„Światowidz” i „Top Wtop” od marca w Polsat News

„Światowidz” oraz „Top Wtop”  – to nowe programy, które dla widzów przygotował kanał informacyjny Polsat News. Magazyny pojawią się na antenie stacji już w marcu.

„Światowidz” to lifestyle’owy program o tematyce międzynarodowej. W magazynie zobaczymy m.in. ciekawostki ze świata, wydarzenia z życia znanych ludzi, przedstawione w sposób lekki, czasem nieco żartobliwy. Autorami i prowadzącymi „Światowidz” będą dziennikarze z redakcji zagranicznej Polsat News – Natalia Sosin, Magdalena Woroń oraz Jacek Trela. Magazyn będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 15:35. Pierwszy odcinek, na antenie Polsat News, zobaczymy 3 marca 2014 roku.

„Top Wtop” ruszy natomiast 9 marca. W programie prezentowane będą barwne, intrygujące lub zaskakujące wypowiedzi m.in. polityków, ekspertów, celebrytów oraz zdarzenia i sytuacje z ich udziałem. W każdą niedzielę o 21:30 program na żywo ze studia Polsat News poprowadzi Tomasz Śliwiński (Radio PiN). Autorami i wydawcami programu są Marcin Skolimowski i Bartek Symanowicz z Polsat News.

Polsat News jest najdynamiczniej rozwijającą się stacją informacyjną w Polsce. W ostatnim kwartale 2013 roku stacja powiększyła widownię o 1/4, a w danych za cały rok 2013 stacja przekroczyła 1% udziałów w rynku, a w grupie komercyjnej uzyskała 0,81% udziałów. Jednak już od Nowego Roku zwiększyła udziały w grupie komercyjnej do 0,93% – to oznacza wzrost w stosunku do stycznia ubiegłego roku o 1/5 (+21%). Żadna z konkurencyjnych stacji informacyjnych na rynku nie może pochwalić się taką dynamiką wzrostu. Szefem kanału Polsat News jest Henryk Sobierajski.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *