21-27 września w PULS 2

Program dokumentalno-sensacyjny „Ratownicy”, relacjonujący pracę służb ratunkowych oraz serie „WWE Superstars – Gwiazdy Wrestlingu” i „W poszukiwaniu mistrzów”, a także nowe odcinki „Jerry Springer Show” to pozycje programowe nadchodzącego tygodnia, emitowane w nowym paśmie „EMOCJONUJĄCE PIĄTKI”.

Weekendowy poranek 22 i 23 września najmłodsi widzowie spędzą z filmem „Barbie Syrenkolandia” oraz „Barbie i 12 Tańczących Księżniczek”. W sobotę, 22 września, kolejny odcinek nowej serii „Łowcy mitów”, która odkrywa zagadki ludzkości. W niedzielny wieczór, 22 września horror „Podgatunek: Żądza krwi”, emitowany w stałym paśmie „Horror Nocy Letniej”. Od poniedziałku 23 września PULS 2 dedykuje najmłodszym specjalne, 10-godzinne pasmo JUNIOR TV z najlepszymi animacjami, w którym zobaczyć można nowe przygody bohaterki serii „Marta Mówi” oraz detektywa „Inspektora Gadżeta”. Również od poniedziałku, 23 września, kontynuacja serii „Zaklinacz psów”, w której słynny psi psycholog Cesar Millan zdradzi autorskie sposoby na właściwe wychowanie pupila. We wtorek, 24 września kolejna porcja gagów w programie „Najśmieszniejsza zwierzęta. I ludzie” oraz uwielbiany, oparty na żarcie sytuacyjnym program „Ale numer”. Tego samego wieczoru widowiskowy serial przygodowy „Zaginiony świat”. W środę, 25 września, dowcipna i czarująca para w polskim sitcomie wszechczasów – „Kasia i Tomek”. Kolejny odcinek serii „13 posterunek”, w którym Czarek zmierzy się z podejrzeniami dotyczącymi jego orientacji seksualnej, już w czwartek, 26 września. Wieczór zakończy komedia „Sposób na kobietę”. 27 września w ramach nowego pasma EMOCJONUJĄCE PIĄTKI, emisja nowego odcinka programu „Ratownicy”. Po nim wyczekiwana seria „WWE Superstars – Gwiazdy Wrestlingu” o sportowcach tej najbardziej widowiskowej dyscypliny, reality TV „W poszukiwaniu mistrzów”, w którym światowej klasy zawodnicy MMA szkolą się u mistrzów sztuk walk w różnych zakątkach świata oraz 18. sezon „Jerry Springer Show”. Na zakończenie wieczoru PULS 2 zaserwuje widzom film akcji „Bunt maszyn”.

„Barbie Syrenkolandia”
Animacja, USA 2006
Elina wyrusza w magiczną, podwodną podróż do Syrenkolandii, by ocalić swego przyjaciela Nalu – księcia syren. Nalu został porwany, przez zwolennika Laverny, który pragnie uczynić ją najpotężniejszą w całej Wróżkolandii. Elina ma niewiele czasu, aby powstrzymać złoczyńców. Będzie potrzebowała pomocy Nori – upartej syrenki, która nie ufa obcym. Przekonanie do siebie Nori, okaże się dla Eliny niełatwym zadaniem, ale najtrudniejsze jeszcze przed nią… Uratowanie Nalu może wymagać największego poświęcenia w jej życiu: utratę skrzydeł.
Emisja: sobota, 21 września, godzina 8:45

„Barbie i 12 Tańczących Księżniczek”
Animacja, USA 2006 reż. Joanna Wizmur(reż wer polskiej)
W przepięknym, wypełnionym szczęściem i muzyką zamku, mieszka nie jedna, nie dwie, a dwanaście tańczących księżniczek! Niestety, zostają one pogrążone w smutku, gdy żądna korony, okrutna Rowena rzuca zły urok na dobrego króla – ich ojca. Najbardziej utalentowana z sióstr – piękna Genevieve – odkrywa jednak sekretne przejście do cudownej, magicznej krainy. Czy Genevieve i jej siostry zdołają powstrzymać Rowenę, ocalić ojca oraz przywrócić radość, muzykę i taniec do zamku?
Niezwykła, pełna magii, roztańczona opowieść z Barbie w roli głównej.
Emisja: niedziela, 22 września, godzina 8:40

„Łowcy mitów”
Dokumentalny, Wielka Brytania
Seria „Łowcy mitów” przedstawia największe zagadki ludzkości. Udowadnia, że takie zagadnienia, jak ukryte skarby, broń o nieograniczonej mocy czy sekrety długowieczności to nie tylko motywy przewodnie filmów przygodowych. Seria ujawnia m.in. kulisy zorganizowanej przez Himmlera wyprawy po Świętego Graala, przybliża legendę legendarnego pirata Kapitana Kidda i tłumaczy dlaczego Hitler uwierzył, że Włócznia Przeznaczenia da mu władzę nad światem.
Premiera: 7 września
Emisja: sobota, 21 września godzina 16:00 i 18:00

„Podgatunek: Żądza krwi”
Horror, USA 1994 reż. Ted Nicolaou wys. Anders Hove, Denice Duff, Kevin Spirtas
Pokonany przez siostry – Michelle i Becky – wampir – Radu – zostaje uratowany przez swą matkę. Cudem ocalony, postanawia zdobyć serce Michelle, w której wcześniej się zakochał…
Emisja: niedziela, 22 września, godzina 21:00

„Zaklinacz psów”
Reality TV, USA 2004
Słynny behawiorysta psów Cesar Millan pokazuje właścicielom jak być przywódcą swojego pupila. W każdym odcinku widzowie poznają kilka psów, ich właścicieli oraz problemy z jakimi się borykają. Sfrustrowani posiadacze czworonogów zwracają się do Millana, by ten dał im wskazówki, jak zmienić uciążliwe zachowania swoich ulubieńców.
Emisja: poniedziałek-czwartek, 23-26 września, godzina 18:00

„Zaginiony świat”
Przygodowy, Kanada, Australia wys. Peter McCauley, William deVry, Snow William, Michael Sinelnikoff
Przygody grupy podróżników uwięzionych na tajemniczej wyspie, odizolowanej od świata. Bohaterowie zmagają się z zamieszkującymi wyspę barbarzyńcami, a także niebezpiecznymi dinozaurami.
Premiera: 13 września
Emisja: poniedziałek-czwartek, 23-26 września, godzina 20:30

„Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie.”
Reality TV, USA
W programie zobaczymy najzabawniejsze sytuacje ludzi w towarzystwie zwierząt, np. psa, który uwielbia grać ze swoim właścicielem w siatkówkę w basenie, ptaka skaczącego w górę i w dół czy chomika fikającego koziołki.
Emisja: poniedziałek-czwartek, 23-26 września, godzina 19:00

„Ale numer!”
Komedia, Kanada 2000
„Ale numer!”, to doskonała zabawa dla całej rodziny i sprawdzona recepta na dobry humor. Autorzy programu, na zasadach „ukrytej kamery” w zabawny sposób „wkręcają” niczego nie podejrzewających uczestników.
Emisja: poniedziałek-czwartek, 23-26 września, godzina 20:00

„Kasia i Tomek”
Komedia, Polska 2002 wys. Joanna Brodzik, Paweł Wilczak
Zabawne perypetie 30-letniej Kasi i 35-letniego Tomka, którzy od ponad siedmiu lat tworzą związek oparty na kontrastach. Kasia jest uczuciową, trochę niezaradną kobietą natomiast Tomek jest bardziej poważny i niezależny. Kasia marzy o ślubie i dziecku, jednak Tomek nie ma tego w planach, zwłaszcza, że nie przepada za swoją przyszłą teściową. W każdym odcinku serialu poznajemy losy Kasi i Tomka oraz dowiadujemy się więcej o ich związku.
Premiera: 3 września
Emisja: poniedziałek-czwartek, 23-19 września, godzina 21:30

„13 Posterunek 2”
Komedia, Polska reż. Maciej Ślesicki wys. Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
Komendant policji – Władysław Słoik – jest fanatykiem cygar i swojego psa. Pracuje na 13. posterunku na peryferiach miasta razem ze zwariowanym posterunkowym – Cezarym Cezarym – a także posterunkową – Kasią – oraz wielkim fanem Arnolda Schwarzeneggera – Arnie’m. 13 posterunek to miejsce, gdzie może wszystko może się zdarzyć, o czym świadczy wiele bardzo zabawnych sytuacji.
Premiera: 3 września
Emisja: poniedziałek-czwartek, 23 -26 września, godzina 22:30

„Sposób na kobietę”
Komedia, USA 2004 reż. Shiraki Ryan wys. Mark Abney, Dicky Barrett, Marla Sokoloff
Clay Adams dostaje się do college’u i zamieszkuje w studenckim campusie. Jego uwagę szybko zwraca śliczna Amanda – członkini żeńskiego stowarzyszenia. Kiedy Amanda dostaje od koleżanek ze stowarzyszenia zadanie, że ma rozkochać w sobie geja, Clay postanawia wykorzystać szansę: postanawia udawać, że jest innej orientacji, niż w rzeczywistości. Z pomocą znajomych rozpoczyna przemianę…
Emisja: czwartek, 26 września, godzina 00:35

„Ratownicy”
Reality TV, Polska 2013
„Ratownicy” to pierwsza produkcja własna PULS 2. To program dokumentalno-sensacyjny typu reality-show pokazujący pracę ekip reporterskich w akcjach ratowniczych od pierwszej sekundy ich trwania. Ciekawostką jest fakt, że ekipy filmowe dyżurują z ratownikami czekając na wezwanie przez całą dobę. Wykorzystują przy tym specjalistyczne kamery, dzięki którym widzowie mogą zobaczyć miejsca niebezpieczne i niedostępne, a także być bliżej wydarzeń niż kiedykolwiek wcześniej oraz poznać samych ratowników.
Emisja: piątek, 27 września godzina 19:00

„WWE Superstars – Gwiazdy Wrestlingu”
Sportowy, USA 2013
Specjalnie dla fanów rozrywki sportowej wyjątkowy program, w którym największe gwiazdy WWE Superstars oraz piękne i powalające WWE Divy, spotykają się w jednym ringu, tworząc wielkie widowisko, przepełnione zaciętą rywalizacją.
Emisja: piątek, 27 września godzina 20:00

„W poszukiwaniu mistrzów”
Reality TV, USA 2007
Jimmy Smith i Doug Anderson, światowej klasy zawodnicy MMA szkolą się u mistrzów sztuk walk (m.in. Kung-fu, Karate Kyokushin, Savate, Hapkido, Muay Thai i Krav Maga) w różnych zakątkach świata.
Emisja: piątek, 27 września godzina 21:00

„Jerry Springer Show”
Reality show, USA 2009
Nowe odcinki nieprzewidywalnego, kontrowersyjnego i szalonego talk show Jerry’ego Springera. Prowadzący show konfrontuje ze sobą największych wrogów. Mąż przeciw kochankowi, czy też kobiety rywalizujące o tego samego mężczyznę – nieprzewidywalne pojedynki słowne z pewnością zaskoczą widzów. W rozwiązywaniu konfliktów ma pomóc prowadzący, widownia i zawsze gotowa do akcji ochrona. Najbardziej szokujące tematy, wbijające w fotel dyskusje – tego nie można przegapić!
Emisja: piątek, 27 września godzina 22:00

„Bunt maszyn”
Akcja, USA 2006 reż. Jim Wynorski wys. Joe Lando, Lisa LoCicero, Joshua Cox
Samolot, na pokładzie którego znajdują się tajne roboty armii, rozbija się na jednej z wysp Pacyfiku. Na poszukiwanie zaginionych robotów wyrusza specjalna jednostka wojskowa, która ma wyłączyć aktywne maszyny. Ogromne zagrożenie rośnie coraz szybciej, gdyż im dłużej roboty są aktywne, tym trudniej będzie je pokonać…
Emisja: czwartek, 27 września, godzina 00:00

„Inspektor Gadżet”
Animacja, USA, Kanada, Japonia, Francja, Tajwan
Detektyw Inspektor Gadżet wraz ze swoją siostrzenicą Penny i psem Łepkiem tropi złowrogiego Doktora Klaufa, który chce przejąć władzę nad światem. Sam Gadżet jest nieco nierozgarnięty, ale z pomocą Penny, Łepka i szefa – Quimby’ego udaje mu się szczęśliwie wydostać z pułapek zastawionych przez Doktora Klaufa.
Emisja: poniedziałek-piątek, 23-27 września, godzina 8:10 i 16:00

„Marta Mówi”
Animacja, USA, Kanada
Sympatyczna suczka rasy labrador – Marta – zjada zupę z makaronem w kształcie liter alfabetu. Chwilę później, ku zaskoczeniu domowników, Marta… zaczyna mówić ludzkim głosem! Suczka natychmiast nawiązuje rozmowy z każdą napotkaną osobą. Następnie jej opiekunowie, a w szczególności dziewczynka – Helenka – wraz z Martą przeżywają szereg zabawnych przygód koncentrujących się wokół gadatliwej labradorki.
Emisja: poniedziałek-piątek, 23-27 września, godzina 8:40 i 14:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *