„Disney. Koncert spełnionych życzeń” w Polsacie

1 kwietnia Polsat wyemituje koncert piosenek z filmów Disneya. Zaśpiewają je największe polskie gwiazdy – między innymi: Edyta Górniak, Sara James, Roxie Węgiel, Kasia Łaska, Kuba Badach, Andrzej Piaseczny, Kamil Bednarek, Maciej Musiałowski, Piotr Gąsowski, a towarzyszyć im będzie Grott Orkiestra.

Sprawdź godziny emisji „Disney. Koncert spełnionych życzeń” w PROGRAMIE TV

Widzowie usłyszą niezapomniane przeboje między innymi z „Króla lwa”, „Małej syrenki”, „Tarzana”, „Krainy lodu”, „Naszego magicznego Encanto” i po raz pierwszy z najnowszej produkcji Walt Disney Animation Studios – „Życzenie”. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Adam Zdrójkowski. Ale to niejedyne atrakcje jakie czekają widzów tego wieczoru. Specjalnie na Koncert spełnionych życzeń do Warszawy przyjechały dwie uwielbiane postacie z filmów Disneya. Bałwanek Olaf z „Krainy lodu” i sam Kaczor Donald, który wraz z publicznością zgromadzoną w Teatrze Polskim i przed telewizorami będzie hucznie świętował 90-lecie swojego debiutu filmowego.

Aby jak najwierniej oddać baśniową atmosferę świata Disneya ekipa Polsatu pojechała do Disneyland Paris, skąd Adam Zdrójkowski będzie łączył się z widzami. – Już po raz drugi Polsat organizuje koncert przebojów z filmów Disneya. Poprzedni, z okazji 100-lecia wytwórni, który emitowaliśmy rok temu był wielkim sukcesem, czemu trudno się dziwić. Ogrom wzruszeń i radości, jakie przyniosły Widzom w każdym wieku te piosenki, niesamowite, pełne emocji wykonania, bajeczna scenografia, oryginalne postaci, które towarzyszyły artystom – wszystko to sprawiło, że zapragnęliśmy jeszcze raz zabrać Widzów do świata baśni i spełnić ich życzenia. Jestem pewna, że dadzą się porwać w tę podróż – mówi członkini Rady Nadzorczej Polsatu Nina Terentiew.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Koncert będzie zwieńczeniem Dnia Disneya w Polsacie, podczas którego stacja będzie emitować filmy legendarnej wytwórni. Będą to: „Zaplątani”, „Aladyn”, „Vaiana. Skarb oceanu”, „Zwierzogród”, „Moje magiczne Encanto”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *