20. edycja Mikołajkowego Bloku Reklamowego w Polsacie

To już 20 lat, odkąd Telewizja Polsat i Polsat Media wspólnie z widzami pomagają dzieciom walczącym o swoje życie i zdrowie. Wystarczy prosty gest – włączyć telewizor i obejrzeć reklamy. Jak co roku, 6 grudnia o 18:45, czyli tuż przed Wydarzeniami, Polsat wyemituje specjalny blok reklamowy, z którego całkowity dochód, obliczany na podstawie wyników oglądalności, zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat. Do akcji dołączyło kilkanaście gwiazd stacji, m.in. Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka, Maciek Rock i Oskar Cyms.

Sprawdź godziny emisji Mikołajkowego Bloku Reklamowego w PROGRAMIE TV

Mikołajkowy Blok Reklamowy już od dwóch dekad jest nieodłącznym elementem świątecznych aktywności, które wprowadzają w nastrój pełen ciepła, życzliwości i troski o innych. Podobne emocje wywołuje akcja, która w nietypowy sposób zachęca do pomagania – wystarczy, aby przed ekranami telewizorów zebrała się jak największa grupa widzów podczas emitowanego w Polsacie specjalnego bloku reklamowego. W tym roku stacja podnosi poprzeczkę, angażując kilkanaście gwiazd – prezenterów, artystów i dziennikarzy, by jeszcze mocniej podkreślić komunikat – im będzie nas więcej, tym większa kwota zostanie przeznaczona dla podopiecznych Fundacji Polsat. A w tej akcji, żeby pomóc, trzeba niewiele.

Spoty zachęcające widzów do obejrzenia Mikołajkowego Bloku Reklamowego będą emitowane na antenach Grupy Polsat Plus od 22 listopada. Akcja będzie dodatkowo komunikowana w Internecie, na nośnikach DOOH oraz na mediach społecznościowych Grupy Polsat Plus, w tym Fundacji Polsat, gdzie do wsparcia akcji zaangażowały się gwiazdy Telewizji Polsat, a także dziennikarze Polsat News i Polsat Sport.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Reżyserem spotów jest Armin Kurasz, animacje do głównego spotu przygotowało Studio Produkcyjne Orka oraz dział autopromocji Telewizji Polsat.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *