2. sezony seriali „Kraina bezprawia” oraz „Hap i Leonard” na AMC

W poniedziałek 20 marca o godzinie 3:00 (powtórka tego samego dnia o 21:00) kanał AMC wyemituje premierowy odcinek 2. sezonu „Krainy bezprawia”, serialu sztuk walki rozgrywającego się w postapokaliptycznej przyszłości. W kolejnym tygodniu na antenie zagości także 2. sezon „Hapa i Leonarda: Mucho Mojo”, czarna komedia oparta na prozie Joego Lansdale’a. Na pierwszy odcinek kanał AMC zaprasza w czwartek 30 marca o godzinie 21:00.

W 2. sezonie „Krainy bezprawia” bohaterowie zostają rozdzieleni – Sunny (Daniel Wu) oraz M.K. (Aramis Knight) przebywają w niewoli w dwóch różnych miejscach. Podczas gdy M.K. nie ustaje w próbach okiełznania swojej mocy, Sunny jest zdeterminowany, by odszukać swoją rodzinę, nawet jeśli miałby ponieść śmierć próbując tego dokonać. W swoich dążeniach Siepacz oraz chłopiec są wspomagani przez tajemniczych sojuszników, których motywacja budzi poważne zastrzeżenia. W tym samym czasie Wdowa (Emily Beecham) stara się umocnić swoją przewagę nad innymi baronami, jednak na polu rozgrywek o władzę pojawia się przerażająca i tajemnicza siła przygotowująca się do zemsty na nich wszystkich. Sojusze zostają zerwane, przyjaciele zdradzeni, a przed końcem sezonu Sunny oraz M.K. zmierzą się z druzgocącymi konsekwencjami swoich czynów, które na zawsze odmienią ich losy.

Pierwszy odcinek 2. sezonu serialu widzowie będą mogli zobaczyć w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych, w poniedziałek 20 marca o godzinie 3:00. Na powtórkę stacja zaprasza tego samego dnia o godzinie 21:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godzinie 21:00.

W kolejnym tygodniu na antenę AMC z 2. sezonem powróci serial „Hap i Leonard”, do którego scenariusz powstał w oparciu o „Mucho Mojo” – drugą książkę z serii o Hapie (James Purefoy) i Leonardzie (Michael Kenneth Williams) autorstwa Joego Lansdale’a. Biorąc pod uwagę fakt, że mojo oznacza niewytłumaczalną siłę natury, która popycha ludzi do działania w nieoczekiwany sposób, możemy spodziewać się, że Hap i Leonard powrócą z jeszcze większą dawką absurdu i zaskakujących zwrotów akcji. W nowym sezonie bohaterowie zostają uwikłani w historię tajemniczego morderstwa. Opowieść bierze swój początek od szkieletu, zaginionych prochów Trudy oraz potyczek z dilerem narkotyków z sąsiedztwa.

Premiera serialu w czwartek 30 marca o godzinie 21:00. Kolejne odcinki w każdy czwartek o godzinie 21:00.

Źródło: AMC Networks International – UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *