Rośnie popularność „Państwo w Państwie” na Facebooku

Wyświetlanie podczas emisji programu, komentarzy z oficjalnej strony „Państwo w Państwie” w serwisie Facebook, przekłada się na wzrost popularności programu wśród internautów.

Od niedzieli, 6 marca, wybrane komentarze z oficjalnej strony „Państwo w Państwie” w serwisie społecznościowym Facebook, są wyświetlane widzom w trakcie emisji programu na żywo. W ciągu miesiąca po wprowadzeniu tej funkcjonalności, popularność fanpage’a „Państwo w Państwie” wśród użytkowników serwisu Facebook znacznie wzrosła.

W ciągu miesiąca, liczba fanów strony „Państwo w Państwie” wzrosła o prawie 5 tysięcy, a pod wpisami zapowiadającymi kolejne wydania programu pojawia się średnio ponad tysiąc komentarzy i 200 reakcji. Natomiast liczba wyświetleń zwiastunów wideo publikowanych w marcu przekraczała średnio 15 tysięcy.

Cieszymy się, że wprowadzenie nowej funkcjonalności podczas emisji programu odbiło się pozytywnym echem wśród naszych widzów obecnych w serwisie Facebook. Wokół „Państwo w Państwie” tworzy się znaczna grupa zaangażowanych użytkowników – mówi Małgorzata Mikulska-Rembek, szefowa redakcji „Państwo w Państwie”.

„Państwo w Państwie” piętnuje przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel. Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Emisja w Polsacie, Polsat News i Polsat News 2 w niedziele o godzinie 19:30.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *