17-23 maja w TV Puls

Premierami tygodnia 17-23 maja w TV Puls będą rewelacyjna „Ucieczka z Alcatraz” z Clintem Eastwoodem w roli głównej, jeden z najlepszych „więziennych” filmów w historii kina oraz druga część przygodowego „Krokodyla Dundee”. Ponadto stacja pokaże m.in. film akcji „6-ty dzień” z Arnoldem Schwarzeneggerem oraz „Pana życia i śmierci”, w którym obok Nicolasa Cage’a występuje Jared Leto, nagrodzony w tym roku Oscarem za znakomitą drugoplanową rolę w filmie „Witaj w klubie”.

Oprócz tego w omawianym tygodniu TV Puls będzie kontynuować serial „Don Matteo” (7. i 8. sezon), włoską wersję „Ojca Mateusza”. Jak zwykle TV Puls zaprasza też na kolejne odcinki „Spartakusa: Wojny potępionych”, kultowy brytyjski serial „Mała Brytania” oraz serię „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu, której nie pokazywała jeszcze żadna telewizja.

„6-ty dzień”
akcja, USA 2000, reż. Roger Spottiswoode, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Michael Rapaport, Robert Duvall, Tony Goldwyn
Przyszłość. Doświadczony pilot i szanowany ojciec rodziny -€“ Adam Gibson -€“ odkrywa, że padł ofiarą nielegalnego eksperymentu: został sklonowany! Mężczyzna, który wygląda i zachowuje się jak Adam zajął jego miejsce w życiu. Wkrótce Gibson, ścigany przez tajemniczych zabójców, dowiaduje się o korporacji, która bezprawnie klonuje ludzi i czerpie z tego milionowe zyski. Szefowie firmy niebawem przekonują się, że sklonowanie Adama było błędem, gdyż ten nie zamierza poddać się i zrobi wszystko, by odzyskać swoje życie.
Emisja: sobota, 17 maja, godzina 20:00

„Pan życia i śmierci”
thriller, USA/ Francja/ Niemcy 1995, reż. Andrew Niccol, wyst.: Nicolas Cage, Jared Leto, Bridget Moynahan
Jurij Orłow ma wiele twarzy i wiele fałszywych tożsamości. Na pewno jednak urodził się na Ukrainie, a dzięki podrobionym papierom o żydowskim pochodzeniu może cieszyć się urokami amerykańskiej demokracji. Jurij postanawia zostać handlarzem bronią. Żyje jednak w wiecznym stresie, starając się zawsze o krok wyprzedzać zarówno konkurencję z branży, jak i zawziętego agenta Interpolu, Jacka Valentine’a. Rok 1991 przynosi rozpad Związku Radzieckiego. Orłow natychmiast jedzie na Ukrainę, gdzie czekają na niego arsenały niepilnowanej przez nikogo broni oraz wujek Dimitrij, generał ukraińskiej armii. Jurij osiąga bogactwo, o jakim nigdy nie marzył. Nie wie jeszcze, że przyjdzie mu się zmierzyć z zupełnie nieoczekiwanym przeciwnikiem, własnym sumieniem.
Emisja: sobota, 17 maja, godzina 22:25

„Krokodyl Dundee”
przygodowy, Australia 1986, reż. Peter Faiman, wyst.: Paul Hogan, Linda Kozlowski, John Meillon, David Gulpilil
Bohaterką filmu „Krokodyl Dundee” jest Sue Charlton, reporterka nowojorskiej gazety, która przyjeżdża do australijskiej wioski. Chce tam poznać Mike’ a J., zwanego „Krokodylem” Dundee, który żyje w buszu, a niedawno został zaatakowany przez krokodyla. W zamian za pokazanie miejsca, w którym wydarzyła się ta historia Sue chce dać mu 2500$. Mike zgadza się na jej ofertę. W czasie podróży Sue niespodziewanie zakochuje się w Mike’u i proponuje mu aby pojechał z nią do Nowego Jorku. Wtedy zaczynają się problemy.
Emisja: niedziela, 18 maja, godzina 16:55

„Król Skorpion 2: Narodziny wojownika”
przygodowy, Niemcy/ RPA/ USA 1998, reż. Russell Mulcahy, wyst.: Michael Copon, Karen David, Simon Quarterman
Zobacz jakie były początki legendarnego Króla Skorpiona! Gdy na oczach młodego Mathayusa król morduje jego ojca (zwycięzca turnieju Ultimate Fighting Chamionship Randy Couture) w chłopaku rodzi się pragnienie zemsty, które uczyni z niego najstraszliwszego wojownika starożytności. Reżyser takich hitów, jak „Resident Evil: Zagłada” i „Nieśmiertelność” zaprasza do największej z epickich przygód, w której króluje nieprzerwana, zapierająca dech w piersiach akcja i niesamowite efekty specjalne!
Emisja: niedziela, 18 maja, godzina 20:00

„Ucieczka z Alcatraz” – PREMIERA
thriller, USA 1979, reż. Don Siegel, wyst.: Clint Eastwood, Patrick McGoohan, Roberts Blossom, Jack Thibeau
„Ucieczka z Alcatraz” to film oparty na prawdziwej historii. Z więzienia Alcatraz, położonego na wyspie, nigdy nikomu nie udało się uciec. Aż do czasu, kiedy inteligentny Frank Morris przygotowywał wraz ze swymi wspólnikami plan, który skrupulatnie realizował.
Emisja: wtorek, 20 maja, godzina 20:00

„Krokodyl Dundee II” – PREMIERA
przygodowy, Australia/ USA 1988, reż. John Cornell, wyst.: Paul Hogan, Linda Kozlowski, John Meillon
Dalsza część przygód reporterki Sue i Mike’a „Krokodyla Dundee”, którzy razem pojechali do Nowego Jorku. Na miejscu okazuje się, że były mąż Sue zginął z rąk handlarzy narkotyków, a ci chcą się także zemścić na Sue. Grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Dundee, aby ją ochronić, wywozi ją do australijskiego buszu. Niestety, ich śladem podążają handlarze narkotyków.
Emisja: środa, 21 maja, godzina 20:00

„Boski żigolo”
komedia, USA 1999, reż. Mike Mitchell, wyst.: Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis
Czyściciel akwariów -€“ Deuce Bigalow -€“ wpada w kłopoty. Po przyjęciu zlecenia opieki nad akwarium jednego z klientów, demoluje luksusowy apartament zleceniodawcy. By szybko zdobyć pieniądze na naprawienie szkód, Deuce obmyśla plan. I w tym momencie zabawa dopiero się rozpoczyna. Deuce dochodzi bowiem do wniosku, że jedynym sposobem wyjścia z kłopotów jest zaoferowanie kobietom swoich usług jako kochanek do wynajęcia…
Emisja: czwartek, 22 maja, godzina 20:00

„Ostateczna rozgrywka”
akcja, Kanada 2004, reż. Sidney J. Furie, wyst.: Dolph Lundgren, Polly Shannon, Donald Burda
Policjantka Billie rozpoczyna współpracę z Frankiem Gannonem w specjalnym oddziale nowojorskiej policji. Podejrzewa, że jej nowy partner wspiera przestępców. Gdy Frank zostaje uprowadzony, Billie pomaga mu i zabija porywaczy. Wśród ofiar są policjanci. Okazuje się, że w oddziałach dochodzi do korupcji i zabójstw niewinnych ludzi. Frank chce ujawnić FBI to, co wie na ten temat. Zapada na niego wyrok śmierci. W ciągu jednego dnia musi znaleźć dowody przestępstw skorumpowanych kolegów.
Emisja: piątek, 23 maja, godzina 20:00

„Wojciech Cejrowski. Boso – Teksas”
Polska, 2014
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa.
Emisja: niedziela, godzina 9:30

„SpongeBob Kanciastoporty”
animacja, USA 1999
SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery i chce być najlepszym kucharzem świata. W wolnych chwilach świetnie się bawi i zawsze pakuje się w tarapaty. „SpongeBob Kanciastoporty” jest emitowany w TV Puls w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00 oraz poniedziałek-piątek, godzina 18:30

„Barbie w świecie mody”
animacja, USA 2010, reż. wersji polskiej: Agnieszka Zwolińska, dubbing: Beata Wyrąbkiewicz (Barbie), Brygida Turowska-Szymczak (Ciocia Millicent), Karol Wróblewski (Ken), Katarzyna Owczarz (Alice)
Barbie jedzie odwiedzić swoją ciotkę -€“ Millie -€“ w Paryżu. Na miejscu ma okazję zobaczyć jej niezwykły salon mody. Ku zaskoczeniu Barbie okazuje się, że ma on zostać wkrótce zamknięty. Barbie wpada na pomysł, by uratować rodzinny biznes. Razem z nieśmiałą projektantką mody -€“ Alice -€“ postanawia zorganizować olśniewający pokaz mody… Dołącz do Barbie w jej kolorowym, pełnym mody, przyjaciół i zabawy, świecie!
Emisja: sobota, 17 maja, godzina 12:00

„Barbie: Akademia Księżniczek”
animacja, Kanada/ USA 2011, reż. wersji polskiej: Agnieszka Zwolińska, dubbing: Aleksandra Domańska (Delancy Devin), Anna Gajewska (Dame Devin), Beata Wyrąbkiewicz (Blair (Barbie), Joanna Węgrzynowska-Cybińska (Dyrektor Privet)
Emisja: niedziela, 18 maja, godzina 12:00

„Don Matteo”
obyczajowy, Włochy 2009, wyst.: Terence Hill, Nino Frassica, Natalie Guetta, Simone Montedoro, Francesco Scali
„Don Matteo” to włoski serial kryminalny dla całej rodziny, który opowiada historię katolickiego księdza – detektywa. Tytułowy bohater, grany przez Terenca Hilla, to pogodny proboszcz parafii św. Jana, którego znakiem rozpoznawczym jest sutanna, kapelusz i rower. Don Matteo oprócz zwykłej posługi duszpasterskiej, hobbystycznie zajmuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Służy pomocą policji oraz wszystkim potrzebującym wsparcia, również przestępcom.
Emisja: poniedziałek-piątek, około godziny 8:00

„Spartakus: Wojna potępionych”
akcja, USA 2013, wyst: Liam McIntyre, Manu Bennett, Dustin Clare, Todd Lasance, Ellen Hollman, Cynthia Addai-Robinson
Dzięki TV Puls premierę w ogólnopolskiej telewizji będzie miał najnowszy, trzeci sezon spektakularnego serialu „Spartakus: Wojna potępionych”. Po śmierci Gaiusa Claudiusa Glabera, którego armia została pokonana przez ludzi Spartakusa, rebelianci odnoszą kolejne zwycięstwa. Zbuntowanych niewolników szybko przybywa. Spartakus szykuje się do ostatecznej bitwy, która przesądzi o losach Republiki Rzymskiej. W postać Spartakusa po raz kolejny wciela się Liam McCantyre, znany m.in. z serialu „Pacyfik”.
Emisja: niedziela, po godzinie 22:00

„Mała Brytania”
serial komediowy, Wielka Brytania 2003, wyst: Matt Lucas, David Walliams, Anthony Head, Paul Putner
Serial „Mała Brytania” w zabawny sposób ukazuje życie kilku Brytyjczyków. Wśród nich znajduje się Emily – beztroski transwestyta, który wprowadza się do domku nad morzem. Jason, namiętnie zakochany w babci swojego najlepszego przyjaciela. Daffyda, który jest jedynym gejem we wsi oraz wiele barwnych postaci, które pomogą odpowiedź widzom na pytanie, kim tak naprawdę są Anglicy.
Emisja: wtorek, około godziny 23:00

„Niezwykłe iluzje”
dokumentalny, Kanada 2009
Bohaterem programu „Niezwykłe iluzje” jest kanadyjski fizyk i magik Luc Langevin. Jako punkt wyjścia do swoich magicznych sztuczek, którymi zadziwia nawet najbardziej sceptycznych przychodniów, wykorzystuje zasady świata nauki. Podczas swoich ulicznych przestawień korzysta z codziennych przedmiotów i wykonuje sztuczki, które oszałamiają publiczność.
Emisja: sobota, godzina 8:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *