Serial „Code Black: Stan krytyczny” w TV Puls

W poniedziałek, 3 października 2016 roku, TV Puls rozpocznie emisję amerykańskiego serialu „Code Black: Stan krytyczny”. Teraz serial „Code Black: Stan krytyczny” będzie miał swoją premierę w Polsce.

„Code Black: Stan krytyczny” („Code Black”) to serial, który przedstawia codzienne zmagania lekarzy najsłynniejszego oddziału ratunkowego w Stanach Zjednoczonych, gdzie czas mierzony jest w sekundach, a ocalenie ludzkiego życia graniczy z cudem. W centrum tego kontrolowanego chaosu szpitala Angels Memorial pracuje m.in. energiczna pani doktor Leanne Roris, w postać której wciela się zdobywczyni Oskara – Marcia Gay Harden. Gdy dołącza do niej czterech nowych lekarzy zaczyna się wspólna walka o ludzkie życie. Czy poradzą sobie z tak wielką presją? Jak wiele zaryzykują, by ratować życie pacjentów?

Serial „Code Black: Stan krytyczny” oparto na wielokrotnie nagradzanym filmie dokumentalnym pod tym sam tytułem, który przedstawia autentyczne przypadki medyczne z jednego ze szpitali Los Angeles. Film został zwycięzcą Los Angeles Film Festival w kategorii Najlepszy Film Dokumentalny oraz otrzymał nagrody publiczności na Starz Denver Film Festival i Aspen FilmFest. Serial „Code Black: Stan krytyczny” powstał we współpracy z wybitnymi amerykańskimi lekarzami i jest odzwierciedleniem ich prawdziwych zmagań z najtrudniejszymi przypadkami medycznymi. Od 2015 roku serial „Code Black: Stan krytyczny” emituje amerykańska stacja telewizyjna CBS. Popularność serialu okazała się tak duża, że powstał drugi sezon, który w CBS będzie emitowany od 28 września br.

„Code Black: Stan krytyczny”

Premiera: poniedziałek, 3 października, godzina 21:00
Emisja: poniedziałek, od 10 października, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

2 Comments on “Serial „Code Black: Stan krytyczny” w TV Puls”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *