Aneta Kowalska z Grupy Infor przechodzi do zarządu Radia 357

Od 6 maja 2024 r. zarząd Radia 357 wzmocni Aneta Kowalska.

To dla nas bardzo ważny moment i mocny transfer w branży. Aneta jest świetnym fachowcem, zna rynek mediów na wylot. Ma na swoim koncie udaną cyfryzację treści DGP i budowę modelu subskrypcyjnego, w wyniku którego DGP wskoczyła na pozycję lidera dystrybucji swojej wersji cyfrowej. To dla nas duża satysfakcja, że Aneta wybrała właśnie Radio 357 na miejsce realizacji swoich talentów – mówi Paweł Sołtys kierujący pracami zarządu Radia 357.

Aneta Kowalska w zarządzie Radia 357 będzie odpowiedzialna za sprzedaż, marketing, komunikację i e-commerce.

Decyzja o przyjęciu zaproszenia do zespołu Radia 357 jest dla mnie nie tylko kolejnym krokiem w karierze. To nie jest zwykła zmiana pracy. Znam fenomen Radia 357 i chcę współtworzyć jego sukces. Radio 357 już osiągnęło bardzo dużo, ale wciąż ma ogromny potencjał, który warto i trzeba rozwijać. To radio wybitnych osobowości i fantastycznych głosów, wspierające twórców i polską kulturę, angażujące, wolne – nie tylko od partyjnej polityki i bloków reklamowych. Tę wolność czuć tutaj od progu. Jestem dumna, że od teraz mogę traktować to miejsce też jako swoje i bliskie. Gramy dalej i wykorzystamy każdą szansę, by rosnąć i rozwijać się – mówi Aneta Kowalska, od 6 maja członkini zarządu Radia 357.

Aneta Kowalska zastąpi w zarządzie Radia 357 Pawła Ruszkowskiego, który swoją funkcję CFO będzie kontynuował poza zarządem.

Ponieważ zgodnie z umową spółki nasz zarząd może liczyć maksymalnie 5 osób, Aneta zajmie miejsce, które zwolni Paweł Ruszkowski – Paweł w dalszym ciągu będzie pilnował radiowych finansów, pozostając na stanowisku naszego dyrektora finansowego – wyjaśnia Paweł Sołtys.

Źródło: Radio 357

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *