Trzy premierowe filmy z serii „Gabinet z widokiem na morze” w Romance TV

Od 28 kwietnia w trzy kolejne niedziele fani Nory Kaminski będą mogli przenieść się do malowniczej Rugii aby śledzić przygody głównej bohaterki. Premiery aż trzech najnowszych filmów serii „Gabinet z widokiem na morze” Romance TV pokaże 28 kwietnia oraz 5 i 12 maja, zawsze o godz. 20:00.

Sprawdź godziny emisji filmu „Gabinet z widokiem na morze: Uparciuchy z Rugii” w PROGRAMIE TV

Gabinet z widokiem na morze to jedna z najpopularniejszych serii filmowych jaka zagościła w Romance TV w ostatnich latach. Premierowe filmy z tej serii obyczajowej będzie można zobaczyć na antenie stacji w trzy kolejne niedziele, 28 kwietnia, 5 i 12 maja o godz. 20:00. Tym razem Nora Kaminski będzie musiała zająć się bardzo poważnymi przypadkami pacjentów, gdzie ważna jest nie tylko wiedza medyczna ale i ogromna empatia.

„Gabinet z widokiem na morze: Uparciuchy z Rugii” – 28 kwietnia, godz. 20:00

Podczas rejsu statkiem jego kapitan traci przytomność. Nora Kaminski udziela mu pierwszej pomocy. Nora namawia kapitana na dokładne badania. Niestety okazuje się, że jej pacjent cierpi na nowotwór. Oprócz kłopotów ze zdrowiem ma również problemy osobiste. Julia, jego siostra, zarzuca mu, że zaniedbywał niedawno zmarłą matkę.

„Gabinet z widokiem na morze – Śpiąca Królewna” – 5 maja, godz. 20:00

Lea, niezwykle utalentowana, transpłciowa baletnica, wyraźnie daje do zrozumienia, że nie jest już Leonem, ale jej trenerka nie pozwala jej zatańczyć roli królewny. Lea, po swoim coming-oucie, musi walczyć z wykluczeniem. Nora opatruje Leę po wypadku i zauważa, że dziewczynka ma na skórze nie tylko otarcia i zadrapania…

„Gabinet z widokiem na morze – Zawrót głowy” – 12 maja, godz. 20:00

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Położna Claudia Koserow ma tyle pracy, że zaniedbuje swojego męża i jego chorą matkę. Oboje mają do niej o to pretensje. Przy którymś z porodów Claudia ma zawroty głowy, ale pracuje dalej, jakby się nic nie stało. Kiedy zdarza się to po raz drugi, Nora Kaminski zaczyna się poważnie martwić. Co dzieje się z Claudią?

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *