu”
Premiera: piątek, 11 kwietnia, godzina 20:00
Emisja: piątek, godzina 20:00

“Kot z piekła rodem”
Premiera: niedziela, 13 kwietnia, godzina 12:00
Emisja: niedziela, godzina 12:00

puls2kotzpieklarodem DECEPTION WITH KEITH BARRY

Źródło: Telewizja Puls

Share and Enjoy !

0Shares
0 0