Kolekcja HBO GO z każdym miesiącem powiększa się o nowe tytuły. Wrzesień 2017 obfituje w nowości serialowe i filmowe. Aktualnie w kolekcji znajduje się około 800 filmów i ponad 150 seriali.

We wrześniu swoją premierę w serwisie będzie miał tegoroczny zdobywca Oscara film “Płoty”, laureat Złotej Palmy w Cannes z 2016 roku “Ja, Daniel Blake” oraz ostatni film Andrzeja Wajdy “Powidoki”. Do kolekcji HBO GO trafią również kolejne głośne produkcje filmowe, takie jak “Pasażerowie”, “Sprzymierzeni” oraz “Zakładnik z Wall Street”. Wśród wrześniowych nowości pojawią się kolejne dokumenty: “The Beatles: Eight Days A Week – The Touring Years”, “Szyci na miarę”, “Kino w obiektywie agencji Magnum”, głośny film “Kochana mamusia nie żyje”, a także koncert “Madonna: Rebel Heart trasa koncertowa”.

W HBO GO można już oglądać nowy serial “Kroniki Times Square” z Jamesem Franco i Maggie Gyllenhaal w rolach głównych. W serwisie zadebiutuje również serial historyczny “Victoria” (pierwszy i drugi sezon), “Gwiazda szeryfa” z Timem Rothem w roli głównej oraz “Sprawa idealna”. Widzowie będą mogli zobaczyć nowy serial Cinemax i BBC – “Rellik” oraz nowy sezon serialu HBO “Wicedyrektorzy”. Dla fanów świata Westeros HBO przygotowało specjalny program – “Gra o tron: Zasady gry”, który przedstawi kulisy powstawania produkcji oraz wywiady z aktorami.

Źródło: HBO