19-25 lipca w TV Puls

W tygodniu 19-25 lipca TV Puls pokaże m.in. komedie „Juwanna Man” i „Obcy krewni” z Dannym De Vito i Kathy Bates oraz premierowo film „Wujaszek Buck”, uwielbianą przez widzów komedię w starym, dobrym stylu. W roli głównej występuje John Candy, jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów komediowych lat 80. i 90. Sekunduje mu znany z filmu „Kevin sam w domu” Macaulay Culkin. Oprócz tego trochę kina akcji oraz katastroficzny klasyk „Twister”. Ponadto TV Puls zaczyna emisję serialu „Detektyw w habicie” i kontynuuje drugi sezon włoskiej produkcji „Trzynasty Apostoł”.

„Zlecenie na śmierć”
akcja, Kanada 2010, reż. Dolph Lundgren, wyst.: Dolph Lundgren, Stefanie von Pfetten, Samantha Mathis
Zawodowy morderca KGB – Edward Genn (kryptonim „Icarus”) – w chwili upadku Związku Radzieckiego znajduje się w obcym kraju, w którym nikomu nie może ufać. Postanawia zacząć wszystko od początku. Przyjmuje nową tożsamość, zakłada rodzinę i próbuje prowadzić własny biznes. Wkrótce jednak Edward przekonuje się, że człowiek taki jak on nie zdoła uciec przed swoją kryminalną przeszłością. Teraz on sam staje się celem, a zabójca, który go ściga, nie cofnie się przed niczym, by wykonać zadanie.
Emisja: sobota, 19 lipca, godzina 20:00

„Dracula II: Odrodzenie”
horror, USA 2003, reż. Patrick Lussier, wyst.: Jason Scott Lee, Stephen Billington, Jason London, Craig Sheffer, John Light
Studenci medycyny znajdują ciało najsłynniejszego z wampirów. Nagle pojawia się tajemniczy nieznajomy, który za odkupienie ciała proponuje im bardzo dużo pieniędzy. Młodzi ludzie wiedzą, że takiej oferty nie mogą odrzucić.
Emisja: sobota, 19 lipca, godzina 21:50

„Twister”
katastroficzny, USA 1996, reż. Jan de Bont, wyst.: Helen Hunt, Bill Paxton, Philip Seymour Hoffman, Cary Elwes, Jami Gertz,
Grupa naukowców rusza w pościg za najgroźniejszym tornadem w historii Ameryki. Chcą oni umieścić w jego wnętrzu elektroniczne czujniki, a uzyskane dzięki nim dane wykorzystać do opracowania systemu wczesnego ostrzegania przed zbliżającym się huraganem. Aby tego dokonać, muszą stanąć oko w oko z cyklonem. Rozpoczyna się gra o wysoką stawkę.
Emisja: niedziela, 20 lipca, godzina 20:00

„Wojownicy”
przygodowy, USA/ Irlabdia/ Litwa 2002, reż. Byron W. Thompson, wyst.: Joanna Pacula, Rutger Hauer, Molly Culver
Rok 1191. Piękna i niebezpieczna wojowniczka – Elizabeth – po powrocie z krucjaty odkrywa, że jej syn – Peter – został porwany przez okrutnego Grekkora. Elizabeth natychmiast wyrusza na poszukiwania syna. W tej niebezpiecznej misji towarzyszą jej: lojalny Hunter, cyganka Sybil oraz piękna Eve. Razem stają się wojownikami i ruszają do walki przeciwko bezwzględnemu Grekkorowi, który sieje postrach wśród ludzi.
Emisja: niedziela, 20 lipca, godzina 00:15

„Wujaszek Buck” – PREMIERA
Familijny, komedia, USA 1989, reż. John Hughes, wyst.: John Candy, Macaulay Culkin, Jean Louisa Kelly, Garrett M. Brown
John Hughes w filmie „Wujaszek Buck” jest jednocześnie odtwórcą głównej roli, scenarzystą i reżyserem. Tytułowy wujaszek Buck to stary, bezrobotny kawaler o złotym sercu, który zarabia na życie obstawiając wyścigi konne. Jego zdesperowany brat prosi go o opiekę nad dziećmi. Beztroski, zabawny i pełen miłości wujaszek z ochota się zgadza, choć jest ostatnia osobą, której ktokolwiek chciałby powierzyć dzieci…
Emisja: wtorek, 22 lipca, godzina 20:00

„Atak dinozaurów”
akcja, USA 2010, reż. Colin Ferguson, wyst.: Raoul Trujillo, Kirsty Mitchell, Steven Brand
Małe amerykańskie miasteczko. Miejscowy uniwersytet zakupuje dodatkową ziemię, zajmując tereny uznawane przez Indian za święte. Indiański aktywista i właściciel muzeum Dakota jest bardzo zirytowany i postanawia poszukać zemsty w białym człowieku. Aby osiągnąć cel odprawia magiczny rytuał, w którym ożywia szkielety trzech dinozaurów: velociraptora, tyranozaura i pterodaktyla. Szczątki tych gadów zaczynają siać panikę w miasteczku. Lokalny szeryf Jake z pomocą żony Emmy, która jest paleontolożką próbuje opanować sytuację.
Emisja: wtorek, 22 lipca, godzina 23:00

„Rekin w Wenecji”
przygodowy, USA 2008, reż. Danny Lerner, wyst.: Stephen Baldwin, Hilda van der Meulen, Giacomo Gonnella
Spokój i cisza Wenecji zostają zmącone, gdy okazuje się, że w kanałach grasuje krwiożerczy rekin. Wenecja zamienia się w

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *