„Legendy Chima” od 21 lipca w Czwórce (grafika)

21 lipca 2014 roku Czwórka (TV4), jako pierwsza telewizja ogólnodostępna, rozpocznie emisję serialu animowanego „Legendy Chima”,  którego światowa premiera miała miejsce w ubiegłym roku.

To pełna akcji, humoru, magii i fantastycznych przygód kreskówka, oparta na popularnej edycji klocków Lego i rozgrywająca się w świecie zwierząt, w olśniewającej baśniowej scenerii.

Magiczna kraina Chima od zarania dziejów była prawdziwym rajem dla zwierząt, mieszkających tam pośród przepięknej, bujnej natury i cieszących się jednocześnie rozwiniętą cywilizacją. Oprócz wspaniałych pojazdów, maszyn, zamków i fortów, dysponują też one czarodziejskimi przedmiotami. Szczęście i harmonię zapewnia krainie życiodajny wodospad CHI, spadający z okazałej góry. Moc CHI przechowywana jest w Świątyni Lwów. Szlachetne lwy, które jako pierwsze piły ze starożytnego źródła CHI i poprzysięgły go strzec, sprawiedliwie dzieliły się CHI z innymi plemionami. Zwierzęta z całego świata używały magicznych kul CHI, by zapewnić moc sobie oraz swoim pojazdom i wyposażeniu. Jednak teraz niektóre z tych plemion próbują naruszyć spokój i przejąć kontrolę nad CHI pod wodzą młodego księcia Craggera z plemienia krokodyli.

W świecie Chima wybuchnie wielka walka pomiędzy dobrem i złem – o CHI, o władzę i wreszcie… o przetrwanie tej magicznej krainy.

Na spotkania z bohaterami serialu Czwórka zaprasza od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30.

tv4legendychima

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *