17-23 stycznia w TV Puls

Premierą tygodnia 17-23 stycznia 2015 roku będzie film „Uniwersalny żołnierz”, świetne kino akcji w reżyserii Rolanda Emmericha (m.in. „Dzień Niepodległości”, „Gwiezdne wrota”, „Godzilla”, „Pojutrze”) z udziałem Jeana-Claude’a Van Damme’a i Dolpha Lundgrena. W ogóle omawiany tydzień będzie obfitował w premiery akcji, bo po raz pierwszy stacja pokaże również takie filmy, jak „Człowiek prezydenta” z nieśmiertelnym Chuckiem Norrisem, „Najlepsi z najlepszych 4: Bez ostrzeżenia” oraz „Krwawe wyzwanie” dla fanów walk MMA. Ponadto TV Puls zaprasza też na seriale „Tropiciel” i „Intelligence”.

„Tropiciel”
kryminalny, Ukraina 2013, wyst.: Kirill Kyaro, Ivan Oganesyan, Maria Anikanova
Ośmioodcinkowy, ukraiński serial z 2013 roku, którego głównym bohaterem serialu jest obdarzony niezwykłych węchem konsultant policyjny. Tropiciel pomaga swojemu przyjacielowi Victorowi, pracownikowi biura śledczego, w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Ekscentryczny bohater dzięki swojemu niezwykłemu zmysłowi potrafi dowiedzieć się niemal wszystkiego na temat podejrzanego, wyczuć obecność ładunku wybuchowego, dowiedzieć się do kogo należą narkotyki i rozpoznać czy dzieło sztuki jest podróbką.
Premiera 3. i 4. odcinka: niedziela, 18 stycznia, godzina 22:10 i 23:15
Emisja: niedziela, około godziny 22:00

„Intelligence”
akcja, science-fiction, USA 2013, wyst.: Josh Holloway, Marg Helgenberger, Meghan Ory, Michael Rady, John Billingsley, P.J. Byrne
„Intelligence” to nowy, amerykański serial akcji science-fiction, który światową premierę miał w styczniu tego roku. Główną postacią jest Gabriel, który ma wszczepiony w mózg specjalny mikrochip, dzięki któremu może przyswajać i przetwarzać z szybkością komputera ważne dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych informacje. Serial skupia się na Gabrielu i stworzonej wokół niego elitarnej agencji rządowej ds. cyberbezpieczeństwa kraju. Serial współprodukowała firma ABC Studios należąca do Disney-ABC Television Group, telewizyjnej filii The Walt Disney Company.
Premiera 2. odcinka: wtorek, 20 stycznia, godzina 22:50
Emisja: wtorek, około godziny 23:00

„Prawo pięści”
akcja, USA 2008, reż. David Jackson, wyst.: Max Martini, Nick Chinlund, Jane Park Smith, Max Perlich
W Iraku sierżant sił specjalnych – Jack Campbell – atakuje sadystycznego dowódcę, by ratować życie cywilów, co przypłaca pobytem w więzieniu i ujmą na swoim honorze. Po przedterminowym zwolnieniu, Jack wraca do rodzinnego miasteczka San Madera w Kalifornii, aby spotkać się ze swoim jedynym bratem – Joey’em. Po przybyciu na miejsce dowiaduje się, że Joey został zmuszony do wzięcia udziału w nielegalnej walce, w skutek czego został pobity i jest w śpiączce. Odpowiedzialnym za ten fakt jest bogaty i chciwy biznesmen – Pope – właściciel najbardziej znanego podziemnego klubu w kraju, w którym organizowane są walki bokserskie. Jack opracowuje podstępny plan, by pomścić brata…
Emisja: sobota, 17 stycznia, godzina 20:00

„Człowiek prezydenta” – PREMIERA
akcja, USA 2000, reż. Eric Norris, Michael Preece, wyst.: Chuck Norris, Dylan Neal, Jennifer Tung, Ralph Waite
Tajny agent Joshua McCord postanawia odejść na zasłużony odpoczynek. Gdy jednak zostaje porwana Pierwsza Dama, musi odłożyć na bok swoje plany i ruszyć na ratunek. Ta akcja uświadamia mu, że lata lecą, a on nadal nie ma godnego siebie następcy. Zatem jeśli naprawdę chce przejść na emeryturę, musi go znaleźć i wychować.
Emisja: sobota, 17 stycznia, godzina 21:50
Powtórka: środa, 21 stycznia, godzina 22:00

„Uniwersalny żołnierz” – PREMIERA
akcja, USA 1992, reż. Roland Emmerich, wyst.: Dolph Lundgren, Jean-Claude Van Damme, Ally Walker.
W ramach tajnego eksperymentu armii USA, żołnierze polegli w Wietnamie są przywracani do życia pod postacią bezwzględnych cyborgów. W tej formie mają być żołnierzami idealnymi bez uczuć, bez wspomnień. Jednak jeden z nich Luc – na skutek szoku zaczyna przypominać sobie swoją przeszłość. Okazuje się, że jego aktualny towarzysz broni Andrew jest winien jego śmierci w Wietnamie. Dawny konflikt wybucha z nową mocą.
Emisja: niedziela, 18 stycznia, godzina 20:00

„W poszukiwaniu świętego Graala”
przygodowy, Niemcy 2004, reż. Florian Baxmeyer, wyst.: Alicja Bachleda-Curuś, Harald Krassnitzer, Mirko Lang, Catherine H. Flemming
Wychowany przez mnicha David, dorastał, nie wiedząc, kim są jego rodzice. Teraz, jako pełnoletni chłopak, myśli tylko o skończeniu szkoły oraz o ukochanej Stelli. Pewnego dnia ktoś przypadkiem bierze próbkę jego krwi. Fakt ten pociąga za sobą cały łańcuch zdarzeń. Wkrótce, tajemnicza Lukrecja dowiaduje się o istnieniu Dawida i wyjawia mu prawdę o jego przeszłości. Informuje go, że jako niemowlę został porwany, a ona jest… jego matką. Lukrecja ma jednak ukryty cel: chce, by syn pomógł jej odnaleźć Święty Graal. Dzięki temu może zdobyć nieśmiertelność i niekończąca się władzę. Ostateczna bitwa o Święty Graal właśnie się rozpoczyna…
Emisja 1. części: środa, 21 stycznia, godzina 20:00
Emisja 2. części: środa, 28 stycznia, godzina 20:00

„Najlepsi z najlepszych 4: Bez ostrzeżenia” – PREMIERA
akcja, USA 1998, reż. Phillip Rhee, wyst.: Phillip Rhee, Thure Riefenstein, Ernie Hudson, Tobin Bell
Członkowie motocyklowego gangu zabijają w Los Angeles policjantów, konwojujących ciężarówkę z transportem papieru do produkcji banknotów, a specjalny śmigłowiec zabiera drogocenny ładunek w nieznanym kierunku. W chwili, gdy bezradna policja przeczesuje teren i szuka śladów przestępców, ci, korzystając ze zrabowanego łupu, rozpoczynają drukowanie banknotów. Jedna z kobiet pracujących dla gangu, wykrada jednak dysk z danymi, wymyka się z drukarni i ucieka do sklepu swego ojca. Jej tropem ruszają motocykliści i wkrótce dochodzi tam do strzelaniny. Śmiertelnie ranna dziewczyna w ostatniej chwili wsuwa cenną dyskietkę do kieszeni jednego z klientów, Tommy’ego Lee, byłego reprezentanta USA w taekwondo. Bandyci wydają na niego wyrok śmierci.
Emisja: czwartek, 22 stycznia, godzina 21:50 i poniedziałek, 19 stycznia, godzina 22:50

„Krwawe wyzwanie” – PREMIERA
akcja, USA 2010, reż. Daniel Zirilli, wyst.: Dean Cain, Louis Herthum, Talise Zirilli, Tony Schiena
Dalton Hunt, na skutek nieszczęśliwego wypadku w ringu, kończy karierę MMA u szczytu sławy. Nie mogąc poradzić sobie z poczuciem winy, traci rodzinę i nie potrafi odnaleźć sensu życia. Kiedy nieuczciwy promotor podstępem zmusza go do walki z nowym mistrzem, Dalton musi na powrót odnaleźć w sobie wojownika, którym kiedyś był.
Emisja: piątek, 23 stycznia, godzina 20:00
Powtórka: czwartek, 29 stycznia, godzina 21:50

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *