17-23 sierpnia w PULS 2

W tygodniu 17-23 sierpnia w PULS 2 nie zabraknie ulubionych seriali i filmów dla dzieci. W weekendowym paśmie familijnym rodzinną rozrywkę zapewnią dwie pełnometrażowe produkcje: „Roxy Hunter i duch” oraz „Roxy Hunter i tajemnica szamana”. W sobotę, 17 sierpnia premiera nowego serialu „Niebezpieczne wybrzeże”, dokumentującego niesamowite dokonania załogi, należącej do specjalnej jednostki straży przybrzeżnej na Florydzie. Wieczorem kolejne, zabawne zmagania tajnych agentów z „Agencji Niebezpieczeństwa”. Niedziela to tradycyjnie uczta dla fanów kina grozy, którym 18 sierpnia, stacja w stałym paśmie „Horror Nocy Letniej” zaserwuje film „Władca lalek 5”.

Od poniedziałku, 19 sierpnia na antenie PULS 2 sporo frajdy dla najmłodszych. Z myślą o nich na antenie stacji zadebiutuje serial „Marta Mówi” oraz kolejna część przygód bohaterki filmu „Mia i ja”. Oprócz tego w poniedziałek na dzieci czeka dodatkowe, poranne spotkanie z bohaterami „Zwariowanych melodii”. Na tym nie koniec! W tygodniu na antenie PULS 2 znów pojawią się dziecięcy superbohaterowie: „Sonic Underground”, „Dennis Rozrabiaka” i „Inspektor Gadżet” (poniedziałek-piątek, 19-23 sierpnia). Od poniedziałku 19 sierpnia, zobaczymy kolejne wyzwania stojące przed słynnym psim psychologiem Cesarem Millanem, który jako prowadzący program „Zaklinacz psów”, zmierzy się z problemami dotyczącymi wychowania czworonogów. We wtorek, 20 sierpnia kolejny odcinek serii „Nalot na restaurację”, a po nim serial przygodowy „Łowcy skarbów”. W środę, 21 sierpnia w wieczornym paśmie- program „Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie”, dzień później – dokument „Australijska Straż Graniczna”. W piątek, 23 sierpnia kolejny odcinek serialu „Kobiety, które niosły śmierć”, a po nim kanadyjski film akcji „Dobrzy gliniarze”.

„Roxy Hunter i duch”
Familijny, USA 2007 reż. Eleanor Lindo wys. Aria Wallace, Robin Brule, Demetrius Joyette
Energiczna dziewięciolatka – Roxy – przeprowadza się do nawiedzonego, starego domu. Tym samym, trafia do dziwnego świata, pełnego niewyjaśnionych tajemnic. Z pomocą najlepszego przyjaciela, jedenastoletniego geniusza Maxa, rozpocznie pełną przygód misję rozwiązania pewnej sprawy kryminalnej…
Emisja: sobota, 17 sierpnia, godzina 08:30

„Agencja Niebezpieczeństwa”
Komedia, Kanada 2011 wys. Natalie Lisinska, William deVry, Rémy Girard, Matthew MacFadzean
Agentka specjalna Alex Cranston i jej zespół wyjątkowej klasy szpiegów pracuje dla fikcyjnej Agencji Bezpieczeństwa NISA. Działają tam, gdzie inni nie mogą. Robią to, czego inni nie zrobią. Zajmują się terrorystami, zwierzętami, byłymi chłopakami i bezpieczeństwem narodu. A jak mają coś zepsuć to robią to na najwyższym poziomie! Jednak jak wszyscy wielcy szpiedzy, Alex i jej zespół zrobią wszystko, by pokonać wrogów i uczynić kraj bardziej bezpiecznym. Choć… nie zawsze celowo.
Emisja: sobota, 17 sierpnia, godzina 22:00

Roxy Hunter i tajemnica szamana”
Familijny, USA 2008 reż. Eleanor Lindo wys. Aria Wallace, Robin Brule, Demetrius Joyette
Rodzina Hunterów przeprowadza się do nowego domu. Roxy odkrywa wielki sekret: błąkający się w okolicy włóczęga, jest tak naprawdę szamanem w przebraniu! Postanawia zostać jego uczniem. Tych dwoje wiele się od siebie nawzajem nauczy…
Emisja: niedziela, 18 sierpnia, godzina 08:30

„Niebezpieczne wybrzeże”
Dokumentalny, USA
Serial pokazuje niesamowite dokonania załogi, należącej do specjalnej jednostki straży przybrzeżnej na Florydzie. Bohaterowie ryzykując własnym życiem, chronią ludzi przed niespodziewanymi i niebezpiecznymi zdarzeniami.
Emisja: sobota, 17 sierpnia, godzina 15:00

„Władca lalek 5: Ostatnia walka”
Horror, USA 1994 reż. Jeff Burr wys. Chandra West, Gordon Currie, Guy Rolfe
Mistrz lalek – Toulon – umarł. Jako swego następcę wybrał młodego technika – Ricka Myersa – którego pasją jest tworzenie miniaturowych robotów. Z królestwa zła przybywa demon, chcący zawładnąć formułą życia. Musi jednak pokonać sześciu krwawych obrońców. Do tego celu wykorzystuje lalkę, w którą wtłacza całe swoje zło i nienawiść. Gdy Rick i jego kukiełki nie mogą poradzić sobie z nowym niebezpieczeństwem, zjawia się Toulon i stawia czoło wrogowi.
Emisja: niedziela, 18 sierpnia, godzina 21:00

„Marta Mówi”
Animacja, USA, Kanada
Sympatyczna suczka rasy labrador – Marta – zjada zupę z makaronem w kształcie liter alfabetu. Chwilę później, ku zaskoczeniu domowników, Marta… zaczyna mówić ludzkim głosem! Suczka natychmiast nawiązuje rozmowy z każdą napotkaną osobą. Następnie jej opiekunowie, a w szczególności dziewczynka – Helenka – wraz z Martą przeżywają szereg zabawnych przygód koncentrujących się wokół gadatliwej labradorki.
Emisja: poniedziałek, 19 sierpnia, godzina 14:00
Emisja: wtorek – piątek, 20 sierpnia-23 sierpnia, godzina 8:30 i 14:00

„Mia i Ja”
Animacja, Niemcy 2011 wys. Natalia Jankiewicz, Dominika Sell, Artur Pontek, Cezary Kwieciński (polska wersja)
Dwunastoletnia dziewczynka – Mia – po śmierci rodziców trafia do szkoły z internatem. Pewnego dnia, grając w grę komputerową stworzoną przez jej ojca, odkrywa, że może porozumiewać się z jej bohaterką Yuko. Nieoczekiwanie przenosi się w fantastyczny, kolorowy, animowany świat elfów, jednorożców i smoków – do krainy zwanej Centopią. Zjawia się tam w momencie, gdy królestwem włada zła królowa Panthea. Porywa ona jednorożce, by dzięki mocy ich rogów zachować młodość. Do walki z nią stają dwa dzielne elfy: szlachetny książę Mo i śmiały wojownik Yuko. Mia, która posiada unikalną zdolność porozumiewania się z jednorożcami, postanawia im pomóc i osobiście strzec złotorogiego Onchao. Czy Mii uda się sprostać wyzwaniom, które czekają na nią w obydwu światach – tym realnym i tym wirtualnym? I czy zdoła uratować Centopię?
Emisja: poniedziałek, 19 sierpnia, godzina 14:25
Emisja: wtorek-piątek, 20 sierpnia-23 sierpnia, godzina 9:00 i 14:25

„Zaklinacz psów”
Reality TV, USA 2004
Słynny psi psycholog Cesar Millan pokazuje właścicielom jak zostać przywódcą stada. W każdym odcinku widzowie poznają kilka psów, ich właścicieli oraz problemy z jakimi się borykają. Sfrustrowani posiadacze czworonogów zwracają się do Millana, by ten dał im wskazówki, jak zmienić uciążliwe zachowania swoich ulubieńców.
Emisja: sobota, 17 sierpnia, godzina 16:30, niedziela, 18 sierpnia, godzina 14:30
Emisja: poniedziałek-czwartek, 19-22 sierpnia, godzina 18:00

„Sonic Underground”
Animacja, USA, Francja
Najszybszy jeż na świecie – Sonic, żyje na planecie Mobius wraz ze swoją siostrą – Sonią i bratem – Maniciem. Wiele lat temu ich matka – królowa Aleena, musiała ich opuścić, aby uniknąć porwania dzieci przez dr Robotnika. Po latach, za sprawą pewnej wróżki, rodzeństwo się spotyka. Postanawiają odnaleźć swoją matkę.
Emisja: poniedziałek-piątek, 19-23 sierpnia, godzina 10:30 i 15:30

„Nalot na restaurację”
Reality TV, USA 2013
Właściciel restauracji – Willie Degel – pomaga restauratorom, wprowadzając kamery do ich świata. Pozwala im bacznie się przyglądać pracownikom oraz klientom. Zobacz, co naprawdę dzieje się, gdy kelnerzy, barmani i personel kuchni pracuje, gdy… nikt nie patrzy.
Emisja: wtorek, 20 sierpnia, godzina 19:00

„Dennis Rozrabiaka”
Animacja, USA, Kanada, Francja, Japonia
Niesforny chłopiec – Dennis, cały czas uprzykrza życie sąsiadom i rodzicom, chociaż tak naprawdę próbuje być grzeczny. Razem ze swoim psem Ruffem i przyjaciółmi Joeyem, Margaret, Giną, Tommym, PeeBee i Jayem, wpada w przeróżne tarapaty, w które zwykle zamieszany zostaje także spokojny sąsiad – pan Wilson. Dzięki pomocy przyjaciół Dennisowi zawsze udaje się wydostać z najgorszych opałów.
Emisja: poniedziałek-piątek, 19-23 sierpnia, godzina 10:10 i 15:00

„Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie”
Reality TV, USA
W programie pojawią się najzabawniejsze sytuacje ludzi w towarzystwie zwierząt. Zobaczymy psa, który uwielbia grać ze swoim właścicielem w siatkówkę w basenie, ptaka skaczącego w górę i w dół, czy chomika fikającego koziołki.
Emisja: poniedziałek-piątek, 19-23 sierpnia, godzina 20:00

„Inspektor Gadżet”
Animacja, USA, Kanada, Japonia, Francja, Tajwan
Detektyw Inspektor Gadżet wraz ze swoją siostrzenicą Penny i psem Łepkiem tropi złowrogiego Doktora Klaufa, który chce przejąć władzę nad światem. Sam Gadżet jest nieco nierozgarnięty, ale z pomocą Penny, Łepka i szefa – Quimby’ego udaje mu się szczęśliwie wydostać z pułapek zastawionych przez Doktora Klaufa.
Emisja: poniedziałek-piątek, 19-23 sierpnia, godzina 11:10 i 16:00

„Australijska Straż Graniczna”
Reality TV, Australia
Praca w straży granicznej łączy się z całą serią niebezpiecznych sytuacji. Strażnicy codziennie spotykają nielegalnych imigrantów, handlarzy narkotyków, handlarzy bronią i potencjalnych terrorystów. Dlatego też muszą wykazać się dużą odpornością psychiczną, wyczuciem oraz sprytem, by wyłapać tych, którzy mogą być niebezpieczni dla kraju.
Emisja: czwartek, 22 sierpnia, godzina 19:00

„Kobiety, które niosły śmierć”
Dokument, Austria/ USA, 2009
Mrożąca krew w żyłach seria przedstawiająca sylwetki kobiet, których obsesja, chciwość i żądza zemsty popchnęły do zbrodni.
Odc. 6 Obsesyjna zazdrość może popchnąć zakochaną kobietę do zbrodni. Dlaczego właśnie to uczucie jest w stanie wywołać niepohamowaną agresję, a nawet okrucieństwo? Winnie Ruth Judd impulsywnie morduje swoich przyjaciół i wrzuca ich ciała do Oceanu Spokojnego. Carolyn Warmus tak bardzo pragnie miłości pewnego mężczyzny, że dziewięciokrotnie strzela do jego żony.
Emisja: piątek, 23 sierpnia, godzina 22:55

„Dobrzy gliniarze”
Akcja, Kanada 2006 reż. Erik Canuel wys. Michel Beaudry, Patrice Belanger, Pierre Boudreau
Martin Ward i David Bouchard nie mogą bardziej się różnić. Jeden pochodzi z Toronto i mówi po angielsku, drugi mieszka w Quebec i jest francuskojęzyczny. Jeden przestrzega prawa, drugi tworzy swoje własne. Połączy ich jedno śledztwo. Zmuszeni, by pracować razem, muszą wspólnie rozwiązać pewną kryminalną tajemnicę…
Emisja: piątek, 23 sierpnia, godzina 00:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *