„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” przedpremierowo w IPLI

Już od 24 sierpnia 2016 roku dwa pierwsze odcinki nowego serialu kryminalnego Czwórki „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” będą dostępne przedpremierowo w telewizji internetowej IPLA.

Na antenie TV4 serial zadebiutuje 5 września. Będzie go można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00, bezpośrednio po „Policjantkach i Policjantach” i będzie to jedyny godzinny serial polski emitowanym cztery razy w tygodniu w prime time.

Sprawdź godziny emisji serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”

„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” to opowieść o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw, jak zabójstwa, napady czy handel narkotykami. W jednej z głównych ról występuje Marek Włodarczyk, a w obsadzie zobaczymy także Sebastiana Wątrobę (znanego z „W-11-Wydział Śledczy”) i grono młodych aktorów: Kamilę Ścibiorek, Weronikę Lewoń, Dariusza Karpińskiego i Michała Mrozka.

Serial, będący najnowszą produkcją twórców „Policjantek i Policjantów” reaizowany jest we Wrocławiu przez firmę ATM Grupa a za jego reżyserię odpowiada Jakub Miszczak.

Udostępnione w IPLI odcinki można będzie śledzić bezpłatnie, w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnie wybranym urządzeniu – komputerze, smartfonie, tablecie czy w Smart TV.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *