Wrzesień 2017 w HBO GO: nowe filmy i seriale

Kolekcja HBO GO z każdym miesiącem powiększa się o nowe tytuły. Wrzesień 2017 obfituje w nowości serialowe i filmowe. Aktualnie w kolekcji znajduje się około 800 filmów i ponad 150 seriali.

We wrześniu swoją premierę w serwisie będzie miał tegoroczny zdobywca Oscara film „Płoty”, laureat Złotej Palmy w Cannes z 2016 roku „Ja, Daniel Blake” oraz ostatni film Andrzeja Wajdy „Powidoki”. Do kolekcji HBO GO trafią również kolejne głośne produkcje filmowe, takie jak „Pasażerowie”, „Sprzymierzeni” oraz „Zakładnik z Wall Street”. Wśród wrześniowych nowości pojawią się kolejne dokumenty: „The Beatles: Eight Days A Week – The Touring Years”, „Szyci na miarę”, „Kino w obiektywie agencji Magnum”, głośny film „Kochana mamusia nie żyje”, a także koncert „Madonna: Rebel Heart trasa koncertowa”.

W HBO GO można już oglądać nowy serial „Kroniki Times Square” z Jamesem Franco i Maggie Gyllenhaal w rolach głównych. W serwisie zadebiutuje również serial historyczny „Victoria” (pierwszy i drugi sezon), „Gwiazda szeryfa” z Timem Rothem w roli głównej oraz „Sprawa idealna”. Widzowie będą mogli zobaczyć nowy serial Cinemax i BBC – „Rellik” oraz nowy sezon serialu HBO „Wicedyrektorzy”. Dla fanów świata Westeros HBO przygotowało specjalny program – „Gra o tron: Zasady gry”, który przedstawi kulisy powstawania produkcji oraz wywiady z aktorami.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *