19-25 lipca w PULS 2

Na dni 19-25 lipca telewizja PULS 2 przygotowała wiele nowości w swojej ofercie programowej skierowanej do całej rodziny. Na antenie pojawią się nowe seriale skierowane do najmłodszych widzów: „Mega Spider-Man”, „Był sobie człowiek” i „SpongeBob Kanciastoporty” oraz nowe odcinki animacji „Świat według Ludwiczka”, „Kotopies” i „Miś Yogi”.

Dla młodych widzów stacja przygotowała także pełnometrażowe propozycje, a wśród nich animacje: „Podróż Kota w Butach”, „Były sobie dinozaury”, „Wehikuł czasu” i „Barbie jako Księżniczka Wyspy”. W piątkowe popołudnie na widzów czeka seria filmów, wśród nich propozycje dla młodzieży – „Latające machiny kontra Pan Samochodzik” i „Winnetou w Dolinie Śmierci”, a wieczorem „Wakacje z piratami”. W weekend fani dokumentów aukcyjnych nie będą się nudzić, czekają na nich nowe odcinki seriali: „Aukcja w ciemno”, „Gwiazdy lombardu”, „Łowcy okazji”.

„Winnetou w Dolinie Śmierci” – PREMIERA
przygodowy, RFN, Włochy, Jugosławia 1968, reż. Harald Reinl, wys. Lex Barker, Pierre Brice, Rik Battaglia
Film „Winnetou w Dolinie Śmierci” to kontynuacja przygód dzielnego wodza Winnetou. W obronie oskarżonego o kradzież złota majora Kingsleya stają jego córka Mabel oraz Old Shatterhand. Rozprawa zostaje odroczona, co wykorzystują bandyci, porywając Mabel. Tymczasem Kingley umiera, jednak przed śmiercią wyjawia miejsce ukrycia złota dzielnemu wodzowi Apaczów – Winnetou. Po uwolnieniu Mabel Old Shatterhand wraz z przedstawicielem sądu, porucznikiem Cummingsem, udaje się na spotkanie ze swoim przyjacielem. Ochotę na przejęcie złota ma też plemię Siuksów, jednak Winnetou i Old Shatterhand jako pierwsi docierają do Doliny Śmierci, gdzie wśród indiańskich grobowców ukryty jest skarb. Niestety, bandyci znów porywają Mabel i przejmują złoto. Jednocześnie strzały przybyłych do doliny Siuksów powodują wybuch gazu ziemnego, co prowadzi do katastrofy.
Emisja: niedziela, 20 lipca, godzina 10:00; piątek, 25 lipca, godzina 17:30

„Latające machiny kontra Pan Samochodzik”
familijny, Polska 1991, reż. Janusz Kidawa, wys. Piotr Krukowski, Małgorzata Markiewicz, Jaś Strumiłło, Witold Pyrkosz, Krystyna Feldman
Pan Samochodzik wyjeżdża na wakacje. Podczas pobytu w górach poznaje niezwykłego autora powieści kryminalnych, pana Arizona i włoską ekipę filmową. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika jedna z aktorek grających we włoskim filmie Diana. Pan Samochodzik postanawia poprowadzić własne śledztwo. Gdy znajduje zaginioną aktorkę, okazuje się, że za sprawą kryje się coś jeszcze. Cenne dzieła sztuki mają niedługo zostać wywiezione za granicę…
Emisja: piątek, 25 lipca, godzina 15:55

„Wakacje z piratami”
familijny, Niemcy 2006, reż. Franziska Meyer Price, wys. Christoph M. Ohrt, Ann-Kathrin Kramer, Max Tidof
Christian, zapracowany ojciec dwójki niesfornych dzieci i wspaniały mąż, chce, aby nadchodzące wakacje na Wyspach Kanaryjskich były dla jego rodziny niezwykłym przeżyciem. Planuje, iż cała czwórka uda się na rejs statkiem po malowniczych wodach, okalających wyspy. Ich kompanem i przewodnikiem podróży zostaje trochę dziwaczny kapitan Flynn. Jest jednak coś, czego nie wie nikt… Flynn podczas gry w karty z niebezpiecznymi piratami przegrał swój statek, którym cała piątka ma popłynąć w podróż… Rozpoczyna się szalona ucieczka, która sprowadzi bohaterów na odludną wyspę.
Emisja: piątek, 25 lipca, godzina 19:25

„Kontrakt: śmierć na zamówienie” – PREMIERA
akcja, Niemcy 2006, reż. Axel Sand, wys. Drew Fuller, Tanja Wenzel, Ken Bones, Alison King, Joel Kirby, Tim Steed
Młody Amerykanin – David Glover – pracuje w Berlinie jako kurier w firmie swojego wuja. Jest zakochany w koleżance z pracy – Jenny – która wkrótce wyjeżdża na studia do Barcelony. David planuje romantyczną kolację, by wyznać ukochanej swoje uczucia. Niestety, nic nie idzie zgodnie z planem. Podczas ostatniego kursu dostarczenia przesyłki, do samochodu Davida nieoczekiwanie wskakuje piękna nieznajoma – Lara – która podaje się za policjantkę. Szybko okazuje się, że kobieta jest niebezpiecznym płatnym zabójcą o pseudonimie Lorca. David, nie zdając sobie sprawy z kim ma do czynienia, pomaga jej. W tym samym momencie zostaje wrobiony w zabójstwo. Co więcej, w tę niebezpieczną sytuację zostaje wplątana również Jenny…
Emisja: piątek, 25 lipca, godzina 22:30

„Podróż Kota w Butach”
animacja, Japonia 1976, reż. Hiroshi Shidara
Dalszy ciąg przygód Kota w Butach. Kot Pero przyjmuje zakład, że w osiemdziesiąt dni objedzie dookoła świat. W czasie podróży czeka go wiele niezwykłych przygód. Niestety, wciąż podąża za nim trzech zbirów, wysłanych dawno temu przez Króla Kotów.
Emisja: sobota, 19 lipca, godzina 8:05

„Były sobie dinozaury” – PREMIERA
animacja, USA 1993, reż. Dick Zondag, Phil Nibbelink, Ralph Zondag, Simon Wells
Kapitan New Eyes podróżuje w czasie i dociera do ery dinozaurów. Karmi dinozaury swoimi magicznymi płatkami, które sprawiają, że stają się one inteligentne i nieagresywne. Następnie kapitan przenosi je do przyszłości, a dinozaury mają za zadanie spełnić życzenia dzieci mieszkających w Nowym Jorku
Emisja: sobota, 19 lipca, godzina 9:25

„Wehikuł czasu”
animacja, USA 2003, reż. Grzegorz Pawlak(reżyser wersji polskiej), Pam Carter, Will Meugniot
Nastoletni syn wynalazcy maszyny do podróży w czasie odkrywa, że jego ojciec jest zagubiony w czasie. Wyrusza w niezwykłą podróż, by sprowadzić ojca z powrotem do domu.
Emisja: poniedziałek, 21 lipca, godzina 16:00

„Barbie jako Księżniczka Wyspy”
animacja, USA 2007, reż. Greg Richardson
Księżniczka Rosella w skutek rozbicia się statku trafia na wyspę, na której wychowuje się, nieświadoma swojego pochodzenia. Rosella żyje na wyspie wraz ze swoimi wiernymi przyjaciółmi: czerwoną pandą Sagi, pawiem Azulem i małym słoniem imieniem Tika. Pewnego dnia, poszukiwacz przygód – książę Antonio – odkrywa tropikalny raj księżniczki. Rosella, pragnąc odkryć prawdę o swojej przeszłości, podąża wraz z nim do cywilizacji.
Emisja: wtorek, 22 lipca, godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Rumpelstiltskin”
baśń, Niemcy 2009, reż. Ulrich König, wys. Gottfried John, Julie Engelbrecht, Robert Stadlober
Biedny młynarz, aby zyskać w oczach królewskiego dworu wmawia królowi, że jego córka potrafi zmienić słomę w złoto. Jeden z ministrów króla postanawia uwięzić córkę młynarza i karze jej zamienić zgromadzoną słomę w cenny kruszec. Niestety, dziewczyna nie potrafi tego zrobić. Wtedy odwiedza ją Rumpelstiltskin, mały karzeł, który pomaga biednej córce młynarza. W zamian, dziewczyna obiecuje oddać mu swoje pierworodne dziecko…
Emisja: środa, 23 lipca, godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Król Drozdobrody”
baśń, Niemcy 2008, reż. Sibylle Tafel, wys. Jasmin Schwiers, Ken Duken, Felicitas Woll
W przepięknym zamku żyje zarozumiała córka króla. Pewnego dnia król organizuje uroczystość, by znaleźć księżniczce męża. Dziewczyna z wielką dumą i pychą odrzuca każdego zalotnika. Zdenerwowawszy się, Król poprzysięga wydać córkę za mąż, za pierwszego żebraka, który stanie u drzwi zamku.
Emisja: czwartek, 24 lipca, godzina 16:00

„Mega Spider-Man” – PREMIERA
animacja, USA 2012
W ciągu ostatniego roku, Peter Parker jako zamaskowany bohater, chronił Nowy Jork przed groźnymi złoczyńcami. Kiedy dyrektor T.A.R.C.Z.A oferuje Peterowi wzniesienie się na następny poziom, zdobycie nowych umiejętności i zostanie Mega Spider-Manem, ten nie zastanawia się długo. Liceum staje się tajną bazą operacyjną dla młodych bohaterów, którzy pod czujnym okiem dyrektora Fury’ego szkolą swoje umiejętności i toczą walkę ze złoczyńcami.
Premiera: poniedziałek, 21 lipca, godzina 14:30
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 14:30

„Świat według Ludwiczka”
animacja, USA 1998
Serial opowiada o przygodach Ludwiczka Andersona, chłopca z wielodzietnej, niezbyt bogatej rodziny. Ludi, tak na niego wszyscy mówią, nie należy do najchudszych dzieci. Bez jedzenia świat nie ma dla niego sensu. Lubi spotykać się z kolegami, grać z nimi w piłkę w czasie rozgrywek baseballowych, rzucać się śnieżkami w zimie i jeździć na rowerach. Niestety, często przeszkadza mu w tym jego młodszy brat Tommy. Ojciec Ludiego, Andy, pracuje w fabryce traktorów. Mama Ludwiczka jest typową gospodynią domową i ciągle gotuje.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:00 i 18:00

„SpongeBob Kanciastoporty”
animacja, USA 1999, reż. Małgorzata Boratyńska(reż wer pol)
SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół. W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

„Wspaniałe zwierzaki”
animacja, USA 2006
Serial „Wspaniałe zwierzaki” opowiada o śwince morskiej Linny, kaczuszce Ming Ming i żółwiu Tucku, którzy mieszkają w przedszkolu i są ulubieńcami dzieci. Każdego dnia po wyjściu dzieci do domu, trójka przyjaciół odbiera telefon z wezwaniem o pomoc i zamienia się w rozśpiewaną super-drużynę. Zwierzątka budują z przedszkolnych klocków i zabawek magiczną latającą łódkę i wyruszają na ratunek zagrożonym zwierzętom lub roślinom. Podróżują po kontynentach, latają w kosmos, nieraz nawet przenoszą się w czasie. W trakcie swoich wypraw przeżywają niesamowite przygody i napotykają trudne do rozwiązania problemy
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:55

„Kotopies”
animacja, USA 1998
Główni bohaterowie serialu „Kotopies” to złączeni ze sobą kot i pies. Pierwszy z nich uważa się za bystrego, eleganckiego i wysublimowanego. W wizerunku przeszkadza mu jego „ogon” czyli pies – głośny i naiwny, który kocha rock’n’rolla, żarcie i patyki. Kot marzy jedynie o spokojnym życiu na kanapie. Choć nie mają ze sobą nic wspólnego, kochają się jak bracia. Razem przeżywają różne przygody i stawiają czoła rozmaitym opryszkom.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Był sobie człowiek”
animacja, Francja 1978
Historia ewolucji człowieka. Serial przedstawia dzieje ludzkości od bardzo wczesnych początków do czasów teraźniejszych. Fabuła opowiada losy rodziny, przedstawiając jej codzienne życie na tle różnych epok. Informacje przedstawione w serialu oparte są o fakty historyczne.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:20

„Miś Yogi”
animacja, USA 1988
Bohaterem serialu jest uroczy Miś Yogi, mieszkaniec parku Jellystone, który nie marzy o niczym innym jak kradzież piknikowych koszyków turystom odwiedzającym park. Zachowanie to próbuje ukrócić strażnik Smith, jednak nawet i on nie potrafi się długo gniewać na sympatycznego misia. Z kłopotów próbuje go też zawsze wyciągać jego mały przyjaciel Boo Boo.
Emisja: wtorek-czwartek, godzina 17:20

„Gęsia skórka”
familijny, Kanada 1995
Serial przedstawia historie nastolatków, którym przydarzają się pełne grozy przygody np. walka z ożywioną, przerażającą lalką czy pobyt na obozie, z którego w tajemniczych okolicznościach giną dzieci.
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 19:40

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: sobota, godzina 14:00; środa, godzina 20:30

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: poniedziałek, godzina 20:30; sobota, godzina 15:00; niedziela, godzina 18:00

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: wtorek, godzina 20:00; sobota, godzina 12:00; niedziela, godzina 16:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *