2. sezon serialu „Podejrzany” w AXN

Gwiazda filmów „Urodzeni mordercy”, „Co gryzie Gilberta Grape’a” oraz „Od zmierzchu do świtu”, Juliette Lewis, wraca jako odtwórczyni głównej roli w 2. sezonie kryminalnej produkcji „Podejrzany”. Pierwszy odcinek 2. sezonu serialu już 26 września 2016 roku w AXN, dzień po jego premierze amerykańskiej.

Sprawdź godziny emisji serialu „Podejrzany”

Drugi sezon serialu „Podejrzany” to historia śledztwa toczącego się w świecie wielkiej finansjery w Karolinie Północnej. Pewnego dnia na przyjęciu w tajemniczych okolicznościach ginie Kate (w tej roli Jordana Brewster, znana z filmu „Szybcy i wściekli 7”), młoda żona spadkobiercy fortuny, Erica Warnera (Michael Ealy). Sprawą zajmuje się detektyw Andrea Cornell (Juliette Lewis), która na potrzeby śledztwa zaczyna drążyć w prywatnych relacjach łączących członków rodziny Warnerów. Walcząc o swoją wolność, reputację i utrzymanie rodzinnego biznesu, Eric szybko odkrywa, że jego ukochana żona i bliscy nie są tymi, za których się podawali.

Każdy odcinek serialu odkrywa kolejne tajemnice z życia rodziny Warnerów, a krąg podejrzanych o morderstwo ciągle się rozszerza. Ojciec Erica, John (znany z serialu „Lost: Zagubieni”, Terry O’Quinn), to odnoszący sukcesy biznesmen i człowiek o nieskazitelnej reputacji. Siostra głównego podejrzanego, Amanda (znana z filmu „Kocha, lubi, szanuje”, Mekia Cox), żona uznanego chirurga, pracuje jako adwokat. Najmłodszy w rodzinie Patrick (Charlie Barnett) pracuje w rodzinnej firmie jako analityk finansowy.

W nowym sezonie produkcji nie zobaczymy już Ryana Philippe’a. Wraz z nowym śledztwem w serialu pojawi się nowy główny podejrzany, Eric Warner. W tej roli Michael Ealy, którego można było niedawno zobaczyć na dużym ekranie w thrillerze „Idealny facet”. Wcześniej występował z Kevinem Baconem, jako budzący strach seryjny morderca Theo w serialu „The Following”, a także w produkcji „Almost Human”.

Serial został stworzony przez Barbie Kligman („Prywatna praktyka”) i powstał na podstawie australijskiego serialu o tym samym tytule, wykreowanego przez Stephena Irwina. O tym, kto okaże się winnym głośnej zbrodni, widzowie będą mogli się przekonać oglądając drugi sezon serialu na kanale AXN.

Premiera 2. sezonu serialu „Podejrzany” w poniedziałek, 26 września o godzinie 22:15, w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godzinie 22:15.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *