Serial „Patagonia: ukryty raj” na Polsat Viasat Nature

Wybierzmy się w ekscytującą, odkrywczą podróż na południowy kraniec Ameryki Południowej z nowym serialem dokumentalnym „Patagonia: ukryty raj”. Ta seria, która zadebiutuje na antenie Polsat Viasat Nature 10 grudnia o 15:35, odkrywa tajemnice Patagonii – regionu słynącego z zapierających dech w piersiach krajobrazów, bogatej fauny i flory.

Sprawdź godziny emisji dokumentu „Patagonia: ukryty raj” w PROGRAMIE TV

„Patagonia: ukryty raj” zabiera widzów w hipnotyzującą podróż do serca tego rozległego i dzikiego regionu, rozciągającego się na części Argentyny i Chile. Seria składa się z trzech odcinków, które zagłębiają się w różnorodne ekosystemy, od potężnych Andów po najbardziej wysunięty na południe przylądek Horn. Każdy odcinek oferuje rzadkie spojrzenie na życie zwierząt, dla których Patagonia jest domem.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Viasat Nature w PROGRAMIE TV

„Patagonia: ukryty raj” to podróż, która rzuca światło na nieznane dotąd historie niezwykle malowniczych krajobrazów Patagonii i jej wyjątkowych mieszkańców. Premiera serii odbędzie się 10 grudnia o godzinie 15:35 na kanale Polsat Viasat Nature. Kolejne odcinki w niedziele o tej samej porze.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *