1,7 mln widzów pierwszego odcinka „#Supermodelka Plus Size”

Pierwsza z nowości jesiennej ramówki Polsatu – „#Supermodelka Plus Size” w trakcie nadawania pokonała „Milionerów” i „Azja Express” w grupie komercyjnej. Program „#Supermodelka Plus Size” zanotował 16,20% udziałów w grupie wiekowej 16-49 natomiast programy konkurencji uzyskały odpowiednio: 11,15% i 14,99%. Pierwszy odcinek show oglądało 1 mln 713 tys. widzów. Względem ubiegłego roku pasmo, w którym emitowany jest program „#Supermodelka Plus Size” zanotowało 30% wzrostu udziału w grupie komercyjnej, a cała widownia zwiększyła się o ponad 300 tysięcy.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

„#Supermodelka Plus Size” to nowa produkcja Telewizji Polsat i jeden z flagowych programów w jesiennej ramówce stacji. Jego jurorzy: Ewa Minge, Ewa Zakrzewska, Rafał Maślak i Emil Biliński w dwóch odcinkach castingowych programu wyłonią łącznie 15 uczestniczek spośród ponad 1000 kandydatek, które zamieszkają w domu modelek.

Show „Supermodelka Plus Size” oparty jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”, na licencji firmy Armoza Formats. Pierwszy sezon składa z 10 odcinków. Za produkcję show odpowiada Rochstar.

Kolejny odcinek programu „#Supermodelka Plus Size” w środę, 13 września o godzinie 20:35 w Polsacie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *