17-23 grudnia w TV Puls

„Mam 72 lata, podwyższony cholesterol i zamawiam omleta z podwójnym serem. Czy myślisz, że boję się śmierci?” – Arnold Schwarzenegger wraca w starym, dobrym stylu w filmie „Likwidator”, który będzie hitem TV Puls w tygodniu 17-23 grudnia 2016 roku. Legenda kina akcji i były gubernator Kalifornii wciela się tu w postać szeryfa Raya Owensa, który dowodzi grupą ścigającą pewnego narkotykowego bossa. Będzie i strasznie, i śmiesznie. Dla zwolenników akcji i dobrego humoru pozycja obowiązkowa. Ale to nie wszystko. Oprócz Schwarzeneggera w filmach TV Puls pojawią się m.in. tacy giganci kina akcji, jak Steven Seagal („Nieobliczalny”), który właśnie odebrał… rosyjski paszport, Jason Statham („Angielska robota”), Dolph Lundgren („Kontakt bezpośredni”), Jean-Claude Van Damme („Strażnik czasu”) i Wesley Snipes („Zasady walki”). Ponadto TV Puls wprowadzi widzów w świąteczny nastrój – w czwartek kanał wyemituje premierowo komedię „Wesołych Świąt” opowiadającą o… zwariowanej sąsiedzkiej rywalizacji na świąteczne dekoracje. Na ekranie świetny duet Danny DeVito i Matthew Broderick.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

„NIEOBLICZALNY”
akcja, USA 2006, reż. Michael Keusch, wyst.: Steven Seagal, Eva Pope, Imelda Staunton.
Pięć lat po śmierci żony i syna, Jack Foster, były pracownik CIA, jedzie ze swoją ośmioletnią córką do Bukaresztu. Ku nieszczęściu Jacka, Amanda zostaje porwana przez obcego agenta. Ojciec przeczesuje całe miasto w poszukiwaniu swojego ukochanego dziecka, kiedy orientuje się, że jest śledzony przez rumuńską policję, amerykańską ambasadę oraz rosyjskich agentów. Wszyscy podejrzewają, że Foster jest w posiadaniu micro chipa, zawierającego informacje o śmiertelnym wirusie.
Emisja: sobota, 17 grudnia, godzina 20:00

„PIĘKNA I BESTIA”
familijny, Francja, Niemcy 2014, reż. Christophe Gans, wyst.: Vincent Cassel, André Dussollier, Léa Seydoux.
Znakomita adaptacja popularnej francuskiej baśni o okrutnym księciu, którego zaklęcie wróżki zamienia w okrutną bestię. Aby zdjąć z siebie urok, bestia musi zdobyć miłość pięknej Belli. W rolę Bestii wciela się jeden z najlepszych francuskich aktorów – Vincent Cassel. Film zdobył prestiżową francuską nagrodę filmową Cezar za najlepszą scenografię.
Emisja: niedziela, 18 grudnia, godzina 17:45

„LIKWIDATOR”
akcja, USA 2013, reż. Kim Jee-woon, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Forest Whitaker, Johnny Knoxville.
Szeryf Owens wiedzie spokojny żywot stróża prawa w małej mieścinie Sommerton Junction na granicy z Meksykiem. Nikt tutaj nie zna jego przeszłości, choć każdy się domyśla, że skrywa jakieś mroczne tajemnice. Miasteczko jest dla niego schronieniem przed wszelkimi kłopotami. Ale do czasu… Kilkaset mil dalej z rąk FBI zostaje odbity jeden z najbardziej niebezpiecznych bossów narkotykowych – Gabriel Cortez. Siły specjalne całego stanu zostają postawione na nogi, ale na nic zdają się blokady dróg, śmigłowce i najnowocześniejszy sprzęt… Cortez bezlitośnie rozprawia się z każdym, kto usiłuje go zatrzymać. Ostatnią miejscowością na jego drodze ku wolności jest Sommerton Junction, a tam czeka go niespodzianka… Szeryf Owens nie lubi kłopotów, ale jeszcze bardziej nie znosi handlarzy narkotyków.
Emisja: niedziela, 18 grudnia, godzina 20:00

„ANGIELSKA ROBOTA”
akcja, Australia, USA, Wielka Brytania 2008, reż.Roger Donaldson, wyst.: Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell Moore, Daniel Mays.
Opowieść o legendarnym napadzie na bank na londyńskiej Baker Street w 1971 roku. Legendarnym, bo aż do dziś ani nikogo w tej sprawie nie aresztowano, ani nie odzyskano nawet pensa ze skradzionych przez rabusiów pieniędzy. Dodatkowo, przez niemal 35 lat, brytyjski rząd zakazał jakichkolwiek informacji na ten temat.
Emisja: niedziela, 18 grudnia, godzina 22:05

„KONTAKT BEZPOŚREDNI”
akcja, Niemcy, USA 2009, reż. Danny Lerner, wyst.: Dolph Lundgren, Gina May, Michael Paré.
Były oficer operacyjny sił specjalnych USA – Mike Riggins – odsiaduje wyrok w rosyjskim więzieniu. Tam dostaje propozycję nie do odrzucenia. W zamian za wolność i pokaźną sumę przelaną na jego konto ma odnaleźć i uwolnić porwaną obywatelkę USA – Anę Gale. Mike wykonuje zadanie jednak sprawa wydaje się mieć drugie dno. Okazuje się, że celem zleceniodawców nie było tak naprawdę odbicie porwanej, ale wydobycie jej z ukrycia. Uciekając przed siłami rządowymi, paramilitarnymi organizacjami i przedstawicielami podziemnego światka, Mike próbuję dowiedzieć się, dlaczego ta kobieta jest dla nich taka ważna…
Emisja: wtorek, 20 grudnia, godzina 20:00

„STRAŻNIK CZASU”
akcja, Japonia, Kanada, USA 2004, reż. Peter Hyams, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Mia Sara, Ron Silver, Bruce McGill, Gloria Reuben.
Akcja filmu ozpoczyna się w Waszyngtonie, w roku 2004. Ludzkość znalazła wreszcie sposób na podróże w czasie. Ale pojawiły się też nowe formy przestępczości. W celu zapobieżenia manipulacjom rząd USA powołał Urząd Ochrony Czasu, specjalną jednostkę wywiadowczą. W jej skład wchodzi m.in. Max Walker, świetnie wyszkolony, a przy tym nieprzekupny agent. Podczas jednej z rutynowych kontroli czeka go przykra niespodzianka Odkrywa, że senator McComb zdobywa środki na kampanię prezydencką, dyskretnie manipulując przeszłością.
Emisja: środa, 21 grudnia, godzina 20:00

„WESOŁYCH ŚWIĄT” – PREMIERA
komedia, USA 2006, reż. John Whitesell, wyst.: Danny DeVito, Kristin Chenoweth, Kristin Davis, Matthew Broderick.
Przezabawna rodzinna komedia z niezastąpionym Dannym DeVito w roli głównej. Między dwoma skłóconymi sąsiadami dochodzi do przedświątecznej rywalizacji. Dla mieszkającego w małym amerykańskim miasteczku okulisty Steve’a Fincha (Matthew Broderick) Święta Bożego Narodzenia to najważniejszy okres w roku. Jego dom i ogród zawsze wyróżnia się spośród reszty posesji. Tym razem jednak Steve będzie miał godnego rywala. Nowy sąsiad, arogancki sprzedawca samochodów, będzie robił wszystko, by zyskać tytuł nowego „Króla Świąt”. Czy mu się uda?
Emisja: czwartek, 22 grudnia, godzina 20:00

„ZASADY WALKI”
akcja, USA, Kanada 2000, reż. Christian Duguay, wyst.: Wesley Snipes, Donald Sutherland, Marie Matiko, Michael Biehn, Anne Archer, Maury Chaykin.
Tajny agent do zadań specjalnych – Neil Shaw – pracuje w służbie ONZ. W pewnym momencie zostaje niesłusznie oskarżony o zamordowanie chińskiego ambasadora i tym samym wplątany w międzynarodową aferę. Musi uciekać już nie tylko przed ścigającymi go agentami FBI, ale również członkami chińskiej triady. Niespodziewanie znajduje oparcie w tajemniczej tłumaczce, która decyduje się mu pomóc w wyjaśnieniu tej zbrodni i oczyszczeniu z zarzutów.
Emisja: piątek, 23 grudnia, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *