Reprezentacyjna siatkówka do 2018 r. w Telewizji POLSAT

W siedzibie PZPS odbyła się konferencja prasowa w sprawie podpisania przez PZPS i Telewizję POLSAT umowy dotyczącej partnerstwa telewizyjnego na lata 2015-2018. Umowa dotyczy między innymi Ligi Światowej, World Grand Prix i Memoriału Huberta Wagnera.

W konferencji udział wzięli: Paweł Papke – Prezes PZPS, Andrzej Lemek – Wiceprezes i Sekretarz Generalny, Witold Roman – Wiceprezes PZPS oraz Mirosław Błaszczyk – Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Telewizji POLSAT, Marian Kmita – Dyrektor ds. Sportu Telewizji POLSAT i Piotr Pykel – Zastępca Dyrektora ds. Sportu Telewizji POLSAT. Jako pierwszy głos podczas konferencji zabrał Prezes Zarządu Telewizji POLSAT, Mirosław Błaszczyk.

Jesteśmy związani z polską siatkówką od wielu lat. Bardzo cieszymy się z tego powodu, że możemy dalej współpracować z PZPS. Dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy byli zadowoleni ze sposobu, w jaki pokazujemy tę dyscyplinę sportu – powiedział Mirosław Błaszczyk.

To szczególny dzień dla polskiej siatkówki – stwierdził prezes PZPS, Paweł Papke. – Bardzo cieszymy się z kontynuowania współpracy, bowiem Telewizja POLSAT gwarantuje najlepszą jakość przekazu. Wszyscy oglądający transmisje widzą, w jak wysokim standardzie Polsat pokazuje widowisko siatkarskie – podkreślił Paweł Papke.

Zgodnie z umową Telewizja POLSAT pokaże mecze Ligi Światowej, World Grand Prix, Memoriał Huberta Wagnera i World Tour w siatkówce plażowej. Kilka tygodni wcześniej Polsat parafował także umowę dotyczącą transmisji z mistrzostw Europy kobiet i mężczyzn w 2015 i 2017 roku. Na sportowych antenach Polsatu nadal będą gościć również Plusliga, Orlenliga i Liga Mistrzów siatkarek i siatkarzy.

Poziom przekazywania meczów siatkarskich na pewno nie będzie gorszy. Jesteśmy jedyną telewizją obok OGlobo, która realizuje transmisje na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że przez następne trzy lata będziemy mogli nadal podążać tą drogą i pokazywać, mam nadzieję, kolejne sukcesy – stwierdził Dyrektor ds. Sportu Telewizji POLSAT, Marian Kmita.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *