2-8 listopada w TV Puls

W tygodniu 2-8 listopada w TV Puls kilka kolejnych filmowych premier. Jedną z najciekawszych będzie świetny „Szósty zmysł” M. Night Shyamalana z Brucem Willisem w roli lekarza psychiatry, który próbuje pomóc chłopcu widzącemu zmarłych. W czwartek, 7 listopada, stacja po raz pierwszy pokaże też film familijny z wytwórni Disney „George prosto z drzewa”, który nawiązuje do legendy o Tarzanie. W roli człowieka-małpy wystąpi znany z ról komediowych Brendan Fraser. Oprócz tego TV Puls wyemituje m.in. horror „Dzień żywych trupów”, kolejną wariację na temat zombie zagrażających ludziom, kolejny odcinek własnego reality show „BANKOMAT. Wyścig z czasem” oraz kultowy obraz przygodowy „Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”.

„Happy wkręt”
animacja, Niemcy/ USA 2006, reż. Paul Bolger, Yvette Kaplan
Czarodziej pilnujący porządku w Krainie Baśni, udaje się na urlop. Podstępna macocha Frieda, w spółce ze złymi czarownicami, wilkami i trollami, próbuje wykorzystać tę sytuację i zmienić szczęśliwe zakończenia niektórych bajek, na bardziej dramatyczne. Happy endy „Kopciuszka”, „Śpiącej Królewny” i „Roszpunki” są zagrożone!. W ich obronie stają: Kopciuszek z przyjacielem Rickiem, psotnik Mambo, Munk oraz 7-miu Krasnoludków. Czy uda im się uratować najpiękniejsze bajki i ich szczęśliwe zakończenia?
Emisja: sobota, 2 listopada, godzina 11:45

„Pies nr 1”
familijny, USA 2010, reż. Bryan Michael Stoller, wyst.: Eric Roberts, Eliza Roberts, John-Paul Howard
Pewnego dnia w smutnym życiu Danny’ego pojawia się pies Teddy. Okazuje się, że czworonóg zaginął prezydentowi USA. Samotny chłopiec, mimo że bardzo zaprzyjaźnia się z pieskiem, postanawia zwrócić go do Białego Domu. Podczas podróży do Waszyngtonu spotyka różne osoby, które chętnie ukradłyby psa lub porwały go dla okupu. Na szczęście na ich drodze staje również Big Mike, który obiecuje pomóc Danny’emu w oddaniu psa głowie państwa.
Emisja: sobota, 2 listopada, godzina 14:50

„6-ty dzień”
akcja, USA 2000, reż. Roger Spottiswoode, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Michael Rapaport, Robert Duvall, Tony Goldwyn
Przyszłość. Doświadczony pilot i szanowany ojciec rodziny -€“ Adam Gibson -€“ odkrywa, że padł ofiarą nielegalnego eksperymentu: został sklonowany! Mężczyzna, który wygląda i zachowuje się jak Adam zajął jego miejsce w życiu. Wkrótce Gibson, ścigany przez tajemniczych zabójców, dowiaduje się o korporacji, która bezprawnie klonuje ludzi i czerpie z tego milionowe zyski. Szefowie firmy niebawem przekonują się, że sklonowanie Adama było błędem, gdyż ten nie zamierza poddać się i zrobi wszystko, by odzyskać swoje życie.
Emisja: sobota, 2 listopada, godzina 20:00

„Wściekła pięść”
akcja, Chiny/ Hongkong 2010, reż. Wai-keung Lau, wyst.: Donnie Yen, Alex Ahlstrom, Anthony Wong Chau-Sang
W Paryżu trwa strajk służb oczyszczających miasto z odpadów komunalnych. Wśród zalegających na ulicach śmieci grasują szczury, a do miejskiego szpitala trafiają pierwsze ofiary tajemniczego wirusa. Na tamtejszym oddziela chorób zakaźnych i tropikalnych pracuje Laurence Renoux, która z czasem zaczyna podejrzewać, że odpowiedzialne za epidemię są gryzonie. Sytuacja staje się dramatyczna, gdy ofiarą szczurów pada jej córka, Lola. Kobieta szybko musi wynaleźć szczepionkę, by uratować dziecko przed śmiercią. Pomoc uzyskuje ze strony specjalisty od deratyzacji, Alexa Cirellego, którego ojciec również trafił na oddział szpitalny…
Emisja: sobota, 2 listopada, godzina 22:25

„Inspektor Gadżet”
komedia, USA 1999, reż. David Kellogg, wyst.: Matthew Broderick, Rupert Everett
Wspaniała, aktorska wersja jednego z najpopularniejszych seriali animowanych, zrealizowana przez studio Walta Disneya, z całą właściwą mu fantazją i rozmachem. John Brown zatrudniony jest jako strażnik w laboratorium profesora Artemusa Bradforda – słynnego wynalazcy pracującego nad skonstruowaniem robota przyszłości. Pewnego dnia do laboratorium włamuje się demoniczny Dr Claw i wykrada najnowszy wynalazek. Podczas napadu ginie profesor a nieustraszony John Brown, który rusza w pościg za złoczyńcami, zostaje wysadzony w powietrze. Błyskotliwa Dr Brenda Bradford, kontynuując pracę swego ojca, ratuje Johna Browna przy pomocy eksperymentalnej techniki i wszczepia do jego ciała 14 000 najróżniejszych akcesoriów, przeobrażając go w super policjanta znanego jako Inspektor Gadżet – najbardziej uniwersalne i wszechstronne narzędzie w walce z przestępczością. Aby pochwycić złowieszczego Dr. Clawa i ocalić świat przed jego niecnymi zamiarami Gadżet musi wykorzystać wszystkie swoje nowe umiejętności i stoczyć śmiertelną walkę ze swym sobowtórem złym RoboGadżetem.
Nieprzerwana akcja, efekty specjalne najnowszej generacji, humor i fantazja sprawiają, że Inspektor Gadżet jest wspaniałą komedią dla całej rodziny.
Emisja: niedziela, 3 listopada, godzina 14:30

„Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”
przygodowy, USA 2003, reż. Gore Verbinski, wyst.: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Geoffrey Rush, Jonathan Pryce
Pierwsza część rewelacyjnej sagi pirackiej, której specjalnie przedstawiać nie trzeba. Niezapomniany Johnny Depp jako kapitan Jack Sparrow, a obok niego m.in. Geoffrey Rush, Keira Knightley i Orlando Bloom. Karaiby, XVIII wiek. Kapitan Barbossa kradnie piracki statek kapitana Jacka Sparrowa – „Czarną Perłę” – a następnie atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora – Elizabeth Swann. Sparrow zawiera sojusz z przyjacielem z dzieciństwa Elizabeth – Willem Turnerem. Na pokładzie najszybszego okrętu brytyjskiej floty „H.M.S. Interceptor” obaj wyruszają w pościg. Ci natomiast są ścigani przez narzeczonego Elizabeth – komandora Norringtona. Barbossa zmierza na tajemniczą wyspę – Isla de Muerte – gdzie dojdzie do ostatecznej rozgrywki. Okazuje się, że Barbossa i jego ludzie po zachodzie słońca przeistaczają się w armię żywych szkieletów. Związane jest to z klątwą, ciążącą na ukrytym skarbie.
Emisja: niedziela, 3 listopada, godzina 16:00

„Szósty zmysł”
thriller, USA 1999, reż. M. Night Shyamalan, wyst.: Bruce Willis, Haley Joel Osment, Toni Collette
Psycholog dziecięcy próbuje pomóc ośmioletniemu chłopcu widzącemu zmarłych poradzić sobie z tym niezwykłym darem.
Emisja: niedziela, 3 listopada, godzina 20:00

„Akademia policyjna”
serial komediowy, USA 1997, reż. Mark Jean, Robert Radler, wyst.: Bubba Smith, David Graf, Matthew Borlenghi, Joe Flaherty, Christine Gonzales, Jeremiah Birkett
Serial „Akademia policyjna” nawiązuje do słynnej serii filmów z lat 80. pod tym samym tytułem. W produkcji gościnnie występują m.in. bohaterowie znani z filmowej wersji „Akademii policyjnej”: Bubba Smith -€“ odtwórca niezapomnianej roli Mosesa Hightowera oraz David Graf jako Tackleberry. Serial przedstawia losy kandydatów na policjantów uczących się w Akademii Policyjnej. Problem polega jednak na tym, że ta akurat grupa kadetów nie do końca nadaje się do pilnowania porządku… A część z nich, jak na przykład uważany za nieformalnego przywódcę grupy Rich Casey, trafia tu nie z własnej woli… Czy taką grupę szaleńców uda się zmienić w prawdziwych policjantów?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:00

„Atak jurajski”
horror, USA 2013, reż. Anthony Fankhauser, wyst.: Alicia Ziegler, Corin Nemec, Vernon Wells
W czasie powrotu z wyprawy wojskowej dochodzi do katastrofy śmigłowca z oddziałem komandosów na pokładzie. Grupa ocalałych trafia w sam środek gęstej tropikalnej dżungli -€“ zaginionego świata dinozaurów. Komandosi będą musieli jak najszybciej znaleźć sposób na wydostanie się z pułapki, zanim staną się łupem prehistorycznych drapieżników.
Emisja: poniedziałek, 4 listopada, godzina 20:00

„Przetrwać 40 dni”
katastroficzny, USA 2012, reż. Peter Geiger, wyst.: Alex Carter, Monica Keena
Wyjątkowo silne ruchy płyt tektonicznych na dnie oceanu wywołują potężne tsunami. W obliczu nadciągającej zagłady wojsko podejmuje się zbudowania współczesnej arki Noego. W tym samym czasie pewna pani mikrobiolog stara się ocalić jak największą liczbę gatunków. W tym celu rozpoczyna zbieranie ich materiału genetycznego.
Emisja: wtorek, 5 listopada, godzina 20:00

„W poszukiwaniu świętego Graala, cz. 1”
przygodowy, Niemcy 2004, reż. Florian Baxmeyer, wyst.: Alicja Bachleda-Curuś, Harald Krassnitzer, Mirko Lang, Catherine H. Flemming
Wychowany przez mnicha David, dorastał, nie wiedząc, kim są jego rodzice. Teraz, jako pełnoletni chłopak, myśli tylko o skończeniu szkoły oraz o ukochanej Stelli. Pewnego dnia ktoś przypadkiem bierze próbkę jego krwi. Fakt ten pociąga za sobą cały łańcuch zdarzeń. Wkrótce, tajemnicza Lukrecja dowiaduje się o istnieniu Dawida i wyjawia mu prawdę o jego przeszłości. Informuje go, że jako niemowlę został porwany, a ona jest… jego matką. Lukrecja ma jednak ukryty cel: chce, by syn pomógł jej odnaleźć Święty Graal. Dzięki temu może zdobyć nieśmiertelność i niekończąca się władzę. Ostateczna bitwa o Święty Graal właśnie się rozpoczyna…
Emisja: środa, 6 listopada, godzina 20:00

„BANKOMAT. Wyścig z czasem”
reality show, Polska 2013
Siódmy odcinek programu „BANKOMAT. Wyścig z czasem”, nowego reality show TV Puls, w którym można wygrać duże pieniądze. Gospodarzem programu jest aktor Rafał Cieszyński, a głosem programu -€“ aktorka Weronika Książkiewicz. W tym wyjątkowym reality show liczy się spryt i szybkość. Akcja nowego programu TV Puls dzieje się w „miejskiej dżungli”, wśród samochodów i gąszczu budynków. W każdym odcinku zamknięty w bankomacie bohater programu musi tak kierować wybranymi przez siebie pomocnikami -€“ swoimi znajomymi lub przypadkowymi przechodniami -€“ by ci znaleźli w różnych zakątkach miasta każdą z czterech cyfr kodu PIN. Gracz jest wyposażony jedynie w smartfon, który umożliwia mu kontakt ze światem zewnętrznym. Cztery cyfry, cztery zadania, czterech różnych pomocników. Wygraną daje dopiero wprowadzenie kodu PIN. Ale to nie wszystko: z każdą minutą upływającego czasu stan konta w bankomacie zmniejsza się. „Bankomat. Wyścig z czasem” przytrzyma w napięciu tak, jak dobry film akcji!
Emisja: środa, 6 listopada, godzina 22:05

„George prosto z drzewa”
komedia, USA 1997, reż. Sam Weisman, wyst.: Brendan Fraser, Leslie Mann, Thomas Haden Church
Film z wytwórni Disney nawiązujący do opowieści o Tarzanie. Samolot pasażerski ma wypadek w Afryce. Jedyną ocalałą osobą jest niemowlę płci męskiej. Dwadzieścia lat później chłopak żyje w dżungli, przyjaźni się z gorylem. Pewnego dnia ratuje z opresji młodą Amerykankę, która przybyła do Afryki w poszukiwaniu przygód.
Emisja: czwartek, 7 listopada, godzina 20:00

„Kręcimy z gwiazdami”
program rozrywkowy, Polska 2013
Ósmy odcinek trzeciego sezonu programu rozrywkowego, w którym Ewelina Kopic przedstawia od kuchni życie polskich gwiazd. Kim są? Jaki jest fenomen ich sławy? Czy mają czas na życie prywatne? Co robią przed i po koncercie? O czym rozmawiają w drodze na występ?
W odcinku: Maciej Miecznikowski.
Emisja: piątek, 8 listopada, godzina 9:30

„Zabójcze zlecenie”
akcja, USA 2009, wyst.: Frida Farrell, Nick Mancuso, Rhett Giles, Brewier Welch
Płatna zabójczyni, która pracuje dla CIA, chce zmienić swoją profesję i skończyć z życiem na krawędzi. Jednak władze, którym podlega postanawiają do tego nie dopuścić. Najpierw zabijają męża agentki, a potem obierają ją za cel swoich działań.
Emisja: piątek, 8 listopada, godzina 20:00

„Dzień żywych trupów”
horror, USA 2008, reż. Steve Miner, wyst.: Ving Rhames, Christa Campbell, Nick Cannon
Wariacja na temat jednego z najbardziej znanych horrorów w historii. Oto całkiem nowe spojrzenie na historię, która w latach 70-tych przeraziła miliony na całym świecie. Witaj w małym miasteczku w stanie Kolorado. Niewielkie ulice, nieduże sklepy i brak pośpiechu wśród mieszkańców to codzienność tego urokliwego miejsca. Wszystko zmienia się z chwilą, gdy z grobów zaczynają powstawać zmarli przemienieni w zabójcze zombie. Teraz grupa nastolatków marząca o szalonej imprezie zaczyna żałować swoich życzeń. Nie mając drogi ucieczki, otoczeni przez zgraję głodnych i niewyobrażalnie szybkich potworów młodzi ludzie muszą połączyć siły i zrobić wszystko, by przeżyć…
Emisja: piątek, 8 listopada, godzina 00:35

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *