W bostońskim wydziale zabójstw pracuje tylko jedna kobieta – Jane Rizzoli. Razem ze swoją przyjaciółką – patolog sądowym Maurą Isles rozwiązują najtrudniejsze zagadki kryminalne. Gdy w mieście dochodzi do serii brutalnych zabójstw, Rizzoli będzie musiała schwytać mordercę i zmierzyć się ze swoją trudną przeszłością. Premiera serialu “Partnerki” w poniedziałek, 3 października 2016 roku, na antenie TNT.

Sprawdź godziny emisji serialu “Partnerki”

Jane jest żywiołową i perfekcyjną panią detektyw, Maura to jej zupełne przeciwieństwo – spokojna i nieśmiała pracuje jako patolog sądowy. Choć na pierwszy rzut oka wszystko je różni, obie tworzą wyjątkowo zgrany duet. Prywatnie są najlepszymi przyjaciółkami, a w pracy potrafią rozwiązać nawet najbardziej zawiłe zagadki kryminalne Bostonu.

W pierwszym sezonie serialu, bohaterki będę musiały rozwiązać wyjątkowo trudną sprawę. W mieście dochodzi do serii morderstw, za którymi stoi człowiek o pseudonimie “Chirurg”. Partnerki będą musiały schwytać go, nim zaatakuje kolejne ofiary i dowiedzieć się, dlaczego morderca ma obsesję na punkcie Jane. Jak się okaże, panią detektyw i “Chirurga” łączą traumatyczne wydarzenia z przeszłości, które bardzo wiele zmieniły w jej życiu.

“Partnerki” to serial kryminalny oparty na serii bestsellerowych powieści Tess Gerritsen. W tytułowe role wcieliły się Angie Harmon i Sasha Alexander. Premiera pierwszego sezonu w poniedziałek, 3 października, na antenie TNT. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10.

Źródło: Turner Broadcasting System