14. sezon „Family Guy: Głowa rodziny” na FOX Comedy

Na FOX Comedy powraca jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, którego widzom nie trzeba przedstawiać – „Family Guy: Głowa rodziny”. W premierowym 14. sezonie produkcja nadal bawi swoich najbardziej zagorzałych fanów ostrym jak brzytwa humorem, trafnymi parodiami, rewelacyjną animacją i oryginalną muzyką.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

Tym razem widzów czeka dodatkowa dawka dobrej zabawy. W pierwszych dwóch odcinkach rozpoczynających sezon, na ekranie spotkają się dwie najbardziej znane i szanowane rodziny telewizyjne – Griffinowie i Simpsonowie!

Peter z rodziną przyjeżdżają do Springfield, gdzie zostają przywitani przez przyjaznego nieznajomego, czyli Homera Simpsona (gościnnie Dan Castellaneta), który przyjmuje swoich nowych „albinoskich” przyjaciół z otwartymi ramionami.

Rodziny świetnie się dogadują: Stewie i Bart (gościnnie Nancy Cartwright) zachowują się jak chuligani, kiedy Stewie wymienia swój sprzęt do kontroli umysłu na starodawną procę; Lisa (gościnnie Yeardley Smith) bierze pod swoje skrzydła Meg i uczy ją gry na saksofonie; Marge (gościnnie Julie Kavner) i Lois unikają wykonywania prac domowych; Peter i Homer toczą między sobą zażartą walkę o to, które piwo w mieście jest najlepsze – Pawtucket vs Duff.

W serialu usłyszymy twórcę serialu – Setha MacFarlane’a („Ted”) jako Petera, Stewiego i Briana Griffinów, Alex Borstein („Kochajmy się od święta”) jako Lois Griffin, Setha Greena („Austin Powers i Złoty Członek”) jako Chrisa Griffina, a także Milę Kunis („Czarny Łabędź”, „Oz: Wielki i Potężny”) w roli Meg Griffin.

„Family Guy: Głowa rodziny”

Premiera: sobota, 22 lipca, godzina 22:00

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *