23-29 kwietnia w TV Puls

W tygodniu 23-29 kwietnia 2016 roku TV Puls zaprasza na Wieczór z Nicolasem Cage’em. Już w niedzielę, 24 kwietnia, kanał premierowo wyemituje film „Ghost Rider”, w którym obok bohatera wieczoru występuje piękna Eva Mendes, a następnie znakomity obraz „Pan życia i śmierci”, gdzie Cage’owi towarzyszy Jared Leto (laureat Oscara i Złotego Globa za film „Witaj w klubie”). „Ghost Rider” to oparta na komiksie Marvela pełna efektów specjalnych historia kaskadera motocyklowego, który, by chronić rodzinę, w młodości podpisał pakt diabłem. Z kolei „Pan życia i śmierci” opowiada o niebezpiecznym, ale fascynującym świecie handlarzy bronią, dla których liczy się tylko zysk. Ponadto TV Puls zaprasza na premierowe seanse takich hitów, jak film akcji „Tunel” z legendarnym Sylvestrem Stallone’em, znakomitą produkcję przygodową „Robin Hood: Książę złodziei” z Kevinem Costnerem w roli głównej oraz głośny film „Mamma Mia!” z udziałem Meryl Streep i Pierce’a Brosnana.

Fanom seriali TV Puls zaserwuje kolejne premierowe odcinki produkcji „Dziesięć przykazań” i „Niewolnica Victoria” oraz premierowe odcinki 20. sezonu niemieckiego serialu akcji „Kobra – oddział specjalny”.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV.

„Dziesięć przykazań”
serial kostiumowy, Brazylia 2015, reż. Alexandre Avancini, wyst.: Angelina Muniz, Camila Rodrigues, Giselle Itié, Guilherme Winter, Sérgio Marone, Zé Machado
Dworskie intrygi, walka o władzę, miłość… Serial „Dziesięć przykazań” to swobodna adaptacja życia biblijnego Mojżesza i jego otoczenia. Historyczne tło jest jednak tutaj tylko pretekstem do ukazania dworskich intryg, skomplikowanych relacji rodzinnych, bezwzględnej walki o władzę oraz całej gamy uczuć, które od zawsze towarzyszą człowiekowi, takich jak miłość, zazdrość i nienawiść. Bohaterami są zarówno historyczne, jak i fikcyjne postaci. „Dziesięć przykazań” to jedna z największych telewizyjnych produkcji w Brazylii ostatnich lat. Serial wyróżnia się zarówno wspaniałymi kostiumami, jak i charakteryzacją, dzięki czemu wiernie oddaje realia sprzed kilku tysięcy lat. Na potrzeby serialu zbudowano aż 28 scenografii na 7 tys. mkw. powierzchni. Na ekranie wystąpiło aż 85 aktorów, a liczba członków całej ekipy filmowej wyniosła 750 osób.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:00

„Niewolnica Victoria”
serial obyczajowy, Kolumbia 2016, wyst.: Nerea Camacho, Orián Suárez, Miguel de Miguel, Modesto Lacen, Norma Martínez, Ricardo Vesga, Viña Macado, Andrés Suárez
Tajemnicza przeszłość pięknej kobiety… Walka o sprawiedliwość i losy najbliższych… Serial „Niewolnica Victoria” to przejmująca historia walki kobiety o sprawiedliwość i losy najbliższych. „Niewolnica Victoria” przedstawia życie młodej i pięknej markizy Victorii, która przybywa do Ameryki, by poślubić Nicolása, zamożnego kupca i właściciela hacjendy. Przeszłość tajemniczej kobiety jest jednak bardzo skomplikowana. Wychowana przez niewolników, którzy stali się jej rodziną, wyrwana z rąk najbliższych, Victoria wraca, by walczyć o lepszy los bliskich jej sercu ludzi… Kobieta jest gotowa na konfrontację z każdym. Czy sprawiedliwość zwycięży? Ta kostiumowa megaprodukcja okazała się hitem w Kolumbii. Dzięki niej Telewizja Caracol – producent serialu – umocniła swoją pozycję lidera w kraju. Sukces produkcji okazał się tak duży, że zainteresowały się nią również telewizje w innych państwach. Oprócz Polski „Niewolnica Victoria” została już sprzedana do: Stanów Zjednoczonych, Boliwii, Chile, Kostaryki, Gwatemali, Nikaragui, Panamy, Paragwaju, Peru, Dominikany, Armenii, krajów byłej Jugosławii (Macedonia, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Czarnogóra, Słowenia, Chorwacja) oraz krajów Afryki Subsaharyjskiej. W rolę Victorii wciela się hiszpańska aktorka Nerea Camacho, laureatka prestiżowej hiszpańskiej nagrody filmowej Goya.
Emisja: poniedziałek-piątek, od godziny 16:00

„Kobra – oddział specjalny”, XX sezon
serial akcji, Niemcy 2015, wyst.: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
Serial opowiada o przygodach patroli policyjnych na autostradzie. Podczas pracy spotykają ich niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi.
Emisja: poniedziałek-piątek, od godziny 10:00

„Bibliotekarze”
przygodowy, USA 2014, wyst.: Noah Wyle, Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
„Bibliotekarze” to fascynująca podróż dla fanów „Indiany Jonesa” i poszukiwaczy tajemnic przeszłości. Serial opowiada o tajnym stowarzyszeniu zapalonych bibliotekarzy, którzy chroniąc starożytnych artefaktów, takich jak Arka Przymierza, Włócznia Przeznaczenia, Kielich Judasza czy legendarny miecz Excalibur, doświadczają niezwykłych przygód, odkrywają sekrety ludzkości i chronią ją przed nadnaturalnymi zagrożeniami. Czy uratują świat przed nadprzyrodzonymi siłami? Serial „Bibliotekarze” oparto na serii emitowanych w TV Puls znakomitych filmów przygodowych pt. „Bibliotekarz” z Noahem Wyle’em w roli mola książkowego Flynna Carsena, który staje na straży największych skarbów cywilizacji.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Tunel” – PREMIERA
akcja, USA 1996, reż. Rob Cohen, wyst.: Sylvester Stallone, Viggo Mortensen, Amy Brenneman, Dan Hedaya,
Sylvester Stallone wciela się w rolę skompromitowanego pracownika służb ratunkowych, który dostaje szansę na swoje odkupienie. Po zawaleniu się jednego z podmiejskich tuneli w Nowym Jorku, mężczyzna musi znaleźć drogę do wnętrza i uratować uwięzionych tam ludzi zanim będzie za późno.
Emisja: sobota, 23 kwietnia, godzina 20:00

„Underworld: Bunt Lykanów”
akcja, USA, Nowa Zelandia 2009, reż. Patrick Tatopoulos, wyst.: Rhona Mitra, Michael Sheen, Bill Nighy, Steven Mackintosh
Viktor, potężny władca wampirów chce, aby Lykanie służyli jego ludziom i bronili murów zamkowych od wschodu do zachodu słońca. Sytuacja ulega całkowitej zmianie, gdy jeden z niewolników i ulubieniec Viktora, Lucjan, zakochuje się w córce przywódcy. Miłość ta jest nie do zaakceptowania przez pobratymców Sonji, którzy szybko chcą się pozbyć niewygodnej relacji. Kiedy jednak Lucjan straci ukochaną, bez wahania poprowadzi lud Lykanów do wolności lub na śmierć.
Emisja: sobota, 23 kwietnia, godzina 22:35

„Ghost Rider” – PREMIERA
akcja, USA, Australia 2007, reż. Mark Steven Johnson, wyst.: Nicolas Cage, Eva Mendes, Matt Long, , Sam Elliott
Dawno temu gwiazdor motocyklowy, Johnny Blaze, zawiera pakt z diabłem, aby chronić swoją najbliższą rodzinę. Diabeł szybko jednak wraca po zapłatę. Johnny za dnia jest twardzielem głodnym rywalizacji, w nocy natomiast zamienia się w Ghost Ridera, ścigającego zbuntowane demony. Zmuszony do takiego przymierza, kaskader postanawia stawić czoła swojemu przeznaczeniu.
Emisja: niedziela, 24 kwietnia, godzina 20:00

„Pan życia i śmierci”
thriller, USA/ Francja/ Niemcy 1995, reż. Andrew Niccol, wyst.: Nicolas Cage, Jared Leto, Bridget Moynahan
Jurij Orłow ma wiele twarzy i wiele fałszywych tożsamości. Na pewno jednak urodził się na Ukrainie, a dzięki podrobionym papierom o żydowskim pochodzeniu może cieszyć się urokami amerykańskiej demokracji. Jurij postanawia zostać handlarzem bronią. Żyje jednak w wiecznym stresie, starając się zawsze o krok wyprzedzać zarówno konkurencję z branży, jak i zawziętego agenta Interpolu, Jacka Valentine’a. Rok 1991 przynosi rozpad Związku Radzieckiego. Orłow natychmiast jedzie na Ukrainę, gdzie czekają na niego arsenały niepilnowanej przez nikogo broni oraz wujek Dimitrij, generał ukraińskiej armii. Jurij osiąga bogactwo, o jakim nigdy nie marzył. Nie wie jeszcze, że przyjdzie mu się zmierzyć z zupełnie nieoczekiwanym przeciwnikiem, własnym sumieniem.
Emisja: niedziela, 24 kwietnia, godzina 22:15

„Oczy smoka”
akcja, USA 2012, reż. John Hyams, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Cung Le, Johnny Holmes
Ryan Hong trafia do ciężkiego więzienia. Z pomocą przychodzi mu odsiadujący wyrok Tiano. Pod okiem nowego mentora, Ryan zgłębia tajniki i szkoli się w sztukach walki. Po wyjściu na wolność Ryan przyjeżdża do Nowego Orleanu, gdzie trafia w środek wojny gangów. Jako bezstronny, unika starć z gangsterami mimo to jednak zostaje aresztowany. Tam poznaje prawdziwego króla lokalnej przestępczości, Pana V, skorumpowanego szefa policji. Poznając kulisy przestępczych działań postanawia na własną rękę zakończyć trwającą wojnę.
Emisja: poniedziałek, 25 kwietnia, godzina 20:00

„Zejście 2”
horror, Wielka Brytania 2009, reż. Jon Harris, wyst.: Gavan O’Herlihy, Jessika Williams, Krysten Cummings, Michael Reynolds, Shauna Macdonald
Oszołomiona i zakrwawiona po traumatycznych przejściach Sarah Carter cudem ocalała z masakry. Miejscowy szeryf zmusza ją do ponownego zejścia pod ziemię, by pomogła ekipie ratunkowej w desperackich poszukiwaniach jej pięciu zaginionych przyjaciółek. Kiedy ekipa zagłębia się coraz bardziej w labirynt jaskiń, Sarah zaczyna sobie coraz więcej przypominać i uświadamiać przerażający los, jaki grozi członkom misji ratunkowej. Tylko ona zna potwory ukrywające się w mroku jaskiń. Jednak tym razem czeka ich spotkanie z przerażającym plemieniem, któremu muszą stawić czoło.
Emisja: wtorek, 26 kwietnia, godzina 22:30

„Robin Hood: Książę złodziei” – PREMIERA
przygodowy, USA 1991, reż. Kevin Reynolds, wyst.: Kevin Costner, Alan Rickman, Christian Slater, Mary Elizabeth Mastrantonio, Morgan Freeman, Sean Connery
Robin z Locksley, uczestnik krucjat, ucieka z więzienia. Pomaga mu w tym Azeem i wspólnie mężczyźni udają się do Anglii, gdzie czekają na nich złe wieści. Robin odkrywa, że jego posiadłość została splądrowana i zniszczona, a krajem rządzi okrutny szeryf z Nottingham, który pracuje nad przejęciem korony królewskiej od nieobecnego Ryszarda Lwie Serce. Robin Hood oburzony bezprawiem i brakiem sprawiedliwości postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, szybko zyskując sławę szlachetnego rozbójnika.
Emisja: środa, 27 kwietnia, godzina 20:00

„Mamma Mia!” – PREMIERA
komedia, obyczajowy, Grecja, USA, Wielka Brytania 2008, reż. Phyllida Lloyd, wyst.:. Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Dominic Cooper
Brawurowo zagrana historia rozgrywająca się na magicznej greckiej wyspie. Kiedy miłość jest w powietrzu i towarzyszą jej dźwięki porywającej muzyki, wszystko jest możliwe! Niezależna matka Donna będąca właścicielką hoteliku, wychowuje samotnie córkę Sophie. Kiedy dziewczyna decyduje się na ślub z ukochanym, wyspę odwiedzają dawno niewidziani przyjaciele. Do Donny przyjeżdżają dwie niezawodne przyjaciółki – Rosie i Tanya. Sophie natomiast postanawia wreszcie odkryć, kto jest jej ojcem i wysyła potajemnie zaproszenia…
Emisja: czwartek, 28 kwietnia, godzina 20:00

„REC 2”
horror, Hiszpania 2009, reż. Jaume Balagueró, Paco Plaza, wyst.: Jonathan D. Mellor, Manuela Velasco, Óscar Zafra
Druga, jeszcze bardziej przerażająca część horroru, rozpoczyna się w momencie, gdy do skażonego nieznanym wirusem budynku zostaje wysłana jednostka antyterrorystyczna. Mieszkający tam ludzie pod wpływem choroby stają się żądnymi krwi bestiami! Zadaniem antyterrorystów jest opanowanie sytuacji. Jednak na miejscu okazuje się, że nawet tak dobrze wyszkoleni funkcjonariusze z wyspecjalizowanym sprzętem mogą okazać się niewystarczający w starciu z tym, co czeka ich w tej odciętej od świata kamienicy…
Emisja: czwartek, 28 kwietnia, godzina 00:45

„W obronie własnej”
akcja, USA 2013, reż. Gary Fleder, wyst.: Jason Statham, James Franco, Izabela Vidovic, Kate Bosworth
Odesłany na emeryturę były agent antynarkotykowy Phil Broker (Jason Statham) przeprowadza się wraz z dorastającą córką do niewielkiego miasteczka w Luizjanie. Szybko okazuje się, że na pozór sielankowa miejscowość ma również swoją mroczną stronę. Miasteczkiem rządzi Gator Bodine (James Franco) – narkotykowy baron, któremu Broker nieopatrznie wchodzi w drogę.
Emisja: piątek, 29 kwietnia, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *