ME w siatkówce w 2015 i 2017 roku w Telewizji POLSAT

Telewizja POLSAT pokaże Mistrzostwa Europy w 2015 i w 2017 roku w siatkówce mężczyzn i kobiet. Telewizja POLSAT nabyła prawa do pokazywania mistrzowskich turniejów na wyłączność i na wszystkie pola eksploatacji – telewizja, Internet i sieci mobilne. Siatkarskie Mistrzostwa Europy mężczyzn w 2017 roku odbędą się w Polsce.

Telewizja POLSAT jako jedyny nadawca telewizyjny pokazała aż 6 siatkarskich medali polskich drużyn w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata: złoty i brązowy siatkarek w 2003 i 2009 roku, a także 4 medale mężczyzn. Złoty z ME 2009 roku, brąz wywalczony na ME w 2011 roku, srebrny medal MŚ z 2006 i ten ostatni najcenniejszy, bo złoty, zdobyty na MŚ w ubiegłym roku z Polsce.

Nabycie praw do siatkarskich Mistrzostw Europy w 2017 roku jest konsekwentnym działaniem wynikającym z obranej przez nas strategii. Nie możemy zawieźć kibiców siatkówki, którzy wiedzą, że od lat konsekwentnie stawiamy na tę dyscyplinę. Przypominam, iż walkę Polaków o złoto obejrzało średnio niemal 10 mln widzów a Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 były największym sportowym wydarzeniem o randze światowej w Polsce. Cieszę się, że będziemy transmitować dwie kolejne edycje siatkarskich ME, z nadzieją, że nasze reprezentacje powiększą swój medalowy dorobek. W 2017 roku znów będziemy mieli zaszczyt gościć najlepsze drużyny starego kontynentu – mówi Marian Kmita, dyrektor ds. sportu Telewizji POLSAT.

Najbliższe Mistrzostwa Europy kobiet odbędą się jesienią 2015 roku w Holandii i Belgii, a mężczyzn we Włoszech i Bułgarii. W 2017 roku, Polska będzie gospodarzem turnieju mężczyzn, a panie zagrają o mistrzowski tytuł w Azerbejdżanie.

W Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News, można oglądać mecze obu naszych reprezentacji w Mistrzostwach Europy i świata, Ligę Światową i World Grand Prix, ligowe rozgrywki Plus Ligi i OrlenLigi jak i Ligę Mistrzów i Ligę Mistrzyń, Puchar CEV a także Klubowe Mistrzostwa Świata.

Źródło: Telewizja POLSAT

One Comment on “ME w siatkówce w 2015 i 2017 roku w Telewizji POLSAT”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *