14-20 marca w PULS 2

W okresie 14-20 marca 2015 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. Stacja wyemituje premierowe sezony seriali dokumentalnych m.in. drugi sezon programu „Piekielny hotel Gordona Ramsaya” oraz siódmy sezon „Gwiazd lombardu”. Stacja zaprasza także na premierowe odcinki serialu „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej. Dla najmłodszych widzów PULS 2 przygotował nowy serial animowany „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” oraz pełnometrażowe animacje m.in. „Winx Club: Tajemnica morskich głębin” oraz produkcję Disneya „Księga Dżungli”.

„Przypadki Cezarego P.”
sitcom, Polska 2015, reż. Maciej Ślesicki, wys. Cezary Pazura, Joanna Orleańska, Małgorzata Rożniatowska, Piotr Zelt
„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego – Cezarego P. – inspirowane tym, jak postrzegają aktora media plotkarskie. Tytułowy bohater to dawna ikona polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Po tym jak traci majątek i wpada w tarapaty Cezary P. musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam zaczyna zupełnie nowe życie: poznaje piękną Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka oraz dwóch miejscowych pijaczków – Bogusia i Zenka. W powrocie na szczyt Cezaremu P. pomaga szefowa agencji aktorskiej Irena (Małgorzata Rożniatowska), która zmusza go do przyjmowania kompromitujących ról. Głównego bohatera wspiera też Łukasz (Piotr Zelt) – agent i przyjaciel Cezarego P. Za Cezarym P. ciągną się jednak duchy przeszłości – była żona Magda (Marieta Żukowska) oraz nastoletnia córka Kinga (Kamila Kobic), które nie pozwalają mu zapomnieć o dawnym życiu i związanych z nim problemach.
Emisja: poniedziałek, godzina 21:30

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”
animacja, USA 2008, reż. Elżbieta Kopocińska(Reż wer pol)
Serial „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” opowiada o dalszych przygodach nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.
Premiera: wtorek, 17 marca, godzina 9:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:00

„Klub Winx”, VI sezon
animacja, Włochy 2014
W kolejnym, szóstym sezonie animacji „Klub Winx” Trix powracają do krainy Magix i przejmują władzę nad Chmurną Wieżą. Zgodnie z rozkazami Trix nowa wróżka o imieniu Selina, przywołuje legendarne stwory pochodzące z jej potężnej księgi – Legendarium. Nadciągające niebezpieczeństwo zmusza Winx do walki z legendarnymi stworami przy pomocy Sirenixa. Przez tajemniczą księgę – Legendarium, wszystkie wróżki z wyjątkiem Bloom, tracą swoje moce. Bloom jako przywódczyni grupy, oddaje każdej z wróżek część swojej mocy. Walka nie będzie łatwa. Winx będą musiały zamknąć księgę, zanim Trix osiągną swój cel a Selina uwolni z niej złego czarownika.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:50

„Winx Club: Tajemnica morskich głębin”
animacja, Włochy 2014, reż. Iginio Straffi
W Alfei, najlepszej szkole dla wróżek w Wymiarze Magix, życie płynie zgodnie z ustalonym rytmem. Wróżki z Klubu Winx świętują wraz z nowymi uczennicami rozpoczęcie roku szkolnego. Tymczasem Trix – trzy czarownice nienawidzące przyjaciółek z Klubu Winx – docierają nad Nieskończony Ocean z zamiarem zdobycia cesarskiego tronu i objęcia władzy. Wiedźmy Trix mają powody sądzić, że uda im się zawładnąć całym podwodnym światem. Równowaga ekosystemu Nieskończonego Oceanu została zachwiana z powodu zanieczyszczeń, za które odpowiedzialni są ludzie. Trix mają więc ułatwione zadanie. Ale dzielne wróżki z Klubu Winx nie zamierzają siedzieć z założonymi rękoma i patrzeć, jak podwodny świat ulega zniszczeniu! Czy ich odwaga i dobroć wystarczą, żeby przywrócić harmonię w Nieskończonym Oceanie i zwalczyć zanieczyszczenie środowiska? Czy dzięki Bloom i jej przyjaciółkom w Wymiarze Magix znów zapanuje spokój i ład?
Emisja: środa, 18 marca, godzina 13:45

„Księga dżungli”
animacja, USA 1967, reż. Wolfgang Reitherman
Mowgli – bohater animacji Disneya – „Księga dżungli” jako niemowlę zostaje porzucony i znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Kiedy dorasta zaczyna rozumieć, że zwierzęta nie są jego prawdziwą rodziną i tak naprawdę należy do kogoś innego. Rozpoczyna pełną przygód, nowych znajomości i niebezpieczeństw wyprawę w głąb dżungli w poszukiwaniu swoich prawdziwych korzeni.
Emisja: piątek, 20 marca, godzina 13:50

„Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya”
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Najsłynniejszy kucharz świata – Gordon Ramsey, w programie „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” zrobi wszystko, by uratować upadające restauracje. Wprowadzi do życia rygorystyczny plan naprawczy i stoczy prawdziwą batalię z właścicielami. To będzie niezwykła rewolucja!
Emisja: niedziela, godzina 12:00

„Piekielny hotel Gordona Ramsaya”, II sezon – PREMIERA
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Słynny szef kuchni – Gordon Ramsay odwiedza najgorsze hotele w Ameryce. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, pomoże właścicielom sprowadzić ich biznes na właściwą drogę. Zwróci uwagę na każdy, najdrobniejszy szczegół: plamy na łóżkach, kurz, czy nieświeże jedzenie. Sprawi, że omijane szerokim łukiem przez potencjalnych gości przybytki, zmienią się w przyjazne i chętnie odwiedzane miejsca. Jednak czy uparci i zadufani właściciele hoteli naprawdę przyjmą z pokorą rady tego bezkompromisowego restauratora?
Emisja: poniedziałek, godzina 20:30

„Wojny magazynowe: Kanada”
dokumentalny, Kanada 2013
„Wojny magazynowe Kanada” to wyjątkowy serial dokumentalny o wyjątkowych ludziach – współczesnych poszukiwaczach skarbów. Są niezwykle zdeterminowani, by za wszelką cenę wejść w posiadanie zapomnianych powierzchni magazynowych. Uzbrojeni w latarki, posiadający oczy ekspertów, doświadczenie i niebywały instynkt, przemierzają kraj rywalizując ze sobą o cenne przedmioty i wysokie zyski. Mimo tych cech, to czas stanowi najważniejszy element rozgrywek. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, by zostać wielkim przegranym.
Emisja: niedziela, godzina 16:00

„Gwiazdy lombardu”, VII sezon – PREMIERA
dokumentalny, USA 2012
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: czwartek, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *