Paweł Domagała opuszcza fotej jurorski w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Paweł Domagała zasiadał przy stole jurorskim od 18. edycji muzycznego show. W tym czasie mieliśmy okazję poznać jego wyjątkowe poczucie humoru, wielką wrażliwość i wrodzony optymizm. Był nie tylko ulubieńcem widzów, ale również uczestników i całej ekipy. Zawsze wstawał, oceniając występy artystów i rozbawiał wszystkich wesołymi anegdotami.

Sprawdź godziny emisji audycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w PROGRAMIE TV

Paweł Domagała podziękował za współpracę, publikując na swoich social mediach post o treści – „Chciałem Wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę się skupić na swojej twórczości – pracy nad nową płytą (premiera w listopadzie), przygotowaniem stand-upu, produkcją filmu w reżyserii Zuzy. Twojej Twarzy życzę kolejnych udanych sezonów. Będę kibicował.”

Na szczęście ulubiony juror nie znika zupełnie z polsatowego ekranu. Jego wybitny komediowy talent można nadal podziwiać, oglądając serial „Rafi”, emitowany na platformie Polsat Box Go. Gra w nim nie tylko główną rolę, ale jest również jego pomysłodawcą, co daje gwarancję dużej dawki inteligentnego humoru, jednak z dozą szczerej wrażliwości i nutą tajemniczej pozaziemskiej mocy.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Telewizja Polsat serdecznie dziękuje Pawłowi Domagale za ogromne zaangażowanie w realizację i wspólny sukces najlepszego muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *