2. sezon thrillera „Krew” w Polsat Box Go

5 kwietnia w serwisie Polsat Box Go premiera 2. sezonu thrillera psychologicznego „Krew”. To kontynuacja docenionej przez widzów i recenzentów kryminalnej historii o rodzinie, którą mroczne sekrety wiodą ku kolejnym tragediom. Serial jest rodzimą adaptacją irlandzkiego pierwowzoru – „Blood”, który przez „The Guardian” został okrzyknięty jednym z najmocniejszych dramatów ostatnich lat. W nowym sezonie główne role grają: Katarzyna Z. Michalska, Ireneusz Czop i Kamil Kula. Do obsady dołączyli także m.in. Maciej Musiałowski, Olaf Lubaszenko i Monika Krzywkowska.

Premierowy odcinek drugiego sezonu „Krwi” trafi 5 kwietnia do pakietu Polsat Box Go Premium. Kolejne – co piątek. W pakiecie można również oglądać cały pierwszy sezon produkcji.

Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), po wyjściu z więzienia na wolność, próbuje poukładać swoje życie na nowo. Niestety czas spokoju nie trwa długo. Tym razem poważne kłopoty zawisną nad głową starszej córki, Alicji (Katarzyna Z. Michalska), która z pozoru jest wzorem idealnej żony i matki.

„Krew” to serial pełen skomplikowanych relacji i spraw, o których się nie rozmawia. Oprócz głównego wątku kryminalnego, serial odsłania wiele problemów psychologicznych rodziny: trójka rodzeństwa, które rywalizuje o względy ojca, romans, kłamstwa i kłopoty małżeńskie. A wszystko to w małym, dusznym miasteczku, gdzie trudne sprawy zwykło się ukrywać.

Reżyserem „Krwi” jest Marcin Ziębiński, znany m.in. z takich produkcji jak: „Znaki”, „Dublerzy”, „Komisarz Mama”, „Banksterzy”. W obsadzie 2. sezonu: Katarzyna Z. Michalska, Ireneusz Czop, Kamil Kula, Maciej Musiałowski, Olaf Lubaszenko, Monika Krzywkowska, Piotr Trojan, Piotr Głowacki, Janusz Chabior, Vanessa Alexander i Małgorzata Foremniak.

Serial na zlecenie Telewizji Polsat wyprodukował Polot Media.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *