19-25 grudnia w TV Puls

W tygodniu 19-25 grudnia 2015 roku TV Puls poleca specjalną, świąteczną ramówkę, w której wyemituje klasyczne filmy dla całej rodziny. Znajdą się wśród nich m.in. takie hity, jak „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości”, „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm”, „Dziewczynka z zapałkami” czy hit „Trzynasty wojownik” z Antonio Banderasem w roli głównej. Ponadto na antenie stacji znajdzie się kino akcji, filmy przygodowe i seriale.

„Muppety”
serial komediowy, USA 2015, polski dubbing: Jarosław Boberek, Michał Zieliński, Barbara Garstka, Grzegorz Pawlak, Michał Meyer, Waldemar Barwiński
Nowe przygody stworzonych przez Jima Hensona bohaterów kultowego „The Muppet Show”. Ten nowy, świetnie przyjęty w Stanach Zjednoczonych serial, w niezwykle zabawny i błyskotliwy sposób pokazuje życie głównych bohaterów. Romanse, rozstania, sukcesy, porażki. I to wszystko w Hollywood! Wiodącą postacią przesympatycznej gromady pozostaje Kermit, producent rozrywkowego talk-show z Panną Piggy w roli gwiazdy. Niestety, Kermit i Piggy rozstali się, a Kermit randkuje już z inną… świnką. Kermitowi i Piggy na ekranie jak zwykle towarzyszą niezdarny Miś Fozzie, żywiołowy mistrz perkusji Zwierzak, Gonzo, szczur Rizzo, dwóch zgryźliwych dziadków Statler i Waldorf, asystent Kermita Scooter, pies pianista Rowlf i wiele innych wspaniałych postaci. Ponadto w każdym odcinku pojawi się też „ludzka” gwiazda. W pierwszym odcinkach będą to m.in. Laurence Fishburne, Liam Hemsworth, Reese Witherspoon, Michelle Pfeiffer i Jennifer Lawrence.
Premiera 8. odcinka: sobota, 19 grudnia, godzina 9:00

„Sekret”, V sezon
telenowela, Hiszpania 2012, wyst.: Andrea Duro, Álex Gadea, Iago García, Jonás Berami, María Bouzas, Megan Montaner
Historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki – Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę. Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro – byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego – Tristana.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

„Za głosem serca”
telenowela, Meksyk 2013, dystrybutor: Televisa, wyst.: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel
Pochodząca z szanowanej rodziny piękna Montserrat wiedzie życie usłane różami. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy bohaterka wbrew woli swojej matki zakochuje się w pochodzącym z biednej rodziny przystojnym kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat – kobieta wyżej ceniąca pozory i status społeczny niż szczęście własnego dziecka – rozdziela parę kochanków. Żeby ratować majątek i reputację rodziny zmusza Montserrat do ślubu z bogatym Alejandro. Gdy wydaje się, że wszystko zaczyna się układać, w życiu Montserrat znowu pojawia się José Luis… Czy rozdarta między dwoma mężczyznami kobieta dokona właściwego wyboru i zazna prawdziwego szczęścia? Czy Montserrat pójdzie za głosem serca?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 14:05

„To moje życie!”
serial obyczajowy, Turcja 2015, reż. Hamdi Alkan, dystrybutor: FOX International Channels, wyst.: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
„To moje życie!” to współczesna wersja Kopciuszka. Główną bohaterką serialu jest piękna Bahar, która mieszka w Stambule wraz ze swoimi przybranymi rodzicami i okropną, wiecznie zazdrosną siostrą Efsun. Bahar wiedzie skromne życie, a z powodu braku pieniędzy rezygnuje nawet z edukacji. Jednak los jest dla niej jeszcze bardziej okrutny. Dziewczyna, która w rzeczywistości jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira i zamożnej, zmarłej przy porodzie kobiety, nie zdaje sobie sprawy, że jej adopcyjna matka ma wobec niej nikczemny plan. Zamierza okłamać Mehmeta i powiedzieć mu, że to Efsun jest jego prawdziwą, dawno zaginioną córką… Czy prawda wyjdzie na jaw i ojciec z ukochaną córką będą mogli być znowu razem? Czy współczesny Kopciuszek będzie mógł wieść życie, jakie było mu pisane?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:00

„Resident Evil: Zagłada”
akcja, USA 2007, reż. Russell Mulcahy, wyst.: Milla Jovovich, Ali Larter, Oded Fehr
Kontynuacja cyklu „Resident Evil”. Tym razem akcja rozgrywa się na pustyni w Nevadzie, gdzie dochodzi do największej w historii walki pomiędzy zombie a ludźmi! W Las Vegas tłumy żądnych krwi zombie szukają świeżych ofiar. By ocalić planetę ulepszona Alice i jej nowo uformowana drużyna muszą stawić czoła hordzie na wpół żywych istot. Zjednoczeni i gotowi na wszystko obrońcy ludzkości mają jeden cel – nie dopuścić do całkowitej dominacji mięsożernych zombie i sprawić, by martwi wrócili do grobów.
Emisja: sobota, 19 grudnia, godzina 20:00

„Jaskinia”
horror, USA 2005, reż. Bruce Hunt, wyst.: Cole Hauser, Eddie Cibrian, Lena Headey, Morris Chestnut
Głęboko, w niedostępnych lasach Rumunii, grupa naukowców odnajduje ruiny XIII-wiecznego opactwa. Podczas szczegółowych badań dokonują zaskakującego odkrycia – opactwo zostało zbudowane ukrywając wejście do gigantycznego systemu podziemnych jaskiń. Miejscowi biolodzy uważają, że w jaskiniach może panować unikalny, nieznany ekosystem. Wynajmują więc grupę amerykańskich speleologów, którzy mają pomóc im odkryć tajemnice głębi. Jack i jego brat Tyler to szukający mocnych wrażeń zawodowcy, dla których nie ma niedostępnych jaskiń. Zbierają elitarną grupę najlepszych na świecie nurków i od razu ruszają na spotkanie przygody. Okazuje się, że w jaskiniach czeka na nich jednak nie tylko nowy, nieznany ekosystem, lecz przede wszystkim całkowicie nowy, nieznany gatunek.
Emisja: sobota, 19 grudnia, godzina 21:55

„W imię króla”
przygodowy, Kanada/ Niemcy/ USA 2007, reż. Uwe Boll, wyst.: Jason Statham, Leelee Sobieski, John Rhys-Davies, Ron Perlman
Akcja filmu dzieje się w Królestwie Ehb, które staje w obliczu wojny pomiędzy złym Gaolianem , a panującym tu królem Konreidem. Mężczyzna zwany Farmerem wiedzie spokojne pracowite życie z ukochaną żoną Solaną i synkiem. Pewnego dnia traci wszystko. Na wioskę napada horda dzikich Krugów, którzy mordują mu syna, a żonę porywają. Zrozpaczony i żądny zemsty Farmer wyrusza śladem najeźdźców.
Emisja: niedziela, 20 grudnia, godzina 20:00

„Bez twarzy”
akcja, USA 1997, reż. John Woo, wyst.: John Travolta, Nicolas Cage, Joan Allen, Alessandro Nivola
Nieugięty agent FBI Sean Archer (John Travolta) musi stawić czoła śledztwu, które pozwoli mu na odkrycie lokalizacji śmiercionośnej broni biologicznej skrywanej przez jego rywala Castora Traya (Nicolas Cage). Po przejściu radykalnego zbiegu chirurgicznego, agent dosłownie „pożycza” wizerunek Troy’a, by wypełnić swoją misję. Sprawy jednak znacznie się komplikują, kiedy Troy po wybudzeniu ze śpiączki podszywa się pod Archera i zaczyna siać spustoszenie. Tymczasem wszyscy myślą, że to agent FBI Sean.
Emisja: wtorek, 22 grudnia, godzina 20:00

„13 Dzielnica”
akcja, Francja 2014, reż. Pierre Morel, wyst.: Bibi Naceri, Cyril Raffaelli, Dany Verissimo-Petit, David Belle, Tony D’Amario
13 Dzielnica to specjalna strefa Paryża roku 2013 otoczona murem. Gangi są tu jedyną władzą, żadnych praw, żadnych reguł, żadnych zasad… Damien, znakomicie wyszkolony agent oddziału prewencji, w ciągu 24 godzin musi odzyskać bombę masowego rażenia skradzioną przez gang Tahy. Wraz z sojusznikiem Leito rozpoczynają śledztwo, by poznać prawdziwych sprawców i rozbroić bombę.
Emisja: środa, 23 grudnia, godzina 20:00

„Mysi agenci”
familijny, Hiszpania 2008, reż. Andrés G. Schaer, dubbing: Tomasz Kot, Cezary Morawski
Stefan Malutki powraca w nowej odsłonie! Tym razem staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącego gryzonia i uczynić z niego gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki – odważnej mysiej mistrzyni salsy.
Emisja: czwartek, 24 grudnia, godzina 8:55

„Jack Hunter i zagubiony skarb Ugaritu”
przygodowy, USA 2008, wyst.: Ivan Sergei, Joanne Kelly, Mario Bassil, Susan Ward, Thure Riefenstein
Szalony poszukiwacz skarbów – Jack Hunter – udaje się do Syrii. Pragnie kontynuować rozpoczętą przez swojego ojca misję odnalezienia cennego skarbu, który według niego został ukryty przez mieszkańców miasta. Jack chce za wszelką cenę nie tylko odnaleźć ukryte bogactwo, ale również morderców, którzy pozbawili życia jego ojca. Na trop archeologa wpadają wkrótce konkurenci, którzy jako pierwsi pragną dotrzeć do skarbu. Rozpoczyna się wyścig z czasem…
Emisja: czwartek, 24 grudnia, godzina 10:50

„Dziewczyny z St Trinian”
komedia, Wielka Brytania 2007, reż. Oliver Parker, Barnaby Thompson, wyst.: Colin Firth, Rupert Everett, Talulah Riley, Gemma Arterton, Lily Cole
St Trinian to legendarna szkoła dla młodych dziewcząt. W rzeczywistości, dobre wychowanie i wysoki poziom nauki, które mają otrzymać dziewczęta, to tylko krążący o szkole mit. Dyrektorka szkoły, zwolenniczka liberalnego wychowania, nie boi się niczego, a jej uczennice do woli palą papierosy i uprawiają hazard. Anarchię w szkole skrócić mają rządy dopiero co mianowanego ministra edukacji. Wkrótce szkole zaczyna grozić zamknięcie. Nie będzie to proste, bo uczennice St Trinian są gotowe na wszystko, by ocalić szkołę.
Emisja: czwartek, 24 grudnia, godzina 15:35

„Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości”
przygodowy, Francja, Hiszpania, Włochy, Węgry 2013, reż. Laurent Tirard, wyst.: Gérard Depardieu, Catherine Deneuve, Dany Boon, Edouard Baer.
Jest rok 50 p.n.e. Cezar jest żądny kolejnych podbojów. Pod jego dowództwem niezwyciężone legiony mają zaatakować, leżącą na skraju świata, wyspę znaną jako Brytania. Po drodze odnoszą zwycięstwo za zwycięstwem. Do czasu kiedy trafiają na małą wioskę, która stawia im opór. Kiedy obrona wyspiarzy zaczyna słabnąć Kordelia, królowa Brytów wysyła swego najbardziej zaufanego wojownika, Jolitoraxa po pomoc do Galii, gdzie znajduje się wioska znana z nieustępliwego oporu wobec Rzymian. Tajną bronią wioski jest magiczny napój dający nieludzką siłę… Jednak i on by nie wystarczył, gdyby nie zaradni Asterix i Obelix. Kiedy przybywa Jolitorax obaj mają pełne ręce roboty. Z Lutecji przybył właśnie antypatyczny Goudurix, bratanek Asparanoixa. Wódz powierzył im zadanie zrobienia z młodzieńca prawdziwego, porządnego Gala. Póki co wydaje się ono być trudniejsze niż stawienie czoła rzymskiej armii. Starszyzna wioski podejmuje decyzję, że należy pomóc Brytom w walce ze wspólnym wrogiem. Wysłannik królowej otrzymuje beczkę eliksiru oraz eskortę w osobach Asterixa i Obelixa. Ku ich rozczarowaniu, ma im towarzyszyć również Goudurix. Trudna i pełna niebezpieczeństw wyprawa zdaje się być idealną okazją by ujarzmić niesfornego młodzieńca. Niestety, nic nie idzie zgodnie z planem…
Emisja: czwartek, 24 grudnia, godzina 20:00

„Grinch: Świąt nie będzie”
familijny, USA 2000, reż. Ron Howard, wyst.: Jim Carrey, Christine Baranski, Jeffrey Tambor
W miasteczku położonym u stóp gór trwają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Tymczasem pewien samotny i bardzo złośliwy Grinch, mieszkający w ciemnej jaskini, przygotowuje okrutny plan zakłócenia świąt. W tym celu przybywa w przebraniu do osady, w której wszyscy zajęci są przedświąteczną krzątaniną. Tu spotyka dziewczynkę, Cindy Lou, która na własną rękę postanawia rozprawić się z psotnym Grinchem.
Emisja: piątek, 25 grudnia, godzina 8:45

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śpiąca Królewna”
familijny, Niemcy 2009, reż. Oliver Dieckmann, wyst.: Lotte Flack, Francois Goeske, Hannelore Elsner
Królewna przypadkowo ukuła się w palec w dniu sowich piętnastych urodzin i zapadła w głęboki, trwający sto lat sen. Wszystko, z powodu klątwy rzuconej przez złą czarownicę Marunę. W ciągu wielu lat nikomu z książąt nie udaje się obudzić pięknej królewny. Pewnego dnia do zaczarowanego zamku przybywa młodzieniec o imieniu Fynn…
Emisja: piątek, 25 grudnia, godzina 10:55

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Królewna Śnieżka”
familijny, Niemcy 2009, reż. Thomas Freundner, wyst.: Sonja Kirchberger, Laura Berlin, Nicolás Artajo-Kwasniewski, Jaecki Schwarz, Jörg Schüttauf
Królewna Śnieżka to najpiękniejsza istota na świecie. Niestety, o jej urodę zazdrosna jest jej macocha, która w gniewie i zazdrości postanawia zabić królewnę. Śnieżce udaje się jednak zbiec do lasu, gdzie przygarnia ją siedmiu krasnoludków, którzy pragną aby została ich gospodynią. Szybko okazuje się, że nawet tam, wśród przyjaciół śliczna królewna nie jest bezpieczna…
Emisja: piątek, 25 grudnia, godzina 13:20

„Dziewczynka z zapałkami”
familijny, Niemcy 2013, reż. Uwe Janson, wyst.: Nina Kunzendorf, Jörg Hartmann, Oliver Korittke
„Dziewczynka z zapałkami” to historia małej dziewczynki, sieroty – Ingi, która musi ciężko pracować na rzecz dyrektora sierocińca. Podczas Świąt Bożego Narodzenia, Inga, jej przyjaciel Emil i inne dzieci zostają wysłane do pobliskiego miasteczka, by sprzedawać zapałki. Emilowi nie udało się nic sprzedać, więc Inga oddaje mu jedyne zarobione przez siebie pieniądze, by ten mógł wrócić do sierocińca. Sama zostaje na mrozie i usiłuje sprzedać zapałki. Poznaje obcego mężczyznę, który kiedyś znał ją i jej rodziców. Idzie do domu, w którym kiedyś mieszkali, a mężczyzna szuka dla niej schronienia. Żeby się ogrzać, dziewczynka zapala kolejne zapałki. Niestety, przegrywa z przeraźliwym zimnem…
Emisja: piątek, 25 grudnia, godzina 14:45

„Historia Kopciuszka”
familijny, Niemcy 2010, reż. Susanne Zanke, wyst.: Emilia Schüle, Max Felder, Simone Thomalla
Młoda dziewczyna imieniem Marie, po śmierci ojca pracuje u jego żony jako pomoc domowa. Codziennie sprząta brud i popiół. Macocha źle ją traktuje i określa przydomkiem „Kopciuszka”. W przeciwieństwie do Marie, jej przyrodnia siostra – Klotylda – jest rozpieszczona i zepsuta. Pewnego dnia, dwóch posłańców króla – Peter i Leonard – przynoszą zaproszenie na królewski bal. Marie zakochuje się w Leonardzie, nie zdając sobie sprawy z tego, że tak naprawdę jest to książę w przebraniu. Rozpaczliwie chce iść na bal, aby znów go zobaczyć, ale zła macocha się na to nie zgadza. Zrozpaczona dziewczyna ucieka i biegnie do grobu matki, gdzie magiczne drzewo przemienia ją w piękną pannę. Marie pojawia się na balu i wprawia w zachwyt wszystkich tam obecnych, również księcia. W momencie, gdy zegar wybija północ, ucieka, obawiając się, że książę ją porzuci, gdy pozna jej prawdziwą tożsamość. Podczas ucieczki gubi jeden pantofelek…
Emisja: piątek, 25 grudnia, godzina 15:55

„Trzynasty wojownik” – PREMIERA
przygodowy, USA 1999, reż. John McTiernan, wyst.: Antonio Banderas, Omar Sharif, Vladimir Kulich, Diane Venora, Dennis Storhøi
Emisariusz Ibn, w którego rolę wcielił się Antonio Banderas, zostaje porwany przez grupę wojowników. Pod przymusem przyłącza się do bitwy przeciwko legendarnym stworzeniom, które pochłaniają wszystko, co stanie na ich drodze. Na Ibnie spocznie ogromna odpowiedzialność – będzie musiał jako trzynasty wojownik poprowadzić ich do zwycięstwa lub… na śmierć.
Emisja: piątek, 25 grudnia, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *