2. sezon „Nexo Knights” w Cartoon Network

W drugim sezonie „Nexo Knights” dzielni rycerze stają przed kolejnym wielkim wyzwaniem. Muszą odnaleźć magiczne księgi, nim zrobi to Jestro i jego armia. Premiera drugiego sezonu animowanego serialu „Nexo Knights” w poniedziałek, 19 września 2016 roku, na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Królestwo Knighton cały czas jest w niebezpieczeństwie. Drużyna walecznych rycerzy Nexo robi wszystko, by chronić terytorium i mieszkańców. Dzielny Clay, przywódca ekipy, razem z Aaronem, Lancem, Macy i Axlem wykorzystują swoje wyjątkowe umiejętności, by odpierać ataki potężnego Jestro, Księgi Potworów i ich okrutnej armii. W widowiskowych pojedynkach rycerze wykorzystują konie-roboty i tarcze, które posiadają niezwykłe supermoce. Zawsze mogą też liczyć na pomoc czarownika Merloka.

W drugim sezonie „Nexo Knighst” rycerzy Nexo czeka kolejne trudne zadanie. Trzeba odnaleźć rozsiane po całym królestwie Knighton magiczne księgi i nie dopuścić, by wpadły w niepożądane ręce Jestro, który mógłby je wykorzystać do realizacji swoich niecnych planów. Okazuje się, że jeden z zaczarowanych egzemplarzy ukryty jest w Królewskiej Akademii. Aby niepostrzeżenie pilnować księgi, rycerze pojawią się tam w roli uczniów. Niestety, edukacja nie będzie szła łatwo, a Jestro szybo odkryje ich podstęp i naśle na szkołę armię swoich potworów. Zapowiada się wielki pojedynek.

Premiera drugiego sezonu „Nexo Knighst” na antenie Cartoon Network w poniedziałek, 19 września. Emisja nowych odcinków codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *