Nowe przygody „Jeźdźców Smoków” w Cartoon Network

Nieodkryte wcześniej lądy, nieznane gatunki smoków i trzymające w napięciu pojedynki – wszystko to czeka fanów serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata” w nowych odcinkach trzeciego sezonu. Kolejne przygody Czkawki i Szczerbatka będzie można śledzić od poniedziałku 5 września 2016 roku na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Czkawka, Szczerbatek, Astrid i inni trenerzy smoków z Berk znów mają do spełnienia ważną i bardzo niebezpieczną misję. Tym razem muszą odnaleźć tajemnicze smocze jajo, nim wpadnie ono w niepowołane ręce. W trakcie poszukiwań odkryją nieznane dotąd lądy i stoczą wiele widowiskowych pojedynków z dzikimi smokami i łowcami.

Jeźdźcy przez cały czas będą odpierać ataki Dagura, który wraz ze swoimi oddziałami kompletnie zniszczy ich wioskę w Berk. Astrid, widząc swój zdewastowany dom, postanowi wytrenować nową drużynę jeźdźców. Rekrutów bardzo szybko czeka prawdziwy sprawdzian umiejętności – walka z najpotężniejszym wrogiem. Dzięki ich pomocy Czkawka i jego przyjaciele wygrają kolejną bitwę z Dagurem, ale z pewnością nie będzie to ostatni pojedynek.

Nowe odcinki trzeciego sezonu serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata” będzie można oglądać od poniedziałku 5 września w Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 19:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *