12-18 października w PULS 2

Weekendowe kino familijne z szeryfem Lucky Lukiem („Lucky Luke Daisy Town” oraz „Lucky Luke Ballada o Daltonach”), premierowe odcinki programu „Wojciech Cejrowski. Boso” oraz serii dokumentalnej „Australijska straż graniczna” to propozycje PULS 2 na nadchodzący weekend (sobota-niedziela, 12-13 października).

Oprócz tego w niedzielny wieczór stacja zaprasza na program Eweliny Kopic „Kręcimy z gwiazdami” z udziałem Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka oraz przejmujący horror „Śmierć na motorze”. W tygodniu, w rozszerzonym paśmie JUNIOR TV zadebiutuje nowa seria dla dzieci „Słoń Benjamin” o niezdarnym i niezwykle sympatycznym tytułowym słoniu oraz pełnometrażowe filmy animowane, m.in. kosmiczna opowieść „Planeta 51” (wtorek, 15 października), „Barbie: Księżniczka i piosenkarka” (środa, 16 października) oraz „Dzielny szeryf Lucky Luke” (czwartek, 17 października). W piątkowym kinie familijnym, 18 października kolejna część „Najpiękniejszych baśni braci Grimm”. Wieczorem w paśmie „Emocjonujące piątki” premierowy odcinek „WWE Superstars – Gwiazdy Wrestlingu”, a po północy- druga część filmu akcji „Operacja Hades” z Mirą Sorvino.

„Lucky Luke: Daisy Town”
Animacja, Francja 1970 reż. René Goscinny
Dziki Zachód. Wypełniony pasażerami pociąg, zatrzymuje się w miejscu, gdzie rośnie… jedna stokrotka. Podróżnicy biorą to za dobry znak i postanawiają się tam osiedlić. Nadają miejscu nazwę Daisy Town. Z biegiem lat, z początku wyjątkowe miasteczko, zmienia się jednak na gorsze. Zaczyna tu rządzić gang Daltonów. Na szczęście nowym szeryfem Daisy Town zostaje samotny kowboj Lucky Luke…
Emisja: sobota, 12 października , godzina 8:35

„Wojciech Cejrowski. Boso”
Dokumentalny, Polska 2013
Kontynuacja serii „Boso przez świat” Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych?
Emisja: sobota, 12 października, godzina 13:00 i 16:35, niedziela, 13 października 11:25

„Australijska Straż Graniczna”
Reality TV, Australia
Praca w straży granicznej łączy się z całą serią niebezpiecznych sytuacji. Strażnicy graniczni bowiem codziennie spotykają w swej pracy nielegalnych imigrantów, handlarzy narkotyków, handlarzy bronią i potencjalnych terrorystów. Dlatego też muszą wykazywać się dużą odpornością psychiczną, wyczuciem i sprytem, by spośród osób chcących przekroczyć granicę, wyłapać tych, którzy mogą być niebezpieczni dla kraju.
Emisja: sobota, 12 października, godzina 12:00

„Lucky Luke: Ballada o Daltonach”
Animacja, Francja 1978
Daltonowie są zachwyceni, gdy więzienny strażnik postanawia zorganizować swoje przyjęcie urodzinowe. Przecież dla czwórki nikczemnych braci to doskonała okazja do ucieczki! Lucky Luke ma na szczęście wszystko pod kontrolą! Ma już plan, jak ich odnaleźć.
Emisja: niedziela, 13 października , godzina 8:45, poniedziałek, 14 października, godzina 15:50

„Kręcimy z gwiazdami”
Program rozrywkowy, Polska
Polskie Gwiazdy muzyczne… Kim są? Jaki jest fenomen ich sławy? Czy mają czas na życie prywatne? Co robią przed i po koncercie? Prowadząca program – Ewelina Kopic – towarzyszy z kamerą m.in. zespołom: Golec Orkiestra, Papa D., Boys oraz wokalistom, wśród których znaleźli się: Norbi czy KASA. Poznajemy początki ich karier oraz pikantne ciekawostki, kryjące się za kulisami tras koncertowych. Każdy odcinek to spotkanie z jedną Gwiazdą i jej zespołem. Podsłuchujemy, o czym rozmawiają w drodze na występ. Dowiadujemy się, czy prawdą są historie o hucznych imprezach. Podpatrujemy reakcje fanek na widok wysiadających z busa idoli i sprawdzamy, czy tony listów i bielizna rzucana na scenę w czasie koncertów to prawda czy mit. A przed koncertem zaglądamy w miejsca, które są głęboko ukryte za kurtyną…
Emisja: niedziela, 13 października, godzina 18:00

„Śmierć na motorze”
Horror, USA 2006 reż. Ron Wolotzky wys. Jason London, Darlena Tejeiro, Andrea Bogart
Dwie młode kobiety – Raven i Ashley – wracają z górskiej wycieczki. Na środku pustyni zostają nagle osaczone przez motocyklowy gang. Nieoczekiwanie, kobiety kradną jeden z motocykli i uciekają. Niebawem odkrywają, że w pojeździe jest ukryta duża suma pieniędzy. Raven i Ashley zatrzymują się w motelu, którego właściciel – Ned – obiecuje pomóc kobietom ukryć się przed ścigającymi je motocyklistami.
Emisja: niedziela, 13 października, godzina 21:00

„Planeta 51”
Animacja, Hiszpania, USA, Wielka Brytania 2009 reż. Elżbieta Kopocińska-Bednarek (reż.wer.pol.), Javier Abad, Jorge Blanco
16-letni mieszkaniec Planety 51- Lem- wiedzie spokojne i szczęśliwe życie. Marzy o tym, by posiadać własne planetarium oraz zdobyć serce pięknej sąsiadki – Neery. Pewnego dnia, w trakcie rodzinnego grillowania w ogrodzie ląduje statek kosmiczny, z którego wyłania się astronauta – Kapitan Charles „Chuck” Baker. Wbija on amerykańską flagę w nowo zdobyty ląd, po czym odwraca się i widzi… mieszkańców Planety 51, którzy wpatrują się w niego z przerażeniem. Baker, również w szoku, rzuca się do ucieczki i trafia do planetarium, w którym pracuje Lem.
Emisja: wtorek, 15 października , godzina 15:55

„Słoń Benjamin”
Animacja, 2002
Benjamin to uprzejmy, wrażliwy, ale też trochę niezdarny słoń. Wraz ze swoim przyjacielem Ottonem przeżywa mnóstwo niezwykłych przygód, odkrywając przed dziećmi tajemnice współczesnego świata i codziennego życia. Przyjaciele są zawsze gotowi stawiać czoła niesprawiedliwości i rozwiązać każdy, nawet najmniejszy problem. Oprócz rozrywki i dobrej zabawy, pokazują najmłodszym, jak ważne jest wyciąganie wniosków z rożnych sytuacji i zdobywanie doświadczeń oraz wspólne działanie w miłej, przyjacielskiej atmosferze.
Emisja: środa-piątek, 16-18 października, godzina 10:30

„Barbie: Księżniczka i piosenkarka”
Animacja, USA 2012 reż. Agnieszka Zwolińska (reż. wersji polskiej)
Księżniczka z krainy Meribella – Tori – pragnie tańczyć i śpiewać. Pewnego dnia do królestwa przyjeżdża jej ulubiona piosenkarka – Keira. Szybko okazuje się, że dziewczynki mają ze sobą wiele wspólnego. Obie, w magiczny sposób, mogą zamieniać się rolami i z wyglądu przypominać siebie nawzajem. Początkowo dziewczynki dobrze się bawią, ale wkrótce pojawia się pewien problem… i królestwu grozi wielkie niebezpieczeństwo. Tori i Keira muszą połączyć siły, by temu zapobiec.
Emisja: środa, 16 października , godzina 16:00

„Dzielny szeryf Lucky Luke”
Animacja, Francja, Niemcy 1983 reż. Joseph Barbera, William Hanna
Daltonowie są zachwyceni, gdy więzienny strażnik postanawia zorganizować swoje przyjęcie urodzinowe. Przecież dla czwórki nikczemnych braci to doskonała okazja na ucieczkę! Lucky Luke ma na szczęście wszystko pod kontrolą! Ma już plan, jak ich odnaleźć.
Emisja: czwartek, 17 października , godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Stoliczku, nakryj się”
Baśń, Niemcy 2008 reż. Ulrich König wys. Remo Schulze, Winfried Glatzeder, Ursula Karusseit
Pewien biedny krawiec ma trzech synów. Na zakończenie nauk dostają oni trzy tajemnicze podarunki: stoliczek, osiołka i kij w worku. Nie są to jednak zwyczajne podarunki. Mają one pewne magiczne właściwości…
Emisja: piątek, 18 października , godzina 16:10

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gęsiareczka”
Baśń, Niemcy 2009 reż. Sybille Tafel wys. Karoline Herfurth, Florian Lukas, Henry Hübchen, Susanne Bormann
Piękna historia księżniczki Elżbiety, która udaje się w podróż, by poślubić ukochanego księcia Leopolda. Po drodze jedna z pokojówek księżniczki namawia ją, aby zamieniły się rolami. W ten sposób Elżbieta zostaje służącą, której zadaniem jest pilnowanie gęsi, a pokojówka Magdalena przyszłą panna młodą. Miłości nie da się jednak tak łatwo oszukać…
Emisja: piątek, 18 października , godzina 17:40

„WWE Superstars – Gwiazdy Wrestlingu”
Sportowy, USA 2013
Specjalnie dla fanów rozrywki sportowej wyjątkowy program, w którym największe gwiazdy WWE Superstars oraz piękne i powalające WWE Divy, spotykają się w jednym ringu, tworząc wielkie widowisko, przepełnione zaciętą rywalizacją.
Emisja: piątek, 18 października, godzina 20:00

„Operacja Hades”
Akcja, USA 2006 wys. Mira Sorvino, Azdin Zaman, David L. Murphy
Trzy osoby z różnych stron świata umierają po zetknięciu się z nieznanym, podobnym do Ebola, wirusem. Główny Instytut Badań Chorób Zakaźnych w Stanach Zjednoczonych (USAMRIID) zostaje postawiony w stan gotowości. Były agent jednostki Covert One – Pułkownik Jon Smith – jedzie przeprowadzić wywiad z rodzinami ofiar. Jego narzeczona doktor Sophie Amsden staje na czele zespołu badawczego w USAMRIID. Wkrótce, zarażona wirusem, umiera. Niedługo potem Smith odkrywa, że śmierć Sophie nie była przypadkowa. Światu grozi pandemia, gdyż wirus jest w niepowołanych rękach i w każdej chwili może się rozprzestrzenić.
Emisja: piątek, 18 października, godzina 00:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *