Maj 2016 w kanałach Disneya

Kanały Disney Channel, Disney Junior, Disney XD na maj 2016 roku przygotowały m.in. takie produkcje, jak: „Soy Luna”, „Radio Disney Music Awards”, „Jej Wysokość Zosia i sekretna biblioteka”, „Pidżamersi”, „Marvelmania”, czy „Mega Spider-Man kontra Podstępna szóstka”.

Disney Channel

Nie przegap długo wyczekiwanej premiery najnowszej telenoweli dla nastolatków – „Soy Luna”. Luna to dziewczyna, która mieszka z rodzicami w Cancun w Meksyku. Jak każda nastolatka chodzi do szkoły, ma grupę przyjaciół i kocha jeździć na wrotkach. Jej życie kompletnie się zmienia, kiedy rodzice dostają propozycję pracy w Buenos Ares w Argentynie. Śledź losy Luny i jej przyjaciół i zobacz, co się wydarzy. Kochasz muzykę? Musisz zobaczyć największe muzyczne show „Radio Disney Music Awards” – najpopularniejsze gwiazdy muzyki odbiorą nagrody, a wręczą je aktorzy z Disney Channel.

„Soy Luna”

Premiera: poniedziałek, 16 maja, godzina 18:00

„Radio Disney Music Awards”

Emisja: piątek, 27 maja, godzina 18:00

Disney Junior

Przywitaj nowych bohaterów w pidżamach. Trójka przyjaciół w nocy przeobraża się w Pidżamersów i rozwiązuje tajemnicze zagadki, walczy z przestępcami i przeżywa niesamowite przygody, z których zawsze wyciąga wartościowe wnioski. Następnie przenieś się do Czarlandii i spędź weekend z Jej Wysokość Zosią i Sekretną Biblioteką. Tym razem Zosia odkryje, kto kradnie przebiśniegi z królestwa. Pomoże jej w tym uwielbiany przez wszystkich Olaf, który przybędzie prosto z Krainy Lodu. Przekonaj się, czy ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie.

„Jej Wysokość Zosia i sekretna biblioteka”

Emisja: sobota, 7 maja, godzina 9:00

„Pidżamersi”

Emisja: poniedziałek, 16 maja, godzina 18:00

Disney XD

Cały miesiąc z Marvelmanią. Nie przegap premierowych odcinków „Strażników Galaktyki”, najnowszych przygód „Hulka” i „Agentów M.I.A.Z.G.I.” oraz superbohaterskie starcia w serialu „Mega Spider-Man kontra Podstępna Szóstka”. W kampanii promującej serial „Strażnicy Galaktyki” udział wzięli polscy youtuberzy: JDabrowsky, Smav, Kiślu i Thor. Już od 25 kwietnia trailer z ich udziałem na kanale Disney XD.

Trailer z youtuberami

Emisja: codziennie, 25 kwietnia-13 maja, godzina 18:25

„Marvelmania”

Emisja: codziennie, od 16 maja, godzina 19:45

„Mega Spider-Man kontra Podstępna szóstka”

Emisja: codziennie, od 16 maja, godzina 19:50

Źródło: Disney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *