Finał „Wariackiego wyścigu” w Cartoon Network

Szalone wyzwania, cięty humor oraz gotowi na wszystko bohaterowie – w kolejnej odsłonie serialu „Totalna Porażka: Wariacki wyścig” z pewnością nie zabraknie mocnych wrażeń. Premiera nowych odcinków już 11 kwietnia 2016 roku na antenie Cartoon Network.

„Totalna Porażka” to dobrze znany fanom Cartoon Network serial, będący parodią przeróżnych reality shows. Żądni sławy i pieniędzy uczestnicy, gotowi na wszystko, podejmują się wszelkiego rodzaju wyzwań. W szóstym sezonie serialu – „Wariackim wyścigu” – śledziliśmy zmagania 36 śmiałków, biorących udział w wyczerpujących zawodach, które rozgrywają się na kilku kontynentach. Widzowie serii, wraz z bohaterami, zwiedzili dotychczas m.in. Maroko, Islandię, Brazylię, Zimbabwe i Chiny. Na zwycięzców czeka nagroda w postaci miliona dolarów.

W nowych odcinkach serialu w zmaganiach weźmie udział już tylko połowa zawodników. Rywalizacja stanie się tym samym coraz bardziej zacięta – wszystkie chwyty dozwolone. Nowe etapy wyścigu postawią jego uczestników przed jeszcze bardziej nieprawdopodobnymi wyzwaniami. W planach są m.in.: konkurs łapania australijskich królików, ujeżdżanie byków w Kanadzie, budowanie igloo na kole podbiegunowym, zbieranie jadu indonezyjskich waranów z Komodo. Wszystkie te zadania okażą się jednak drobnostką w porównaniu z tym, co czeka bohaterów w wielkim finale, podzielonym na cztery odcinki. Kto zgarnie główną nagrodę? Okaże się już w kwietniu.

Emisja nowych odcinków serialu „Totalna Porażka: Wariacki wyścig” od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w Cartoon Network. Premierowe odcinki serii już od 11 kwietnia.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *