2. sezon animacji „Clarence” w Cartoon Network

Czas na drugi sezon przygód Clarence’a. Wyjątkowy optymista powraca do Cartoon Network, by zarażać pozytywną energią i pomagać innym. W nowych odcinkach bohater będzie prowadził śledztwo w sprawie szkolnej imprezy i posiądzie umiejętność panowania nad czasem. Premiera drugiego sezonu serialu „Clarence” w poniedziałek, 21 listopada 2016 roku, na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Clarence Wendel znany jest ze swojego pozytywnego nastawienia do świata. Swoje szalone pomysły realizuje z pomocą przyjaciół – Jeffa i Sumo.

W drugim sezonie serialu Clarence razem ze swoją ekipą postanowi przeprowadzić wielkie śledztwo w sprawie szkolnej imprezy. Ekipa przyjaciół podejrzewa, że w trakcie zabawy będzie miała miejsce inwazja obcych, którą koniecznie trzeba powstrzymać.

Innym razem Clarence będzie przekonany, że posiada zdolność manipulowania czasem. Chłopiec obieca sobie, że będzie wykorzystywał swoją umiejętność tylko po to, by czynić dobro. Jednak już pierwszy dzień w szkole będzie dużym sprawdzianem dla jego postanowień. Clarence będzie musiał wybrać, czy użyje niezwykłych umiejętności, by pomóc przyjaciołom, czy aby umilić sobie życie. O tym, jakiego wyboru dokona bohater widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki.

Premiera drugiego sezonu przygód Clarence’a w poniedziałek, 21 listopada. Emisja nowych odcinków serialu codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 15:05.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *