16-22 maja w TV Puls

Filmową premierą tygodnia 16-22 maja 2015 roku w TV Puls będzie film przygodowy „After Earth: 1000 lat po Ziemi” w reżyserii M. Night Shyamalana (m.in. „Szósty zmysł”, „Osada”). To produkcja z mocnym familijnym przesłaniem, które mówi, że o rodzinę należy dbać bez względu na okoliczności. Atrakcją filmu jest występ ojca i syna, czyli duetu Will Smith-Jeden Smith. TV Puls pokaże film jako pierwsza ogólnodostępna telewizja w kraju. Stacja premierowo wyemituje ponadto takie filmy, jak „Ballistic” z Antonio Banderasem i Lucy Liu, horror „Koszmar minionego lata” z Jennifer Love Hewitt w roli głównej, komedię „Króliczek” z udziałem Emmy Stone (m.in. „Kocha, lubi, szanuje”, „Niesamowity Spider-Man”) oraz film akcji „Lotna brygada”, w którym występuje m.in. znany z serialu „Homeland” Damian Lewis. Jak zwykle stacja zaprasza na kolejne premierowe odcinki seriali „American Horror Story: Asylum” i „Hannibal 2” oraz codzienny program rozrywkowy „Twój Puls”.

„Twój Puls”
program rozrywkowy/lifestyle, Polska 2015, prowadzące: Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska
„Twój Puls” to program rozrywkowy typu daily show skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program – Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska – tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech bloków tematycznych. W pierwszym z nich gospodynie programu poruszają kwestie związane z prowadzeniem domu, doradzają jak w efektywny sposób zorganizować prace i obowiązki domowe oraz ugotować łatwe, ale bardzo smaczne potrawy. Drugi z nich koncentruje się wokół tematyki zdrowia, mody i urody. Widzowie poznają sekrety atrakcyjnego wyglądu, a lekarze odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania związane ze zdrowiem. W trzecim z bloków – „Nasze sprawy” – poruszane są bieżące tematy, bliskie wszystkim Polakom. Zaproszeni do programu goście: przedstawiciele różnych grup społecznych przedstawiają swój punkt widzenia i komentują wydarzenia, mające miejsce w otaczającej nas rzeczywistości. Prowadzące nie unikają poruszania trudnych i kontrowersyjnych kwestii – nie zabraknie tematów tabu.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:50

„Hannibal”, II sezon
Kryminał, thriller, USA 2014, wyst.: Michael Madsen, Hugh Dancy, Laurence Fishburne, Caroline Dhavernas, Scott Thompson, Aaron Abrams, Hettienne Park
Mroczny i wciągający serial „Hannibal” powraca – drugi sezon jest pełen zaskakujących zwrotów akcji i psychologicznych rozgrywek pomiędzy bohaterami. Will Graham (Hugh Dancy) przebywa w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym oskarżony o zbrodnie Hannibala Lectera (Mads Mikkelsen). Mężczyzna, widząc prawdziwe oblicze Hannibala, postanawia stanąć do walki, aby udowodnić swój zdrowy rozsądek i przekonać najbliższych, że jest niewinny zarzucanych mu zbrodni. Jack Crawford (Laurence Fishburne) ma mieszane uczucia względem Willa, zastanawia się czy jego protegowany jest w rzeczywistości zimnokrwistym zabójcą. Szukając odpowiedzi zwraca się o pomoc do człowieka, któremu ufa – Hannibala Lectera i zatrudnia go jako policyjnego konsultanta. Śmiertelny taniec pomiędzy bohaterami trwa, a zaskakujące i nieoczekiwane zwroty akcji pokażą, że po tym sezonie już nic nie będzie takie samo…
Premiera 7. odcinka: środa, 20 maja, godzina 23:00

„American Horror Story: Asylum”
horror, USA 2012, wyst.: Jessica Lange, Joseph Fiennes, Sarah Paulson, Zachary Quinto, Lily Rabe, Bernadette Peters, James Cromwell, Lizzie Brocheré
Drugi sezon znakomitego, trzymającego w napięciu serialu, który odniósł sukces na całym świecie. Tym razem akcja dzieje się w latach 60. XX wieku w katolickim kościele przekształconym w szpital dla psychicznie chorych morderców. Fabuła drugiego sezonu nie jest związana z akcją pierwszej serii.
Premiera 12. odcinka: środa, 20 maja, godzina 00:00

„Dziesiąte królestwo”, 2. część
familijny, Niemcy, USA, Wielka Brytania, 2000, reż. David Carson, Herbert Wise, wyst.: Rutger Hauer, Ed O’Neill, Scott Cohen, Kimberly Williams-Paisley
Współczesna opowieść osadzona w świecie Fantasy, gdzie magia i baśniowe opowieści stają się prawdą…
Książe Wendell jest prawowitym władcą Czwartego Królestwa. Pewnego dnia staje się ofiarą podstępnego planu złej czarownicy i zmieniony zostaje w psa. Bojąc się o swoje życie, książe decyduje się na ucieczkę. W pośpiechu, niechcący przemieszcza się przez magiczne lustro do współczesnego Nowego Jorku. Nowoodkryty przez siebie świat nazywa Dziesiątym Królestwem.
Emisja 2. części: sobota, 16 maja, godzina 13:55

„Bibliotekarz: Tajemnica włóczni”
przygodowy, USA/ Niemcy 2004, reż. Peter Winther, wyst.: Kyle MacLachlan, Bob Newhart, Jane Curtin, Kelly Hu, Noah Wyle, Sonya Walger
Mól książkowy – Flynn Carsen – otrzymuje zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy w Bibliotece Publicznej. Po rozmowie kwalifikacyjnej, Carsen dostaje posadę. Jako nowo zatrudniony bibliotekarz musi strzec największych skarbów historii przechowywanych w tajnej części budynku. Pewnej nocy tajemnicze Bractwo Węża wykrada jedną z trzech części Włóczni Przeznaczenia. Od tej chwili Carsena czeka niebezpieczna misja: musi odnaleźć święty relikt, zanim wpadnie on w niepowołane ręce.
Emisja: sobota, 16 maja, godzina 17:00

„Terminator 2: Dzień sądu”
akcja, USA 1991, reż. James Cameron, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Edward Furlong, Linda Hamilton, Robert Patrick
Klasyka science-fiction i jeden z lepszych filmów tego rodzaju w historii kina. W przyszłości trwa wojna ludzi z maszynami, które przejęły władzę nad światem. Jedyną nadzieją ludzkości jest charyzmatyczny przywódca Ruchu Oporu, John Connor. Obawiając się go, maszyny wysyłają w przeszłość nowy prototyp cyborga T-1000, który ma zgładzić młodego Johna Connora. W ślad za nim Ruch Oporu wysyła stary model Terminatora (Arnold Schwarzenegger), przeprogramowany tak, aby ocalił życie młodego Johna.
Emisja: sobota, 16 maja, godzina 20:00
Powtórka: poniedziałek, 18 maja, godzina 22:50

„Ballistic” – PREMIERA
akcja, USA 2002, reż. Wych Kaosayananda, wyst.: Antonio Banderas, Lucy Liu, Gregg Henry, Talisa Soto
W wyścigu po genialny wynalazek tylko dwoje ludzi może pochwalić się umiejętnościami, talentem i przebiegłością niezbędną by go zdobyć. Niestety, to odwieczni wrogowie. Agentka, znana jedynie pod pseudonimem Sever, z której specjalistyczne szkolenie uczyniło śmiertelne narzędzie, jest drobiazgowa i niezmordowana w dążeniu do celu. Jej przeciwnikiem jest błyskotliwy i pełen determinacji były agent FBI Jeremiah Ecks. Gdy reguły wyścigu ulegną nagłej zmianie, bohaterowie odkryją że mogą zaufać tylko sobie. Jak się to dla nich skończy?
Emisja: sobota, 16 maja, godzina 22:50
Powtórka: piątek, 22 maja, godzina 22:30

„Protektor”
akcja, USA 2012, reż. Boaz Yakin, wyst.: Jason Statham, Catherine Chan, Robert John Burke, James Hong
Bohater filmu – Luke Wright – jeszcze niedawno był najbardziej nieprzejednanym nowojorskim gliną. Dziś załamany, skompromitowany i bez pracy włóczy się po ulicach planując samobójstwo. Pewnego dnia los stawia na jego drodze przerażoną dziewczynkę ściganą przez chińską Triadę i rosyjską mafię. Wright staje w jej obronie, co natychmiast czyni go najbardziej poszukiwanym facetem w mieście. Dziewczynka zna śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę wartą miliony dolarów. Wielu ludzi zrobi wszystko, by jej nie ujawniła… Między Wrightem, a dziewczynką rodzi się szczególna relacja – poza sobą nawzajem nie mogą nikomu ufać.
Emisja: niedziela, 17 maja, godzina 20:00
Powtórka: czwartek, 21 maja, godzina 22:00

„Koszmar minionego lata” – PREMIERA
horror, USA 1997, reż. Jim Gillespie, wyst.: Jennifer Love Hewitt, Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe, Freddie Prinze Jr.
Southport, osada rybacka w Północnej Karolinie. Czwórka przyjaciół – Helen, jej chłopak Barry, Julie i Ray wraca samochodem z obchodów święta 4 lipca. W czasie powrotu, na drodze pojawia się postać w pelerynie. Dochodzi do wypadku, przyjaciele sądzą, że człowiek nie żyje, postanawiają wrzucić ciało do wody i o wszystkim zapomnieć. Składają przysięgę, że nigdy nikomu nie powiedzą co zdarzyło się tego dnia. Przeszłość nie daje jednak o sobie zapomnieć… Julie dostaje anonim o treści „Wiem, co zrobiłaś zeszłego lata”.
Emisja: niedziela, 17 maja, godzina 21:55

„After Earth: 1000 lat po Ziemi” – PREMIERA
przygodowy, USA 2013, reż. M. Night Shyamalan, wyst.: Will Smith, David Denman, Jaden Smith, Sophie Okonedo
Film rozpoczyna się w momencie, gdy mija 1000 lat od katastrofalnych wydarzeń, które zmusiły ludzi do ucieczki z naszej planety. Pojazd kosmiczny, w którym znajdują się nastoletni Kitai Raige (Jaden Smith) i jego ojciec, legendarny Cypher (Will Smith), rozbija się na Ziemi. Rozbitkowie, ranny Cypher wraz z synem, szukając pomocy, muszą podjąć niebezpieczna wyprawę i przede wszystkim nauczyć się wspólnego działania i wzajemnego zaufania, jeśli chcą mieć jakąś szansę powrotu do domu.
Emisja: środa, 20 maja, godzina 20:00

„Króliczek” – PREMIERA
komedia, USA 2008, reż. Fred Wolf, wyst.: Emma Stone, Anna Faris, Colin Hanks, Hugh Hefner
Shelly – króliczek Playboya zostaje wyrzucony z rezydencji i nie ma się gdzie podziać. Wszystko zmienia się z chwilą, gdy 27-latka trafia do stowarzyszenia studenckiego Zeta Alpha Zeta. Nie jest to jednak najbardziej popularne zrzeszenie studentów. Shelly stawia sobie więc za cel przeobrażenie swoich nowych koleżanek w najgorętsze dziewczyny na kampusie!
Emisja: czwartek, 21 maja, godzina 20:00

„Lotna brygada” – PREMIERA
akcja, Wielka Brytania 2012, reż. Nick Love, wyst.: Ben Drew, Hayley Atwell, Ray Winstone
Detektyw Jack Regan to twardy glina starej daty, który nie bawi się w półśrodki. Jego metody walki z przestępczością są mało subtelne, ale za to skuteczne. Jack i jego młody, lojalny partner George Carter są członkami policyjnej jednostki specjalnej, której zadaniem jest walka z najbrutalniejszymi kryminalistami londyńskiego światka przestępczego. Kiedy na scenie ponownie pojawi się dawny wróg Regana, rozpoczyna się potyczka na śmierć i życie.
Emisja: piątek, 22 maja, godzina 20:00

„Anastazja”
animacja, USA 1997, reż. Gary Goldman, Don Bluth, dubbing: Henryk Machalica, Jacek Kawalec, Katarzyna Skrzynecka, Robert Rozmus
Anastazja – najmłodsza córka cara Mikołaja II Romanowa – z trudem unika śmierci w czasie rewolucji. Traci jednak pamięć. W wiele lat po tragedii dziewczyna wyrusza na poszukiwanie swej tożsamości do Petersburga. Tam poznaje dzielnego młodzieńca Dymitra, z którym wyjeżdża do Paryża, aby odszukać swoją ukochaną babcię i odkryć tajemnicę swego pochodzenia. Jednak już od samego początku czekają na nich trudności: czarnoksiężnik Rasputin i nietoperz Bartok postanawiają zgładzić Anastazję…
Emisja: niedziela, 17 maja, godzina 12:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *