2. sezon „Rosewood” na FOX

We wtorek, 29 listopada 2016 roku o godzinie 22:00, na FOX najlepszy patolog w Miami, wkroczy do akcji odkrywając kolejne tajemnice ludzkich ciał. Morris Chestnut („Maski szpiega”, „American Horror Story”), serialowy dr Beaumont, prowadzi jedno z najbardziej zaawansowanych laboratoriów w kraju rozwiązując największe zagadki Miami.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

W 2. sezonie serialu „Rosewood”, dr Beaumont wyjedzie m.in. do Nowego Jorku, aby rozwiązać sprawę zabójstwa Eddiego – męża Annalise Villy – Jaina Lee Ortiz, („Porwana”, „The After”) – policjantki z którą na co dzień współpracuje błyskotliwy patolog. Do niezastąpionego duetu dołączy ponownie siostra Rosewooda i jednocześnie „królowa toksykologii” Pippy, w którą wciela się Gabrielle Dennis („Dziewczyny z drużyny: Walcz do końca”). Wsparciem okaże się również specjalistka od DNA, była dziewczyna Pippy – Tara Milly Izikoff (Anna Konkle, „The Escort”). Ekipę laboratorium zasila również matka dr. Beaumonta – Donna, w tej roli Lorraine Toussaint („Orange Is the New Black”), która gra rolę nadgorliwej „laborantki”. W serialu pojawi się również tajemniczy kapitan Ryan Slade, w którego wcieli się Eddie Cibrian („CSI: Kryminalne zagadki Miami”, „Hitman – Cena Zemsty”), komplikując i tak już trudną sytuację między Rosewoodem i Villą.

W życiu dr. Beaumonta pojawi się także LeToya Luckett („Pan i Pani Killer”, „Single Ladies”), która zagra Tawnyę – nową dziewczynę głównego bohatera. Rodzące się uczucie, krytycznym okiem oceniała będzie Camille’a Spirlin, która zagra córkę nowej dziewczyny Rosewooda.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *