14-20 września w PULS 2

Autorski program „Ratownicy”, trzy nowe produkcje, w tym wyczekiwana seria „WWE Superstars – Gwiazdy Wrestlingu”, a także weekendowy blok dokumentalny – to najważniejsze nowości tego tygodnia w kanale PULS 2. Nie zabraknie też najlepszych animacji w paśmie JUNIOR TV.

Weekend rozpocznie kino familijne, w którym pojawią się dwie produkcje: „Barbie jako księżniczka i żebraczka” (sobota, 14 września) oraz „Pamiętniki Barbie” (niedziela, 15 września). Również w sobotę, 14 września doskonała seria dokumentalna „Łowcy mitów”, której autorzy starają się rozwiązać największe zagadki ludzkości. W niedzielę, 15 września, druga cześć serii „Podgatunek: Kamień krwi”, emitowany w stałym cyklu „Horror Nocy Letniej”. Nowością w ramówce jest zmiana emisji seriali dokumentalnych. Programy takie jak „Australijska Straż Graniczna”, „Brudna robota”, „Nalot na restaurację”, czy „Łowcy dzikich zwierząt”, emitowane wcześniej w dni powszednie, ułożone zostały w specjalnym, weekendowym bloku. Od poniedziałku, w codziennym, wieczornym paśmie, widzowie mogą za to obejrzeć dodatkowe odcinki programu „Najzabawniejsze zwierzęta i ludzie”, a tuż po nim reality „Ale numer”. We wtorek na uwagę zasługuje serial „Zaginiony świat”. Środowy wieczór będzie należał do „Kasi i Tomka”. W czwartek na antenie pojawi się niezapomniany „13 posterunek”, a po nim komedia „Nie zmieniajcie kanału!”. W piątki w PULS 2 czas na mocne wrażenia. Wieczór rozpocznie emisja drugiego odcinka programu dokumentalno-sensacyjnego „Ratownicy”, który jest pierwszą produkcją własną PULS 2. Tego samego dnia zadebiutują również trzy nowe programy: seria „WWE Superstars- Gwiazdy Wrestlingu” o sportowcach tej najbardziej widowiskowej dyscypliny, reality TV „W poszukiwaniu mistrzów”, w którym Jimmy Smith i Doug Anderson, światowej klasy zawodnicy MMA szkolą się u mistrzów sztuk walk w różnych zakątkach świata oraz 18. sezon „Jerry Springer Show”, którego gospodarz konfrontuje ze sobą największych wrogów. Na zakończenie widzowie zobaczą czwartą serię „Kobiet, które niosły śmierć” oraz film akcji „Zabójczy Żar”.

Jak zawsze PULS 2 zadba o najmłodszą widownię. W tygodniu, w codziennym paśmie JUNIOR TV, oprócz dobrze znanych kreskówek: „Marta Mówi”, „Dennis Rozrabiaka”, „Sonic Underground” czy „Inspektor Gadżet”, nie zabraknie bohaterów polskich animacji: „Reksia” i „Bolka i Lolka” oraz edukacyjnych, kultowych filmów: „Było sobie życie” i „Byli sobie odkrywcy”.

„Barbie jako Księżniczka i Żebraczka”
Animacja, USA 2004 reż. William Lau
Współczesna wersja powieści Marka Twaina „Książe i Żebrak”, z Barbie w podwójnej roli tytułowej.W odległej krainie na świat przyszły dwie dziewczynki – Anna Luiza i Eryka. Chociaż wyglądają identycznie, wiodą zupełnie inne życie. Jedna z nich jest księżniczką i mieszka w pałacu, druga jest biedną dziewczyną z wioski. Pewnego dnia dziewczyny przez przypadek się spotykają i obmyślają pewien plan, który połączy je już na zawsze… Anna Luiza i Eryka podążają za swoimi marzeniami i odkrywają, że przeznaczenie zapisane jest w pewnym szczególnym miejscu: w sercu!
Emisja: sobota, 14 września, godzina 8:40

„Pamiętniki Barbie”
Animacja, USA 2006 reż. Eric Fogel, Kallen Kagen
Barbie wciela się postać nastolatki. Właśnie zaczyna się nowy rok szkolny i dziewczyna aktywnie uczestniczy w życiu uczelni, gra w zespole muzycznym i pracuje w szkolnej stacji TV. Jej największym marzeniem jest jednak randka z Toddem – najprzystojniejszym chłopakiem w szkole, który nie wie jeszcze o jej istnieniu. W zdobyciu serca chłopaka ma jej pomóc magiczny pamiętnik i bransoletka.
Emisja: niedziela, 15 września, godzina 8:40

„Łowcy mitów”
Dokumentalny, Wielka Brytania
Seria „Łowcy mitów” przedstawia największe zagadki ludzkości. Udowadnia, że takie zagadnienia, jak ukryte skarby, broń o nieograniczonej mocy czy sekrety długowieczności to nie tylko motywy przewodnie filmów przygodowych. Seria ujawnia m.in. kulisy zorganizowanej przez Himmlera wyprawy po Świętego Graala, przybliża legendę legendarnego pirata Kapitana Kidda i tłumaczy dlaczego Hitler uwierzył, że Włócznia Przeznaczenia da mu władzę nad światem.
Premiera: 7 września
Emisja: sobota, 14 września godzina 16:00 (od 25 września – środy)

„Podgatunek: Kamień krwi”
Horror, USA 1993
Radu zostaje ożywiony przez swoje demoniczne sługi. Nie tracąc czasu zabija swego brata, ale Michelle zabiera krwawy kamień i ucieka do Bukaresztu. Wampir pragnąc talizmanu podąża jej śladem. Będąc już w mieście Radu, odwiedza matkę by dzięki jej pomocy zdobyć kamień. W tym samym czasie do Rumunii przyjeżdża siostra Michelle.
Emisja: niedziela, 15 września, godzina 21:00

„Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie.”
reality TV, USA
W programie zobaczymy najzabawniejsze sytuacje ludzi w towarzystwie zwierząt, np. psa, który uwielbia grać ze swoim właścicielem w siatkówkę w basenie, ptaka skaczącego w górę i w dół czy chomika fikającego koziołki.
Emisja: poniedziałek-czwartek, 16-19 września, godzina 19:00

„Ale numer!”
Komedia, Kanada 2000
„Ale numer!”, to doskonała zabawa dla całej rodziny i sprawdzona recepta na dobry humor. Autorzy programu, na zasadach „ukrytej kamery” w zabawny sposób „wkręcają” niczego nie podejrzewających uczestników.
Emisja: poniedziałek-czwartek, 16-19 września, godzina 20:00

„Zaginiony świat”
Przygodowy, Kanada, Australia wys. Peter McCauley, William deVry, Snow William, Michael Sinelnikoff
Przygody grupy podróżników uwięzionych na tajemniczej wyspie, odizolowanej od świata. Bohaterowie zmagają się z zamieszkującymi wyspę barbarzyńcami, a także niebezpiecznymi dinozaurami.
Premiera: 13 września
Emisja: poniedziałek-czwartek, 16-19 września, godzina 20:30

„Kasia i Tomek”
Komedia, Polska 2002 wys. Joanna Brodzik, Paweł Wilczak
Zabawne perypetie 30-letniej Kasi i 35-letniego Tomka, którzy od ponad siedmiu lat tworzą związek oparty na kontrastach. Kasia jest uczuciową, trochę niezaradną kobietą natomiast Tomek jest bardziej poważny i niezależny. Kasia marzy o ślubie i dziecku, jednak Tomek nie ma tego w planach, zwłaszcza, że nie przepada za swoją przyszłą teściową. W każdym odcinku serialu poznajemy losy Kasi i Tomka oraz dowiadujemy się więcej o ich związku.
Premiera: 3 września
Emisja: poniedziałek-czwartek, 16-19 września, godzina 21:30

„13 Posterunek 2”
Komedia, Polska reż. Maciej Ślesicki wys. Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
Komendant policji – Władysław Słoik – jest fanatykiem cygar i swojego psa. Pracuje na 13. posterunku na peryferiach miasta razem ze zwariowanym posterunkowym – Cezarym Cezarym – a także posterunkową – Kasią – oraz wielkim fanem Arnolda Schwarzeneggera – Arnie’m. 13 posterunek to miejsce, gdzie może wszystko może się zdarzyć, o czym świadczy wiele bardzo zabawnych sytuacji.
Odc. 10 Po kontroli porządku na posterunku i odkryciu mnóstwa rupieci w piwnicy Czarek jest zobowiązany do posprzątania. Pilnuje go Rysio, któremu wymyka się, że wszystko to po to, by posterunek dobrze wypadł, kiedy przyjedzie ojciec stażysty Marka – Minister Bączek.
Premiera: 3 września
Emisja: poniedziałek-czwartek, 16-19 września, godzina 22:30

„Nie zmieniajcie kanału!”
Komedia, USA 1992 reż. Peter Hyams wys. John Ritter, Pam Dawber, Jeffrey Jones
Sprzedawca – Roy Knable – jest wielkim wielbicielem telewizji i cały swój wolny czas spędza z pilotem w ręku. Jego żona – Helen – daremnie stara się robić wszystko, by przyciągnąć uwagę męża. Pewnego dnia dzieci państwa Knable wracają do domu, gdzie znajdują nowy sprzęt do odbioru telewizji satelitarnej. Co więcej, okazuje się że ich rodzice zostali dosłownie wciągnięci przez szklany ekran i uwięzieni wewnątrz telewizora! A tam muszą uczestniczyć w kolejnych programach, serialach a nawet kreskówkach. Czy uda im się powrócić do realnego świata?
Emisja: czwartek, 19 września, godzina 00:40

„Ratownicy”
Reality TV, Polska 2013
„Ratownicy” to pierwsza produkcja własna PULS 2. To program dokumentalno-sensacyjny typu reality-show pokazujący pracę ekip reporterskich w akcjach ratowniczych od pierwszej sekundy ich trwania. Ciekawostką jest fakt, że ekipy filmowe dyżurują z ratownikami czekając na wezwanie przez całą dobę. Wykorzystują przy tym specjalistyczne kamery, dzięki którym widzowie mogą zobaczyć miejsca niebezpieczne i niedostępne, a także być bliżej wydarzeń niż kiedykolwiek wcześniej oraz poznać samych ratowników.
Premiera: 13 września
Emisja: piątek, 20 września, godzina 19:00

„WWE Superstars – Gwiazdy Wrestlingu”
Sportowy, USA 2013
Specjalnie dla fanów rozrywki sportowej wyjątkowy program, w którym największe gwiazdy WWE Superstars oraz piękne i powalające WWE Divy, spotykają się w jednym ringu, tworząc wielkie widowisko, przepełnione zaciętą rywalizacją.
Emisja: piątek, 20 września, godzina 20:00

„W poszukiwaniu mistrzów”
Reality TV, USA 2007
Jimmy Smith i Doug Anderson, światowej klasy zawodnicy MMA szkolą się u mistrzów sztuk walk (m.in. Kung-fu, Karate Kyokushin, Savate, Hapkido, Muay Thai i Krav Maga) w różnych zakątkach świata.
Emisja: piątek, 20 września, godzina 21:00

„Jerry Springer Show”
Reality show, USA 2009
Nowe odcinki nieprzewidywalnego, kontrowersyjnego i szalonego talk show Jerry’ego Springera. Prowadzący show konfrontuje ze sobą największych wrogów. Mąż przeciw kochankowi, czy też kobiety rywalizujące o tego samego mężczyznę – nieprzewidywalne pojedynki słowne z pewnością zaskoczą widzów. W rozwiązywaniu konfliktów ma pomóc prowadzący, widownia i zawsze gotowa do akcji ochrona. Najbardziej szokujące tematy, wbijające w fotel dyskusje – tego nie można przegapić!
Emisja: piątek, 20 września godzina 22:00

„Kobiety, które niosły śmierć”
Dokumentalny, Australia, USA
Kolejna seria cyklu, ukazującego sylwetki najgroźniejszych morderczyń, których złudnemu urokowi trudno się oprzeć. Ich światem rządzą podstęp, zazdrość i zemsta. Każdy z odcinków przedstawia fabularyzowane rekonstrukcje czterech mrożących krew w żyłach zabójstw. Ich skomentowaniem zajmują się: była agentka FBI i specjalistka od tworzenia portretów psychologicznych Candice DeLong oraz patolog sądowy dr Janis Amatuzio. Przedstawią widzom sylwetki zręcznych manipulatorek, które były w stanie zrobić wszystko, aby osiągnąć upragniony cel, nawet kosztem ludzkiego życia. Zobaczmy, co popchnęło je do zbrodni.
Odc. 1 Sylwetki zręcznych manipulatorek, które były w stanie zrobić wszystko, aby osiągnąć upragniony cel, nawet kosztem ludzkiego życia.
Emisja: piątek, 20 września, godzina 22:55

„Zabójczy żar”
Akcja, USA, Kanada 2006 reż. John Murlowski wys. Casper Van Dien, Vincent Gale, Stefanie von Pfetten
Międzynarodowy zespół naukowców zbiera się w centrum dowodzenia, aby być świadkiem pierwszego w historii eksperymentu zniszczenia asteroidy w przestrzeni. Zdaniem naukowca dr Nathana Marcusa eksperyment ten wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem. Ładunek na powierzchni asteroidy zostaje jednak zdetonowany. Asteroida rozpada się na fragmenty. Nieoczekiwanie jeden z jej ogromnych kawałków kieruje się prosto w kierunku Ziemi. W obliczu bliskiej katastrofy, Nathan odkrywa, że jego najgorsze obawy się potwierdzają. Udaje się uniknąć zderzenia, jednak skutki eksplozji wywołują fale upałów na Ziemi. Wybuchają pożary i zaczyna brakować wody, co wywołuje panikę wśród ludzi. Zaczyna się walka o przetrwanie…
Emisja: piątek, 20 września, godzina 23:55

„Inspektor Gadżet”
Animacja, USA, Kanada, Japonia, Francja, Tajwan
Detektyw Inspektor Gadżet wraz ze swoją siostrzenicą Penny i psem Łepkiem tropi złowrogiego Doktora Klaufa, który chce przejąć władzę nad światem. Sam Gadżet jest nieco nierozgarnięty, ale z pomocą Penny, Łepka i szefa – Quimby’ego udaje mu się szczęśliwie wydostać z pułapek zastawionych przez Doktora Klaufa.
Emisja: poniedziałek-piątek, 16-20 września, godzina 8:10 i 16:00

„Marta Mówi”
Animacja, USA, Kanada
Sympatyczna suczka rasy labrador – Marta – zjada zupę z makaronem w kształcie liter alfabetu. Chwilę później, ku zaskoczeniu domowników, Marta… zaczyna mówić ludzkim głosem! Suczka natychmiast nawiązuje rozmowy z każdą napotkaną osobą. Następnie jej opiekunowie, a w szczególności dziewczynka – Helenka – wraz z Martą przeżywają szereg zabawnych przygód koncentrujących się wokół gadatliwej labradorki.
Emisja: poniedziałek-piątek, 16-20 września, godzina 8:40 i 14:00

„Dennis Rozrabiaka”
Animacja, USA, Kanada, Francja, Japonia
Niesforny chłopiec – Dennis, cały czas uprzykrza życie sąsiadom i rodzicom, chociaż tak naprawdę próbuje być grzeczny. Razem ze swoim psem Ruffem i przyjaciółmi Joeyem, Margaret, Giną, Tommym, PeeBee i Jayem, wpada w przeróżne tarapaty, w które zwykle zamieszany zostaje także spokojny sąsiad – pan Wilson. Dzięki pomocy przyjaciół Dennisowi zawsze udaje się wydostać z najgorszych opałów.
Emisja: poniedziałek-piątek, 16-20 września, godzina 10:15 i 15:00

„Sonic Underground”
Animacja, USA, Francja
Najszybszy jeż na świecie – Sonic, żyje na planecie Mobius wraz ze swoją siostrą – Sonią i bratem – Maniciem. Wiele lat temu ich matka – królowa Aleena, musiała ich opuścić, aby uniknąć porwania dzieci przez dr Robotnika. Po latach, za sprawą pewnej wróżki, rodzeństwo się spotyka. Postanawiają odnaleźć swoją matkę.
Emisja: poniedziałek-piątek, 16-20 września, godzina 10:45 i 15:00

„Było sobie życie”
Animacja, Francja
Zabawny serial, który w dowcipny i pouczający sposób przedstawia ludzkie ciało, jego ewolucję i funkcjonowanie. Zaczynając od najprostszej komórki pokazuje rolę poszczególnych narządów we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Poznajemy układy i narządy, a także dowiadujemy się na przykład po co nam mózg i jak działa. Bohaterami są komórki, wirusy, bakterie oraz cały system kontroli i zarządzania. Dowiadujemy się między innymi jak w ciele matki rozwija się płód, w jaki sposób organizm walczy z chorobami i dlaczego po większym wysiłku mamy zakwasy.
Emisja: poniedziałek-piątek, 16-20 września, godzina 11:10 i 16:25

„Byli sobie podróżnicy”
Animacja, Francja 1996
Fabuła serii przenosi nas w różne miejsca świata. Bez wychodzenia z domu możemy znaleźć się w wielu ciekawych zakątkach globu, przeżyć niesamowite przygody oraz poznać zachowanie ludzi w różnych epokach i kulturach.
Emisja: poniedziałek-piątek, 16-20 września, godzina 11:45 i 16:55

„Reksio”
Animacja, Polska 1974 reż. Marian Cholerek
Zabawne przygody sympatycznego kundelka, który potrafi wcielić się w każdą postać. Serial ten od kilku pokoleń zapewnia naszym pociechom rozrywkę i dostarcza humoru.
Emisja: poniedziałek-piątek, 16-20 września, godzina 12:20

„Bolek i Lolek”
Animacja, Polska
Niesamowite przygody dwóch braci: Bolka i Lolka. Szczupły, pewny siebie Bolek oraz młodszy Lolek, dobroduszny grubasek – obdarzeni są wielką wyobraźnią. Każda wymyślona przez nich zabawa, czy to w domu, czy na podwórku, zamienia się we wspaniałą przygodę.
Emisja: poniedziałek-piątek, 16-20 września, godzina 13:25

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *