2. sezon „Kumple z dżungli – na ratunek!” w Boomerangu

Mieszkańcy puszczy znów są w niebezpieczeństwie. Na ratunek zwierzakom wyruszą dzielny pingwin Maurice i jego kumple z dżungli. Nieustraszeni bohaterowie staną oko w oko ze złem, które czai się w buszu na każdym kroku. Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Kumple z dżungli – na ratunek!” w poniedziałek 23 stycznia na antenie Boomeranga.

Wychowany przez tygrysicę pingwin Maurice i jego przyjaciele pilnują tego, by w dżungli nikomu nie działa się krzywda. Do dzielnej ekipy, poza głównym bohaterem, należą także rybka Junior oraz Gilbert, Al, Bob, Fred i Patricia.

W nowych odcinkach drugiego sezonu kumple z dżungli po raz kolejny pomogą mieszkańcom puszczy wydostać się z wielkich tarapatów. Przyjdzie im stanąć twarzą w twarz z największymi wrogami, a widzowie przekonają się, kto zwycięży w decydującym starciu. Gdy sytuacja zostanie opanowana, bohaterowie zmierzą się w konkursie na naukowe odkrycie i powalczą o nagrodę dla największego geniusza w całej puszczy.

Nowe odcinki drugiego sezonu serialu „Kumple z dżungli – na ratunek!” będzie można oglądać od poniedziałku 23 stycznia na antenie Boomeranga. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 15:55.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *