16-22 kwietnia w TV Puls

Wydarzeniem tygodnia 16-22 kwietnia 2016 roku w TV Puls będzie premiera filmu „Underworld: Bunt Lykanów” z hitowej, uwielbianej na całym świecie serii o trwającej od wieków wojny wampirów z wilkołakami. TV Puls premierowo wyemituje również m.in. filmy „Korpus weteranów” i „Za ciosem” z udziałem Jeana Claude’a Van Damme’a oraz komedię „Gruby i chudszy” z Eddiem Murphym na ekranie. Fanów filmu „Traffic” i Olivera Stone’a TV Puls zaprasza na obraz „Savages: ponad bezprawiem”, w którym występuje cała plejada gwiazd: John Travolta, Salma Hayek, Taylor Kitsch i Benicio Del Toro.

Dla wielbicieli seriali TV Puls ma kolejne premierowe odcinki serialowych produkcji „Dziesięć przykazań” i „Niewolnica Victoria” oraz premierowe odcinki 20. sezonu niemieckiego serialu akcji „Kobra – oddział specjalny”.

„Dziesięć przykazań”
serial kostiumowy, Brazylia 2015, reż. Alexandre Avancini, wyst.: Angelina Muniz, Camila Rodrigues, Giselle Itié, Guilherme Winter, Sérgio Marone, Zé Machado
Dworskie intrygi, walka o władzę, miłość… Serial „Dziesięć przykazań” to swobodna adaptacja życia biblijnego Mojżesza i jego otoczenia. Historyczne tło jest jednak tutaj tylko pretekstem do ukazania dworskich intryg, skomplikowanych relacji rodzinnych, bezwzględnej walki o władzę oraz całej gamy uczuć, które od zawsze towarzyszą człowiekowi, takich jak miłość, zazdrość i nienawiść. Bohaterami są zarówno historyczne, jak i fikcyjne postaci. „Dziesięć przykazań” to jedna z największych telewizyjnych produkcji w Brazylii ostatnich lat. Serial wyróżnia się zarówno wspaniałymi kostiumami, jak i charakteryzacją, dzięki czemu wiernie oddaje realia sprzed kilku tysięcy lat. Na potrzeby serialu zbudowano aż 28 scenografii na 7 tys. mkw. powierzchni. Na ekranie wystąpiło aż 85 aktorów, a liczba członków całej ekipy filmowej wyniosła 750 osób.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:00

„Niewolnica Victoria”
serial obyczajowy, Kolumbia 2016, wyst.: Nerea Camacho, Orián Suárez, Miguel de Miguel, Modesto Lacen, Norma Martínez, Ricardo Vesga, Viña Macado, Andrés Suárez
Tajemnicza przeszłość pięknej kobiety… Walka o sprawiedliwość i losy najbliższych… Serial „Niewolnica Victoria” to przejmująca historia walki kobiety o sprawiedliwość i losy najbliższych. „Niewolnica Victoria” przedstawia życie młodej i pięknej markizy Victorii, która przybywa do Ameryki, by poślubić Nicolása, zamożnego kupca i właściciela hacjendy. Przeszłość tajemniczej kobiety jest jednak bardzo skomplikowana. Wychowana przez niewolników, którzy stali się jej rodziną, wyrwana z rąk najbliższych, Victoria wraca, by walczyć o lepszy los bliskich jej sercu ludzi… Kobieta jest gotowa na konfrontację z każdym. Czy sprawiedliwość zwycięży? Ta kostiumowa megaprodukcja okazała się hitem w Kolumbii. Dzięki niej Telewizja Caracol – producent serialu – umocniła swoją pozycję lidera w kraju. Sukces produkcji okazał się tak duży, że zainteresowały się nią również telewizje w innych państwach. Oprócz Polski „Niewolnica Victoria” została już sprzedana do: Stanów Zjednoczonych, Boliwii, Chile, Kostaryki, Gwatemali, Nikaragui, Panamy, Paragwaju, Peru, Dominikany, Armenii, krajów byłej Jugosławii (Macedonia, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Czarnogóra, Słowenia, Chorwacja) oraz krajów Afryki Subsaharyjskiej. W rolę Victorii wciela się hiszpańska aktorka Nerea Camacho, laureatka prestiżowej hiszpańskiej nagrody filmowej Goya.
Emisja: poniedziałek-piątek, od godziny 15:00

„Kobra – oddział specjalny”, XX sezon – PREMIERA
serial akcji, Niemcy 2015, wyst.: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
Serial opowiada o przygodach patroli policyjnych na autostradzie. Podczas pracy spotykają ich niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi.
Premiera: poniedziałek, 18 kwietnia, godzina 9:00
Emisja: poniedziałek-piątek, od godziny 10:00

„Bibliotekarze”
przygodowy, USA 2014, wyst.: Noah Wyle, Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
„Bibliotekarze” to fascynująca podróż dla fanów „Indiany Jonesa” i poszukiwaczy tajemnic przeszłości. Serial opowiada o tajnym stowarzyszeniu zapalonych bibliotekarzy, którzy chroniąc starożytnych artefaktów, takich jak Arka Przymierza, Włócznia Przeznaczenia, Kielich Judasza czy legendarny miecz Excalibur, doświadczają niezwykłych przygód, odkrywają sekrety ludzkości i chronią ją przed nadnaturalnymi zagrożeniami. Czy uratują świat przed nadprzyrodzonymi siłami? Serial „Bibliotekarze” oparto na serii filmów przygodowych pt. „Bibliotekarz” z Noahem Wyle’em w roli mola książkowego Flynna Carsena, który staje na straży największych skarbów cywilizacji.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:00

„Korpus weteranów” – PREMIERA
akcja, USA 2006, reż. Sheldon Lettich, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Razaaq Adoti, Ron Bottitta, Vivica A. Fox
Były żołnierz sił specjalnych, uczestniczący w akcji Pustynna Burza, ma za zadanie chronić zamożnego przedsiębiorcę, a także byłego mistrza boksu Wayne’a Barclaya. Philippe Sauvage musi chronić Wayne’a i jego rodzinę przed zemstą człowieka, który warunkowo opuścił więzienie, a spędził tam piętnaście lat właśnie przez Barclaya. Sauvage postanawia podjąć walkę z byłym więźniem i szefem gangów ulicznych, budując własny Korpus Weteranów.
Emisja: sobota, 16 kwietnia, godzina 20:00

„W obliczu ciemności” – PREMIERA
akcja, USA 2009, reż. Richard Crudo, wyst.: Steven Seagal, Jenna Harrison, Linden Ashby, , Tanoai Reed
Mistrz Kantany Tagart przystępuje do specjalnej misji, w której wszystko się może zdarzyć. Jednostka złożona z byłych wojskowych ma za zadanie pokonać wampiry, które grasują w apokaliptycznym świecie i zagrażają każdej żywej istocie. Ocalała jedynie grupa ludzi uwięziona w szpitalu. Tagart okazuje się być ich jedyną nadzieją i będzie musiał zmierzyć się z krwiożerczymi istotami.
Emisja: sobota, 16 kwietnia, godzina 22:05

„Opiekun” – PREMIERA
komedia, USA 2011, reż. Stephen Herek, wyst.: Ariel Winter, José Zúñiga, Kevin Corrigan, Paul Levesque
Jedyne czego pragnie Ray Bradstone, były więzień i przestępca, to skończyć z dotychczasowymi nawykami i rozpocząć nowe życie wraz ze swoją córką Sally. Sprawy toczą się jednak swoim rytmem i Ray, mimo usilnych prób, nie może dostać żadnej uczciwej pracy. Kiedy pieniądze się kończą, a do Raya przybywa jego dawna ekipa i oferuje mu zlecenie napadu na bank, mężczyzna zostanie wystawiony na ciężką próbę. Co weźmie górę: chęć nadrobienia straconych chwil z córką czy pozostania lojalnym wobec dawnych kompanów?
Emisja: niedziela, 17 kwietnia, godzina 11:50

„Underworld: Bunt Lykanów” – PREMIERA
akcja, USA, Nowa Zelandia 2009, reż. Patrick Tatopoulos, wyst.: Rhona Mitra, Michael Sheen, Bill Nighy, Steven Mackintosh
Viktor, potężny władca wampirów chce, aby Lykanie służyli jego ludziom i bronili murów zamkowych od wschodu do zachodu słońca. Sytuacja ulega całkowitej zmianie, gdy jeden z niewolników i ulubieniec Viktora, Lucjan, zakochuje się w córce przywódcy. Miłość ta jest nie do zaakceptowania przez pobratymców Sonji, którzy szybko chcą się pozbyć niewygodnej relacji. Kiedy jednak Lucjan straci ukochaną, bez wahania poprowadzi lud Lykanów do wolności lub na śmierć.
Emisja: niedziela, 17 kwietnia, godzina 20:00

„Savages: ponad bezprawiem”
akcja, USA 2012, reż. Oliver Stone, wyst.: John Travolta, Salma Hayek, Taylor Kitsch, Benicio Del Toro, Aaron Taylor-Johnson, Blake Lively
Dwójka najlepszych przyjaciół – Ben i Chon – zajmuje się uprawą i sprzedażą marihuany. Zauważa ich meksykański kartel narkotykowy, który domaga się udziałów w zyskach. Gdy gangsterzy spotykają się z odmową, porywają dziewczynę, którą zgodnie dzielili się przyjaciele. Ci oficjalnie godzą się zapłacić okup, ale jednocześnie pracują nad planem odbicia dziewczyny.
Emisja: niedziela, 17 kwietnia, godzina 21:55

„Hooligans 3”
akcja, Wielka Brytania 2013, reż. James Nunn, wyst.: Scott Adkins, Kacey Barnfield, Joey Ansah, Mark Wingett
Bohaterem filmu jest były przywódca ekipy chuliganów, który powraca po latach do wschodniego Londynu, aby odszukać mordercę młodszego brata i wymierzyć mu sprawiedliwość.
Emisja: poniedziałek, 18 kwietnia, godzina 20:00

„Wyścig szczurów”
komedia, Kanada/USA 2001, reż. Jerry Zucker, wyst.: Rowan Atkinson, John Cleese, Cuba Gooding Jr., Seth Green, Jon Lovitz
Ekscentryczny milioner, właściciel klubu w Las Vegas, proponuje szóstce losowo wybranych osób udział w wyścigu. Ten kto pierwszy dotrze do oddalonej o 500 mil mieściny Silver City i otworzy bagażową skrytkę na miejscowym dworcu kolejowym, zostanie właścicielem jej zawartości: aż dwóch milionów dolarów!
Emisja: środa, 20 kwietnia, godzina 20:00

„Gruby i chudszy” – PREMIERA
komedia, USA 1996, reż. Tom Shadyac, wyst.: Eddie Murphy, Jada Smith, James Coburn, Larry Miller
Otyły, ale piekielnie zdolny chemik, profesor Sherman Klump, zakochuje się w swojej studentce Carli. Mężczyzna wie jednak, że nie ma u niej szans. Dodatkowo zmaga się z problemami finansowymi na realizowane przez siebie badania dotyczące genetycznej metody odchudzania. Kiedy Sherman postanawia przeprowadzić eksperyment na sobie, nieoczekiwanie zmienia się nie tylko jego tusza, ale również umysł. Profesor przeistacza się w aroganckiego podrywacza i coraz trudniej jest mu zapanować nad swoim szczupłym alter ego…
Emisja: czwartek, 21 kwietnia, godzina 20:00

„Za ciosem” – PREMIERA
akcja, Hongkong, USA, Aruba, 1998, reż. Hark Tsui, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Rob Schneider, Lela Rochon
Rosyjskiej mafii zależy, aby na czarny rynek trafiły mikrobomby, które mogą całkowicie zburzyć międzynarodowy pokój. Kiedy zagrożenie wybuchem nowej fali terroryzmu jest coraz bliżej, do gry zostaje wplątany Marcus Ray, projektant mody, uwodziciel i nieustraszony gracz. Z dnia na dzień Marcus porzuca swoje życie, aby wejść w niebezpieczny świat handlarzy bronią, mafii i terrorystów.
Emisja: piątek, 22 kwietnia, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *