2. sezon „Tom i Jerry Show” w Boomerangu

Tom i Jerry nie odpuszczą żadnej okazji, by sobie wzajemnie dokuczyć. W nowych odcinkach bohaterowie ogłoszą chwilowe zawieszenie broni i spróbują razem pomóc Spike’owi pozbyć się strasznego bólu zęba. Premiera drugiego sezonu serialu „Tom i Jerry Show” w poniedziałek, 3 października 2016 roku, na antenie Boomeranga.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Boomerangu

Wystarczy drobnostka, by Tom i Jerry rozpętali kolejną wielką awanturę i rozpoczęli następną gonitwę. W drugim sezonie zupełnie nowych przygód tę dwójkę czekają kolejne komiczne perypetie.

Tom postanowi pograć w krykieta, używając Jerrego zamiast piłki. Rozzłoszczonej i przerażonej myszce uda się w końcu uciec i ukryć w domu, zostawiając Toma na zewnątrz. W tym samym czasie radio nada komunikat, że nadciągają groźne burze. Przerażony Tom z dużą niechęcią będzie musiał ukryć się przed deszczem w psiej budzie.

W przerwie między kolejnymi gonitwami bohaterowie zjednoczą siły, by pomóc Spike’owi pozbyć się okropnego bólu zęba. Pies, choć bardzo cierpi, panicznie boi się wizyty u dentysty. Kot i mysz wspólnie zadecydują, że najlepszym sposobem na to, by ulżyć przyjacielowi, będzie wyrwanie bolącego zęba za pomocą jednej z bardzo niekonwencjonalnych metod. Czy dzięki ich pomocy Spike’owi uda się uniknąć wizyty u stomatologa? O tym widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki.

Drugi sezon „Tom i Jerry Show” od poniedziałku, 3 października, na kanale Boomerang. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:45. Przed premierą nowej serii fanów Toma i Jerrego czeka specjalny, całodniowy maraton „Dzień z Tomem i Jerrym”, który Boomerang wyemituje w niedzielę, 2 października od godziny 6:00.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *