2. sezon serialu „Krew z krwi” od 12 kwietnia w TVP2 HD

Już od 12 kwietnia 2015 roku w każdą niedzielę w TVP2 HD widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu serialu „Krew z krwi”. Jak Carmen (Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do „normalnego życia” i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

Drugi sezon serialu sensacyjnego „Krew z krwi” wyreżyserował jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia – Jan Komasa. Ostatni klaps na planie padł 6 marca.

„Krew z krwi 2” to kontynuacja historii Carmen – matki trojga dzieci, wdowy po zamordowanym gangsterze, która zmuszona jest przejąć jego rolę, by chronić własną rodzinę. Z pozoru spokojne i poukładane życie rodzinne Carmen zamienia się w piekło zbrodni i przestępstw, które w finale pierwszej serii doprowadzają Carmen do dramatycznej decyzji: ucieczki z Polski.

W drugim sezonie Carmen powraca do kraju. Głównym powodem decyzji o powrocie jest kondycja psychiczna córki, Natalii. Dziewczyna nigdy nie pogodziła się ze śmiercią ojca, ma również pretensje do matki, że nie była przy niej w chwili jego śmierci. Po powrocie Carmen próbuje ułożyć sobie życie z dala od świata, przed którym uciekła kilkanaście miesięcy wcześniej. Nie kontaktuje się z dawnymi znajomymi i rodziną, ma nową tożsamość, poznaje też mężczyznę, z którym zaczyna budować bliższą relację.

Niestety okazuje się, że odcięcie się od dawnego życia nie jest proste i Carmen znów musi skonfrontować się z bratem i ojcem. Nie ufa im, ale jednocześnie nie może się od nich uwolnić emocjonalnie. Gdy staje przed sądem i zeznaje przeciwko najbliższej rodzinie, musi dokonać trudnego wyboru. Powrót Carmen okazuje się niewygodny także dla innych osób związanych ze światem przestępczym, a jej zeznania zagrażają wielu członkom mafii. Życie Carmen i jej dzieci ponownie jest zagrożone…

Kreowana przez Agatę Kuleszę postać Carmen doskonale wpisuje się w najnowszy nurt światowych seriali. To silna, dojrzała i momentami nieprzewidywalna kobieta, która w imię walki o rodzinę musi zmierzyć się z przestępczym światem.

Obok Agaty Kuleszy na ekranie ponownie zobaczymy aktorów znanych z pierwszego sezonu „Krwi z krwi”, w tym: Andrzeja Andrzejewskiego, Iwonę Bielską, Izę Kunę, Jerzego Grałka, Mariusza Bonaszewskiego, Szymona Bobrowskiego, a także najmłodsze pokolenie aktorów reprezentowane przez Macieja Musiała, Małgorzatę Kozłowską i Natana Czyżewskiego.

W drugim sezonie pojawią się liczne nowe wątki i nowi bohaterowie, a do obsady dołączą, m.in.: Bartłomiej Topa, Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr Głowacki, Tomasz Sobczak, Wiesław Komasa, Bartosz Gelner, Antoni Królikowski.

Serial, oparty na holenderskim formacie „Penoza”, wyprodukowała firma Endemol Polska na zlecenie Dwójki.

„Krew z krwi”, II sezon

Premiera: niedziela, 12 kwietnia, godzina 21:10
Emisja: niedziela, godzina 21:10

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *