2. sezon „Podejrzanego” i 3. sezon „Skandalu” we wrześniu w AXN

26 września 2016 roku, zaledwie dzień po światowej premierze, AXN pokaże 2. sezon serialu „Podejrzany”, w którym Juliette Lewis powróci w roli detektyw Andrei Cornell, aby rozwikłać zagadkę morderstwa żony znanego biznesmena. Specjalnie dla kobiet AXN przygotował premierę 3. sezonu produkcji „Skandal”, w której brudne sekrety elit rządzących w Waszyngtonie będzie starała się ukryć przed opinią publiczną Olivia Pope. Dla fanów najsłynniejszego kanibala w historii kina, AXN przygotował filmy „Hannibal” i „Czerwony Smok” z Anthonym Hopkinsem.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym AXN

Drugi sezon serialu „Podejrzany” to historia śledztwa toczącego się w świecie wielkiej finansjery w Karolinie Północnej. Pewnego dnia na przyjęciu w tajemniczych okolicznościach ginie Kate, młoda żona spadkobiercy fortuny, Erica Warnera (Michael Ealy). Sprawą zajmuje się detektyw Andrea Cornell (Juliette Lewis), która na potrzeby śledztwa zaczyna drążyć w prywatnych relacjach łączących członków rodziny Warnerów. Walcząc o swoją wolność, reputację i utrzymanie rodzinnego biznesu, Eric szybko odkrywa, że jego ukochana żona i bliscy nie są tymi, za których się podawali. Każdy odcinek serialu odkrywa kolejne tajemnice z życia rodziny Warnerów. Premiera 2. sezonu serialu „Podejrzany” w poniedziałek, 26 września o godzinie 22:15 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godzinie 22:15.

Serial „Skandal” to historia Olivii Pope (Kerry Washington, nominowana za tę rolę do Złotych Globów), która jako doradca prezydenta Stanów Zjednoczonych ds. mediów zajmuje się ochroną wizerunku rządzącej elity. W obawie przed ujawnieniem swojej intymnej relacji z najwyższą osobą w państwie, postanawia porzucić posadę w Białym Domu i otwiera własną firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Ma nadzieję rozpocząć nowy rozdział swojego życia, ale szybko przekonuje się, że przeszłości nie może tak łatwo zostawić za sobą. W nowych odcinkach trzeciego sezonu serialu Olivia i jej zespół będą coraz bliżej poznania tajemnicy operacji Remington, w wyniku której zestrzelono samolot pasażerski, na którego pokładzie znajdowała się matka głównej bohaterki. Na jaw wyjdą również kolejne brudne sekrety kandydatów ubiegających się o prezydencki fotel w kolejnych wyborach. Premiera 3. sezonu serialu „Skandal” w poniedziałek, 19 września o godzinie 12:10 w AXN. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 11:05 i 12:05.

„Hannibal” to ekranizacja drugiej części bestsellerowej trylogii Thomasa Harrisa, w reżyserii Ridleya Scotta, której fabuła rozgrywa się 10 lat po wydarzeniach ze słynnego Milczenia Owiec. Dr Hannibal Lecter (Anthony Hopkins), po ucieczce ze szpitala psychiatrycznego, wiedzie spokojne życie we Florencji jako kustosz muzeum. Agentka FBI, Clarice Starling (Julianne Moore), otrzymuje pewnego dnia list od doktora i rusza w ponowny pościg za swoim największym przeciwnikiem. Jego śladem podąża również pałający żądzą zemsty Mason Verger (Gary Oldman), jeden z nielicznych ludzi, którzy przeżyli atak Hannibala. Premiera filmu „Hannibal” w piątek, 9 września o godzinie 22:00 w AXN.

Thriller „Czerwony smok” to ostatnia część trylogii o najsłynniejszym kanibalu w historii kina, powstała na podstawie powieści Thomasa Harrisa. Agent FBI Will Graham (Edward Northon) prowadzi śledztwo w sprawie seryjnego zabójcy nazywanego Zębową Wróżką (Tooth Fairy), który morduje całe rodziny. O pomoc w rozwiązaniu sprawy Graham zwraca się do swojego największego wroga: niezwykle inteligentnego, zwyrodniałego mordercy – dr Hannibala Lectera. Wkrótce okazuje się, że Zębowa Wróżka otrzymuje poufne informacje na temat Grahama i jego rodziny, najprawdopodobniej od samego Lectera. Premiera filmu „Czerwony Smok” w piątek, 16 września o godzinie 21:00 w AXN.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *