15-21 marca w TV Puls

W tygodniu 15-21 marca w TV Puls jak zwykle mnóstwo premier. Tydzień zacznie się od „Prowokacji” ze Stevenem Seagalem oraz „Centuriona” z Michaelem Fassbenderem. Prawdziwe hity czekają na widzów w poniedziałek: wieczór zacznie się od filmu „Atlantic Rim”, kolejnej głośnej produkcji wytwórni The Asylum, która jest parodią równie głośnego blockbustera „Pacific Rim”, a następnie TV Puls pokaże szybką jak skok na bank „Angielską robotę” z gwiazdorem kina akcji Jasonem Stathamem. W piątek premierowo TV Puls pokaże film przygodowy „Vikingdom: Krwawe zaćmienie”. Ale to nie wszystko. W omawianym tygodniu w TV Puls premierę będzie miał program dokumentalny „Uwierzyć w magię” oraz produkcja lifestylowa „Rodzinny ogród”, która w przystępny i atrakcyjny sposób pokaże jak dzięki zieleni można zorganizować własną przestrzeń życiową. TV Puls kontynuuje też swój serialowy hit „Arrow”.

„Prowokacja” – PREMIERA
akcja, USA 2005, reż. Don E. FauntLeRoy, wyst.: Steven Seagal, Anthony „Treach” Criss, Sarah Buxton
Harlan Banks jest złodziejem i mistrzem w swoim fachu. Jego dziewczyna, Jada, chce, by znalazł sobie jakieś uczciwe zajęcie. Ale to się nie udaje. Harlan zostaje wrobiony w kradzież pieniędzy z kasyna i trafia do więzienia. Tam poznaje gangstera Ice Koola, z którym planuje ucieczkę i zemstę na ludziach, którzy go wrobili.
Emisja: sobota, 15 marca, godzina 20:00

„Maczeta”
akcja, USA 2010, reż. Robert Rodriguez, Ethan Maniquis, wyst.: Danny Trejo, Michelle Rodriguez, Robert De Niro, Jessica Alba, Steven Seagal, Cheech Marin
Agent federalny Machete Cortez to niebezpieczny mściciel z Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Jest mistrzem w posługiwaniu się bronią sieczną. Booth, miejscowy biznesmen z Teksasu, wynajmuje Corteza do zabicia skorumpowanego senatora Johna McLaughlina. W trakcie próby zamachu, Cortez zostaje postrzelony przez snajpera, którego – jak się później okazuje – wynajął… Booth. Oszukany i rozjuszony Cortez ucieka. Owładnięty żądzą zemsty planuje krwawą rozgrywkę z dawnymi przełożonymi. Tropem mistrza walki podążają: policja, ludzie Bootha oraz agentka urzędu imigracyjnego – Sartana Rivera.
Emisja: sobota, 15 marca, godzina 21:55

„Centurion” – PREMIERA
akcja, Wielka Brytania 2010, reż. Neil Marshall. wyst.: Michael Fassbender, Olga Kurylenko, Dominic West
Pełen scen walk film o słynnym, rzymskim IX Legionie, w którym zobaczymy Michaela Fassbendera. Jest rok 117 naszej ery. Legiony Cesarstwa Rzymskiego mieczem i krwią budują chwałę Imperium. Pod ich panowaniem znajduje się ogromna część Europy. Także Brytania uległa rzymskim wojownikom. Jednak jej północne rubieże pozostają pod władaniem lokalnych plemion, które dają najeźdźcy krwawy opór. Niezależność ziem leżących na północ od Muru Hadriana jest solą w oku władz Imperium. Powtarzające się śmiałe ataki na rzymskie forty drażnią dumę rzymskich dowódców i wyczerpują ich cierpliwość. IX Legion pod wodzą nieustraszonego generała Virilusa otrzymuje rozkaz przekroczenia Muru i rozniesienia na ostrzach mieczy wszystkich, którzy nie godzą się z nową władzą. Wkrótce rzeczywistość okaże się okrutniejsza niż najczarniejsze proroctwa.
Emisja: niedziela, 15 marca, godzina 20:00

„Atlantic Rim” – PREMIERA
katastroficzny, USA 2013, reż. Jared Cohn, wyst.: Graham Greene, Anthony „Treach” Criss, David Chokachi
Gdy gigantyczne potwory wyłaniają się z Oceanu Atlantyckiego i atakują wschodnie wybrzeże, rząd USA jest zmuszony zaufać robotom i powierzyć im obronę kraju.
Emisja: poniedziałek, 17 marca, godzina 20:00

„Angielska robota” – PREMIERA
akcja/kryminał, USA/Wielka Brytania/Australia, reż. Roger Donaldson, wyst.: Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell Moore, Daniel Mays
Opowieść o legendarnym napadzie na bank na londyńskiej Baker Street w 1971 roku. Legendarnym, bo aż do dziś ani nikogo w tej sprawie nie aresztowano, ani nie odzyskano nawet pensa ze skradzionych przez rabusiów pieniędzy. Dodatkowo, przez niemal 35 lat, brytyjski rząd zakazał jakichkolwiek informacji na ten temat.
Emisja: poniedziałek, 17 marca, godzina 21:50

„Ostatni legion”
przygodowy, Francja/ Wielka Brytania/ Włochy 2007, reż. Doug Lefler, wyst.: Colin Firth, Ben Kingsley, John Hannah, Aishwarya Rai Bachchan
Targany wojną domową Rzym chyli się ku upadkowi. Rebelianci porywają cesarza – Romulusa Augustusa – który zostaje uwięziony na wyspie Capri. Dzięki pomocy swojego nauczyciela – Ambrosinusa – oraz legionisty Aureliusa udaje się mu uciec. Młody cesarz postanawia odbudować dawne imperium. Udaje się zatem z żołnierzami do Bretanii, by odszukać ostatni rzymski legion i z jego pomocą uratować Rzym… Oparta na faktach epicka opowieść o losach nastoletniego cesarza rzymskiego.
Emisja: środa, 19 marca, godzina 20:00

„Zakonnica w przebraniu”
komedia, USA 1992, reż. Emile Ardolino, wyst.: Whoopi Goldberg, Maggie Smith, Kathy Najimy, Bill Nunn
Piosenkarka z podrzędnego baru – Deloris Van Cartier – przypadkiem staje się świadkiem morderstwa, którego sprawcą jest jej kochanek – gangster Vince. Mężczyzna wyznacza nagrodę za głowę swojej ukochanej, więc Deloris musi zniknąć. Policja proponuje jej schronienie w… klasztorze! Od tej pory Deloris staje się jedną z zakonnic i poznaje zupełnie inny świat, w którym być może odnajdzie najważniejsze wartości w życiu. Ta urokliwa, przepełniona śmiechem i przebojami firmy Motown, komedia dostarczy niezapomnianej zabawy całej rodzinie!
Emisja: czwartek, 20 marca, godzina 20:00

„Vikingdom: Krwawe zaćmienie” – PREMIERA
przygodowy, USA/Malezja 2013, reż. Yusry Kru, wyst.: Dominic Purcell, Craig Fairbrass, Natassia Malthe, Conan Stevens
Na ziemię przybywa bóg burzy, Thor który zamierza zebrać starożytne relikwie, zaczynając od młota z Valhalli, a kończąc na rogu z Helheim. Spieszy się, gdyż Krwawe Zaćmieniem zdarzające się raz na osiemset lat wyznacza mu czas. Jeśli Thorowi uda się to wykonać, przejmie władzę nad ludnością. Nadzieją na powstrzymanie boga jest waleczny i nieśmiertelny król Eirick.
Emisja: piątek, 21 marca, godzina 20:00

„Arrow”
akcja, USA 2012, wyst: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Amerykański serial akcji „Arrow”, oparty na popularnym komiksie DC Comics, to współczesna historia Zielonej Strzały – niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście.
Emisja: wtorek, godzina 20:00

„Uwierzyć w magię”
dokumentalny, USA 2012
Magik JB Benn podróżuje po Ameryce pokazując swoje niezwykłe sztuczki.
Emisja: sobota, godzina 8:30

„Rodzinny ogród” – PREMIERA
Polska 2014
Program lifestylowy, którego bohaterem jest sympatyczna, młoda rodzina czerpiąca przyjemność ze wspólnych prac i zabaw w ogrodzie. Małżeństwo Iza i Piotr doradzą widzom jak wykorzystywać zieleń w dekoracji tarasów, balkonów i mieszkań, a ich dzieci – Mania z bratem Maksiem – wprowadzą dużo dziecięcej ciekawości i energii oraz zaskoczą widzów niekonwencjonalnym podejściem do tematu. W każdym odcinku cała rodzina będzie szukać ogrodniczych inspiracji i odwiedzać ciekawe miejsca, m.in. wystawy, targi i ogrody botaniczne, Bohaterowie programu podzielą się też ciekawostkami na tematy, które ułatwią prace ogrodowe oraz pozwolą na bardziej efektywne wykorzystanie własnej, zielonej przestrzeni. TV Puls wyemituje 10 półgodzinnych odcinków programu.
Premiera: sobota, 15 marca, godzina 8:00
Emisja: sobota, godzina 8:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *