2. edycja programu „Rolnik szuka żony” w TVP1 HD

Już w święta wielkanocne – 5 kwietnia o godzinie 21:25 – TVP1 HD pokaże pilotażowy odcinek specjalny programu „Rolnik szuka żony”. Widzowie zobaczą w nim po raz pierwszy 10. kandydatów na uczestników nowej edycji, której emisja zaplanowana jest od września.

Kim będą nowi uczestnicy programu „Rolnik szuka żony”? Czy wśród nich pojawi się kobieta szukająca męża? Widzowie dowiedzą się tego niebawem, 5 kwietnia o godzinie 21:25 w TVP1 HD. W specjalnym odcinku drugiej już edycji formatu zaprezentuje się 10 osób, którym do szczęścia brakuje tylko jednego – drugiej połówki. W serii krótkich wizytówek, każdy z 10 uczestników przedstawi swoje pasje, marzenia, plany na życie i – co najważniejsze – wizję idealnego życiowego partnera.

Po emisji odcinka, producenci programu czekać będą na listy od osób zainteresowanych bliższym poznaniem któregoś z uczestników. Cała korespondencja zostanie dostarczona adresatom, tak jak to miało miejsce w poprzedniej serii. Rolnicy, którzy otrzymają najwięcej listów, zostaną bohaterami drugiej edycji. I to oni sami, na podstawie nadesłanej korespondencji, wybiorą osoby, które zaproszą do udziału w programie.

Drugi sezon programu „Rolnik szuka żony” pojawi się na antenie TVP1 HD już jesienią. „Rolnik szuka żony” to polska wersja obecnego w 30 krajach angielskiego formatu telewizyjnego „Farmer Wants a Wife” stworzonego przez firmę Fremantle Media.

Uczuciowe zmagania rolników pierwszej edycji programu „Rolnik szuka żony”, emitowanego jesienią 2014 roku, średnio śledziło ponad 3,6 mln osób w grupie wszystkich widzów. Był to najpopularniejszy program rozrywkowy minionej jesieni. Finałowy odcinek polskiej edycji przyciągnął przed telewizory ponad 4,8 mln widzów. Program został nagrodzony Telekamerą w kategorii „Najlepszy program rozrywkowy 2014”.

Drugą edycję programu poprowadzi także Marta Manowska – dziennikarka, aktorka i podróżniczka. Reżyserami będą, jak poprzednio: Anna Więckowska i Konrad Smuga.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *